Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα συνθετικά μέρη βολεύουν περισσότερο τους βαλτοκυνηγούς.
Κοιτώντας προχθές ένα βιντεάκι στο youtube όπου ο Σοφοκλής Κοσκινάς παρουσίαζε την συνθετική beretta outlander έλεγε ότι τα συνθετικά μέρη είναι κατασκευασμένα στην Τουρκία.
Αυτό πώς το εκλαμβάνετε?
Συν η μείον?
Εγώ σε ένα άλλο βίντεο άκουσα ότι είναι κατασκευασμένα στην Αμερική.
 
Τα συνθετικά μέρη βολεύουν περισσότερο τους βαλτοκυνηγούς.
Κοιτώντας προχθές ένα βιντεάκι στο youtube όπου ο Σοφοκλής Κοσκινάς παρουσίαζε την συνθετική beretta outlander έλεγε ότι τα συνθετικά μέρη είναι κατασκευασμένα στην Τουρκία.
Αυτό πώς το εκλαμβάνετε?
Συν η μείον?
Και οι τακοι καρυδιάς για τα ευρωπαϊκά όπλα τουλάχιστον οι περισσότεροι από εκεί δεν προέρχονται; καυκασιανη καρύδια;
 
Και οι τακοι καρυδιάς για τα ευρωπαϊκά όπλα τουλάχιστον οι περισσότεροι από εκεί δεν προέρχονται; καυκασιανη καρύδια;
Σωστά Χρήστο. Δεν το είπα πιστεύοντας ότι είναι μείον. Απλά μου έκανε εντύπωση.
 
Καλά πλαστικά φτιάχνουν οι Αμερικάνοι και οι Ιταλοί.
Από όπλα τώρα τα καλύτερα πλαστικά τα έχω δει σε remington v3 kai winchester sx4.

Καλά πλαστικά φτιάχνουν οι Αμερικάνοι και οι Ιταλοί.
Από όπλα τώρα τα καλύτερα πλαστικά τα έχω δει σε remington v3 kai winchester sx4.
Κώστα ξαναείδα και τα δύο βιντεάκια. Ο μεν Μαστοράκος λέει ότι φτιάχνονται Αμερική ο δε Κοσκινάς λέει Ισπανία. Εγώ έκανα λάθος.
Ποιό όμως ισχύει από τα δύο?
 
Μπορείς να μου πεις συνάδελφε εντυπώσεις για την outlander? Την έχεις σε ξύλινη η συνθετική?
Συνθετική, 8 χρόνια όλα τα κυνηγια, αμέτρητα φυσίγγια δεν έχει κάνει γκικ. Δεν κλωτσάει καθόλου είναι Σαν αεροβόλο ρίχνεις τα πάντα. Σε αερίου για μένα ότι καλύτερο σε value for money.
 
Συνθετική, 8 χρόνια όλα τα κυνηγια, αμέτρητα φυσίγγια δεν έχει κάνει γκικ. Δεν κλωτσάει καθόλου είναι Σαν αεροβόλο ρίχνεις τα πάντα. Σε αερίου για μένα ότι καλύτερο σε value for money.

Κανα ψόφιο παίρνεις ή μόνο ζωντανά ? .yelling.
 
Κανα ψόφιο παίρνεις ή μόνο ζωντανά ? .yelling.
Είναι σχεδιασμένο το όπλο να τραυματίζει, ώστε η τσίχλα να γίνεται φιντα και να καλεί τις άλλες για βοήθεια. Αμερικανική φιλοσοφία με ιταλική τεχνολογία. Βασισμένο στη φιλοσοφία του M16 της COLT .yel.
 
Είναι σχεδιασμένο το όπλο να τραυματίζει, ώστε η τσίχλα να γίνεται φιντα και να καλεί τις άλλες για βοήθεια. Αμερικανική φιλοσοφία με ιταλική τεχνολογία. Βασισμένο στη φιλοσοφία του M16 της COLT .yel.
Πες τα ρε! Που να ξερει το γατάκι!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top