Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μπορεί να ταιριάζει από nerf...Έχει και porting..Αλλιώς βάλε αλεύρι..
View attachment 66940
Έχω το μεγαλύτερο διαμέτρημα και τις μύγες τις τσατσαλιάζει.
Δοκιμασμένο ...

Στα μικρότερα διαμετρήματα πρέπει να σημαδεύεις καλύτερα.
 
τα κουνούπια τα κόβει?
Τους γ…. Το σόι…
Αν το καλοσκεφτείς στην ουσία είναι ένα λειοκαννο για έντομα.
Με ψιλό αλάτι χτυπάς τα μικρά και με χοντρό τα ποιο μεγάλα και αρματωμένα…πχ σκαθάρια και ακρίδες.
Όχι πολύ χοντρό όμως γιατί μπουκώνει…
 
Για τη νέα σεζόν ( πρώτα ο Θεός, υγεία να'χουμε) έχω αποφασίσει την αγορά ενός όπλου για περπάτημα. Όσο αφορά δίκανο έχω κατασταλάξει σε Beretta ultra light με κανη 67 εκ και Verney Carron sagitaire nt ergal...... μεγάλο αουτσάιντερ παίζει μια benelli becaccia 20 διαμέτρημα.
 
Για τη νέα σεζόν ( πρώτα ο Θεός, υγεία να'χουμε) έχω αποφασίσει την αγορά ενός όπλου για περπάτημα. Όσο αφορά δίκανο έχω κατασταλάξει σε Beretta ultra light με κανη 67 εκ και Verney Carron sagitaire nt ergal...... μεγάλο αουτσάιντερ παίζει μια benelli becaccia 20 διαμέτρημα.
Πλάγιο μπαικαλ κομμένο 61 ποντους με τσοκ 5/4 ….τσάμπα λεφτά θα δόσης εκτός και αν το έχεις μερακι
 
View attachment 67083

άλλη παραγγελία περίμενα άλλη μου ήρθε πρώτα. εντωμεταξύ με ρωτάει η πιτσιρίκα στο μαγαζί.... 4 ζευγάρια κάλτσες 36 ευρώ? τι κάλτσες είναι αυτές? αθώο μου πλάσμα και να ξερες...... 🤣 🤣🤣
Με το καλό να δεχτείς και την προβατίνα

beer
bbq2

καλοφόρετες ...
 
Για τη νέα σεζόν ( πρώτα ο Θεός, υγεία να'χουμε) έχω αποφασίσει την αγορά ενός όπλου για περπάτημα. Όσο αφορά δίκανο έχω κατασταλάξει σε Beretta ultra light με κανη 67 εκ και Verney Carron sagitaire nt ergal...... μεγάλο αουτσάιντερ παίζει μια benelli becaccia 20 διαμέτρημα.

Δες και για Beretta ultraleggero βγαίνει 12 και 20 και είναι ατσάλι
 
View attachment 67083

άλλη παραγγελία περίμενα άλλη μου ήρθε πρώτα. εντωμεταξύ με ρωτάει η πιτσιρίκα στο μαγαζί.... 4 ζευγάρια κάλτσες 36 ευρώ? τι κάλτσες είναι αυτές? αθώο μου πλάσμα και να ξερες...... 🤣 🤣🤣
Το μαλλί είναι ότι καλύτερο για εσώρουχα και κάλτσες και το πιο ακριβό. Την ίδια στιγμή το μεγαλύτερο μέρος της παραγωγής μαλλιού στην Ελλάδα πετιέται γιατί όλη η αλυσίδα μεταποίησης έχει διαλυθεί με αποκλειστική ευθύνη των κυβερνήσεων τα τελευταία 30 χρόνια, όπως και το σύνολο της κλωστουφαντουργιας μας.
 
Για τη νέα σεζόν ( πρώτα ο Θεός, υγεία να'χουμε) έχω αποφασίσει την αγορά ενός όπλου για περπάτημα. Όσο αφορά δίκανο έχω κατασταλάξει σε Beretta ultra light με κανη 67 εκ και Verney Carron sagitaire nt ergal...... μεγάλο αουτσάιντερ παίζει μια benelli becaccia 20 διαμέτρημα.
αυτο κανει για σενα!
Αν και έχω φάει πίκρα με το vc το τουφεκάκι είναι τέλειο. Είναι και σε πολύ καλή τιμή. Εγώ έτυχα στην περίπτωση. Αν το επιλέξεις πάρτο με απλούς εξολκείς. Οι αυτόματοι είναι 3μπούρδελο με πολλά μικροσκοπικά παπαράκια.
 
Αν και έχω φάει πίκρα με το vc το τουφεκάκι είναι τέλειο. Είναι και σε πολύ καλή τιμή. Εγώ έτυχα στην περίπτωση. Αν το επιλέξεις πάρτο με απλούς εξολκείς. Οι αυτόματοι είναι 3μπούρδελο με πολλά μικροσκοπικά παπαράκια.
Η καλύτερη επιλογή και μπορείς να βρεις στο car σε καλή τιμή αν έχεις λίγο υπομονή!!
Σας ευχαριστώ παιδιά, η λογική μου λέει το ultra light , η καρδιά λέει sagitaire.....όταν έρθει, καλά να"μαστε, θα δούμε ..... πάντως το σίγουρο είναι για το utra light θα είναι μεταχειρισμένο λόγω τιμής, το sagitaire ακόμα και καινούργιο έχει λογική τιμή.
 
Για τη νέα σεζόν ( πρώτα ο Θεός, υγεία να'χουμε) έχω αποφασίσει την αγορά ενός όπλου για περπάτημα. Όσο αφορά δίκανο έχω κατασταλάξει σε Beretta ultra light με κανη 67 εκ και Verney Carron sagitaire nt ergal...... μεγάλο αουτσάιντερ παίζει μια benelli becaccia 20 διαμέτρημα.
IMG-9938b6bca2ccf2e25e55f471e2871046-V.jpg
Σαν σκουποξυλο ειναι αλλα απολαυση στο κουβαλιμα το 20αρι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top