Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το ότι νιώθεις ότι σου ταιριάζει γάντι, είναι το σοβαρότερο κριτήριο. Την affinity την έχω αγοράσει 2 φορές. Δεν έχει κανένα πρόβλημα. Ο καινούργιος τρόπος που έχουν κολλήσει το σιδηρόδρομο με το δαχτυλίδι του που περνάει στην αποθήκη φυσιγγίων, έχει εξαλείψει όλα τα θέματα. Το κοντάκι της όντως ταιριάζει σε πολλούς. Εγώ την άλλαξα με μια browning A5, η οποία έρχεται στο μάτι αμέσως. Αν θες πήγαινε να τσεκαρεις κι αυτή.
Θα ηθελα να σου κανω ακομα μια ερωτηση ,μιας και ησουν κατοχος,που αφορα τα τσοκ.Τι τσοκ φοραει(μομπιλ)και αν ησουν ικανοποιημενος με τα μαμα ή αγορασες καποιο εξτρα.
 
Last edited:
Το ότι νιώθεις ότι σου ταιριάζει γάντι, είναι το σοβαρότερο κριτήριο. Την affinity την έχω αγοράσει 2 φορές. Δεν έχει κανένα πρόβλημα. Ο καινούργιος τρόπος που έχουν κολλήσει το σιδηρόδρομο με το δαχτυλίδι του που περνάει στην αποθήκη φυσιγγίων, έχει εξαλείψει όλα τα θέματα. Το κοντάκι της όντως ταιριάζει σε πολλούς. Εγώ την άλλαξα με μια browning A5, η οποία έρχεται στο μάτι αμέσως. Αν θες πήγαινε να τσεκαρεις κι αυτή.
Εντυπωσεις, ή ειναι νωρις ακομα?
 
Στην παλια ινερτια ηθελες ελενκτηρες για να την βαλεις σε ταξη .Στην σκαναλοθηκη η διαστασεις του απελευθερωτη φυσιγγιων ηταν ελαφρα μεγαλυτερη με αποτελεσμα να βρισκει το μπρατσο της σφυρας και να εχουμε σποραδικες αφλογιστιες Στην φωτο εχω μαρκαρει με μαρκαδορο το σημειο Μεχρι να βρεθει η λυση απο το εργοστασιο αναγκαστικα το λιμαριζες Στην κεφαλη του κλειστρου ειχες προβλημα με τον εξωλκεα αναγκαστικα εβαζες ελενκτηρα και εαν ηταν στραβος τον αλλαζες με Βενελλι Το διακενο μεταξυ σφυρας και σχαστηριας ηταν ποιο μικρο με αποτελεσμα σποραδικα να μπλοκαρει η σκανδαλη και εκει εβαζες ελεγκτηρα ,Δεν μιλαμε για εξωστηρεο και αναστολεα φυσιγγιων εκει σε επιανε μεγαλη κασιδα Σταδιακα ολα αυτα αποκατασταθηκαν.Η καινουργια ειναι πολυ καλυτερη Πιστευω οτι ειναι ευκαιρια για τα χρηματα που κοστιζει20231014_143000.jpg20231014_143059.jpg
 

Attachments

  • 20231014_143158.jpg
    20231014_143158.jpg
    180,3 KB · Προβολές: 20
  • 20231014_143140.jpg
    20231014_143140.jpg
    204,5 KB · Προβολές: 20
Θα ηθελα να σου κανω ακομα μια ερωτηση ,μιας και ησουν κατοχος,που αφορα τα τσοκ.Τι τσοκ φοραει(μομπιλ)και αν ησουν ικανοποιημενος με τα μαμα ή αγορασες καποιο εξτρα.
Κάποιες εκδόσεις φοράνε μομπιλ και κάποιες Κριό Πλας. Τάσο δεν πολυασχολούμαι με τσοκ. Καλά είναι πάντως.
 
Θεωρητικά τα αδρανείας θέλουν κόντρα για να δουλεύουν χωρις εμπλοκή αλλά, πόσα βίντεο έχουμε δει επιδείξεις σε πιατακια να σπάνε με το όπλο πάνω από το κεφάλι.
Ξέρεις με τι φυσίγγια ρίχνουν και πόσο καλά κρατούν το όπλο όχι επομένως μη βγάζεις συμπέρασμα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top