Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οεο κανείς εδώ?...
Φίλος σκέφτεται να αγοράσει es100 vitoria deluxe κούτα από μαγαζί που έχει κλείσει. Το ποσό αυτού, 750 ευρώ. Του είπα πως είναι πολλά για αυτό το όπλο.
Σκέψεις?
Αν είναι καινούργιο να το πάρει ΧΘΕΣ. Χωρίς δεύτερη σκέψη!!!!!!!
 
Οεο κανείς εδώ?...
Φίλος σκέφτεται να αγοράσει es100 vitoria deluxe κούτα από μαγαζί που έχει κλείσει. Το ποσό αυτού, 750 ευρώ. Του είπα πως είναι πολλά για αυτό το όπλο.
Σκέψεις?
Νίκο πάρτον σηκωτό και πήγαινε τον να την πάρει. Να βεβαιωθεί μόνο ότι έχει τις φλάντζες. Αν πάλι έχει ενδοιασμό πάρτην εσύ αν μπορείς.
 
Οεο κανείς εδώ?...
Φίλος σκέφτεται να αγοράσει es100 vitoria deluxe κούτα από μαγαζί που έχει κλείσει. Το ποσό αυτού, 750 ευρώ. Του είπα πως είναι πολλά για αυτό το όπλο.
Σκέψεις?
Πολλά?Να φύγει άμεσα να το παρει
 
Οεο κανείς εδώ?...
Φίλος σκέφτεται να αγοράσει es100 vitoria deluxe κούτα από μαγαζί που έχει κλείσει. Το ποσό αυτού, 750 ευρώ. Του είπα πως είναι πολλά για αυτό το όπλο.
Σκέψεις?
Ακόμη το σκέφτεται? Τι μήκος κάννης έχει?
 
Δεν την έχει δει από κοντά, ότι του είπε στο τηλέφωνο. 71εκ η κάνη και πρέπει να είναι από τα τελευταία μοντέλα με την πλαστική σκανδαλοθήκη και την σφραγίδα για τα ατσάλινα. Του είπε πως είναι στην κούτα, παραπάνω δεν μου είπε. Θα πάει να το δει από αύριο μάλλον.
 
Last edited:
Οεο κανείς εδώ?...
Φίλος σκέφτεται να αγοράσει es100 vitoria deluxe κούτα από μαγαζί που έχει κλείσει. Το ποσό αυτού, 750 ευρώ. Του είπα πως είναι πολλά για αυτό το όπλο.
Σκέψεις?
Να πάει γρήγορα μην το χάσετε αυτό το οπλο
 
Οεο κανείς εδώ?...
Φίλος σκέφτεται να αγοράσει es100 vitoria deluxe κούτα από μαγαζί που έχει κλείσει. Το ποσό αυτού, 750 ευρώ. Του είπα πως είναι πολλά για αυτό το όπλο.
Σκέψεις?
Είναι καλή η τιμή αν είναι το πρώτο σου όπλο και το μπάτζετ είναι μέχρι αυτά τα χρήματα ,αν έχεις αλλά όπλα η περισσότερα χρήματα να διαθέσεις δεν βλέπω τον λόγο να το προτιμήσεις.
 
Είναι καλή η τιμή αν είναι το πρώτο σου όπλο και το μπάτζετ είναι μέχρι αυτά τα χρήματα ,αν έχεις αλλά όπλα η περισσότερα χρήματα να διαθέσεις δεν βλέπω τον λόγο να το προτιμήσεις.
Μάλλον θα είναι το πρώτο του αν αποφασίσει να το πάρει, αν όχι σκέφτομαι να το αγοράσω εγώ για τον αδερφό μου.
 
Μάλλον θα είναι το πρώτο του αν αποφασίσει να το πάρει, αν όχι σκέφτομαι να το αγοράσω εγώ για τον αδερφό μου.

Σε αυτά τα χρήματα αν είναι όντως καινούριο δεν νομίζω να βρεις καλύτερη επιλογή. Μετά πας σε αφινιτυ για εναλλακτική
 
Σε αυτά τα χρήματα αν είναι όντως καινούριο δεν νομίζω να βρεις καλύτερη επιλογή. Μετά πας σε αφινιτυ για εναλλακτική
Θα δείξει, αν πέσει στα χέρια μου έχει καλώς, αν όχι μακάρι να την πάρει και να την χαρεί ο φίλος γιατί πραγματικά είναι τούφεκος η συγκεκριμένη. Έχω της πρώτης γενιάς με την μεταλλική σκανδαλοθήκη (όπως έχω αναφέρει πολλές φορές) και ένας λόγος που το σκέφτομαι είναι γιατί είναι δοκιμασμένο από πρώτο χέρι το συγκεκριμένο μοντέλο.
 
Θα δείξει, αν πέσει στα χέρια μου έχει καλώς, αν όχι μακάρι να την πάρει και να την χαρεί ο φίλος γιατί πραγματικά είναι τούφεκος η συγκεκριμένη. Έχω της πρώτης γενιάς με την μεταλλική σκανδαλοθήκη (όπως έχω αναφέρει πολλές φορές) και ένας λόγος που το σκέφτομαι είναι γιατί είναι δοκιμασμένο από πρώτο χέρι το συγκεκριμένο μοντέλο.
Να ξαναπώ ότι εμένα είναι με μεταλλική σκανδαλοθηκη και ΔΕΝ έχει σφραγίδα για ατσαλινα
 
Οεο κανείς εδώ?...
Φίλος σκέφτεται να αγοράσει es100 vitoria deluxe κούτα από μαγαζί που έχει κλείσει. Το ποσό αυτού, 750 ευρώ. Του είπα πως είναι πολλά για αυτό το όπλο.
Σκέψεις?
Είναι πολύ καλή τιμή. Αυτό το μοντέλο είχε και φλάντζες. Το μόνο που ίσως ενοχλήσει κάποιον είναι ο τρόπος που γεμίζει η αποθήκη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top