Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παιδια συγγνωμη,πρεπει να το ψαξετε λιγακι.δεν κανω τον εξυπνο ουτε εχω γνωσεις απο μεταλλα.οταν μου το σφυριξανε στο σκοπευτηριο ,εψαξα ρωτησα κ βρηκα τον γνωστη του αντικειμενου να μου εξηγησει πως... παει το καλαμποκι στη λιβαδεια(παλια παροιμια).
Ειναι καποιο μυστικο και δεν κανει να το μαθουμε?
Και ποιος ειναι ο γνωστης?
Δακτυλιδια μεσα στη κανη δεν υπαρχουν, εκτος και εννοεις τον κωνο συναρμογης, που εχουν ολες οι κανες.....
 
Παιδια συγγνωμη,πρεπει να το ψαξετε λιγακι.δεν κανω τον εξυπνο ουτε εχω γνωσεις απο μεταλλα.οταν μου το σφυριξανε στο σκοπευτηριο ,εψαξα ρωτησα κ βρηκα τον γνωστη του αντικειμενου να μου εξηγησει πως... παει το καλαμποκι στη λιβαδεια(παλια παροιμια).
Ίσως εννοείς ότι έχει η κανη μια κωνικότητα και στο παίξιμο στο φως σου δείχνει που αρχίζει και που σταματά .Γιατί αν παρατηρήσεις τις κάνες προσεκτικά με φως υπό γωνίες βλέπεις πολλά πράγματα .Υπόθεση κάνω αλλά ποτέ δε ξέρεις πως κατασκευάζει την κανη της κάθε εταιρία..
 
Γνώμες παρακαλώ από τους μυημένους συντρόφους μου χαντερλαηφιότες.
Κυνήγι κίχλας κυρίως και που και που περπατητό.
Ψάχνω ντουφέκι συνθετικό αδρανείας με 61εκ κάνη καινούργιο κάτω από €600.
Υποψήφιες είναι.
Stoeger M3000 V2
Impala Plus Nero
Aselkon Inter
Aselkon Redstone
Hugely Renova

Σας παρακαλω αυτές έχω στη λίστα και δεν ενδιαφέρομαι για μεταχειρισμένα ή για άλλα μοντέλα.
Και δεν θέλω να ακούσω «μην πάρεις τούρκικο» ή «μην ξυρίσεις τος μασχάλες σου» και τέτοια.
Πείτε μου ποια θα διαλέγατε από αυτές τις 4 και γιατί.

Σας ευχαριστώ
Μακριά απ' την Ιμπάλα, την έχει συμμαθητής μου και τον έχει γονατίσει στις εμπλοκές, ψάχνει να την ξεφορτωθεί.
Stoeger θα διάλεγα. Κι αν χρειαστεί κάτι ανταλλακτικά από Μ2.
 
Παιδιά στο θέμα αγοράς τουρκικού όπλου μην έχετε ενδοιασμούς ως αναφορά τη χώρα προέλευσης σε λίγο με τους εκπροσώπους που έχει επιλέξει ο λαός θα μοιραστούμε πολλά με τους απέναντι ,εξάλλου έχουν καταφέρει και είναι 5 η χώρα στη παραγωγή αυτοκινήτων διάβαζα και όλοι τους έχουν κάνει συνεργάτες δε σ' ζετέ η παρτίδα ,κάντε το κέφι σας εξάλλου μάλλον η πλειοψηφία των αγορών είναι τουρκικής προέλευσης προϊόντα.Τωρα είναι αργά αγάπη μου γλυκιά για επαναστάσεις του κώλου γιατί έτσι όπως έχει γίνει η χώρα δεν έχει μούρη δυστυχώς.
 
Ίσως εννοείς ότι έχει η κανη μια κωνικότητα και στο παίξιμο στο φως σου δείχνει που αρχίζει και που σταματά .Γιατί αν παρατηρήσεις τις κάνες προσεκτικά με φως υπό γωνίες βλέπεις πολλά πράγματα .Υπόθεση κάνω αλλά ποτέ δε ξέρεις πως κατασκευάζει την κανη της κάθε εταιρία..
Μπράβο συνονόματε,αυτό είναι.υπο γωνίες τα βλέπεις,δεν έχουν καμία σχέση με κώνο προσαρμογής κ τους είπα να το ψάξουν γιατί εγώ δεν θα καταφέρω να το εξηγήσω καλύτερα αυτό.καποια μεμετια έχουν αγοράσει τα παλιά μηχανήματα κοπής κ επεξεργασίας Κανών των Ευρωπαίων.ετσι κατασκευαζανε τις Κάνες τοτε.τωρα εσύ που κατέχεις περισσοτερα αν μπορείς διαφώτισε μας τι ρόλο παίζουν αυτά τα δαχτυλίδια γιατί μου έχουν πει ότι τα Holland κ Holland είχαν τρία δαχτυλίδια.ευτυχως υπάρχουν μερικοί που κατέχουν περισσότερα από εμάς για να μαθαίνουμε κ εμείς οι μη γνωστες των μετάλλων.
 
Παιδιά στο θέμα αγοράς τουρκικού όπλου μην έχετε ενδοιασμούς ως αναφορά τη χώρα προέλευσης σε λίγο με τους εκπροσώπους που έχει επιλέξει ο λαός θα μοιραστούμε πολλά με τους απέναντι ,εξάλλου έχουν καταφέρει και είναι 5 η χώρα στη παραγωγή αυτοκινήτων διάβαζα και όλοι τους έχουν κάνει συνεργάτες δε σ' ζετέ η παρτίδα ,κάντε το κέφι σας εξάλλου μάλλον η πλειοψηφία των αγορών είναι τουρκικής προέλευσης προϊόντα.Τωρα είναι αργά αγάπη μου γλυκιά για επαναστάσεις του κώλου γιατί έτσι όπως έχει γίνει η χώρα δεν έχει μούρη δυστυχώς.
Κ πάλι μπράβο Γιάννη.ειναι πολλοί αυτοί που έχουν αγοράσει τουρκικα αλλά δεν ασχολούνται με το φόρουμ.κ στο δικό μου τμήμα νέας Σμύρνης πολλα τουρκικα κ στο Αιγάλεω έμαθα ότι πέρυσι ο ΚΑΛΚΑ ξέσκισε με τις τουρκαλες.
 
τωρα εσύ που κατέχεις περισσοτερα αν μπορείς διαφώτισε μας τι ρόλο παίζουν αυτά τα δαχτυλίδια γιατί μου έχουν πει ότι τα Holland κ Holland είχαν τρία δαχτυλίδια.
Φεγγάρια, δαχτυλίδια
Όνειρα κι απάτες
Αγάπες ψεύτικες, φευγάτες
Φεγγάρια με στολίδια
Φεύγω και αφήνω
Το κάθε ίχνος μου σβήνω
Φεγγάρια, δαχτυλίδια
Θύελλα γεμάτες
Οι τόσο ψεύτικες αγάπες

ευτυχως υπάρχουν μερικοί που κατέχουν περισσότερα από εμάς για να μαθαίνουμε κ εμείς οι μη γνωστες των μετάλλων.
Μασαλλαχ!!!
 
https://loveberry.gr/sex-toys/andrika-sex-toys/daxtylidia-peous?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIqrS3qp_0iAMVJKODBx3eEAoHEAAYASAAEgLOYPD_BwE
Το πηδημα ως συνηθως γινεται στα σκοπευτηρια , απο επιτηδείους επιβητορες, ειδος που αφθονει σε αυτους τους βιοτοπους
Παντού υπάρχει ένας μύθος αλλά υπάρχει και ένα πράγμα ότι πίσω από όλους τους μύθους υπάρχει μία δόση αλήθειας το θέμα είναι ποιος μπορεί να την αντιληφθεί δυστυχώς ελάχιστοι και σίγουρα ή έχοντες τις λιγότερες εμπειρίες
 
Τα όπλα είναι σαν τα αυτοκίνητα χρειάζεται ικανότητες για να αντιληφθείς τι μπορούν να κάνουν ,και το σίγουρο είναι ότι μεγαλύτερη βαρύτητα έχει η άποψη ενός που έχει αλλάξει 10 αυτοκίνητα έχει διπλώματα για 5 κατηγορίες οχημάτων , από έναν που πέρασε όλη του τη ζωή αλλάζοντας 2/3, αλλά πιστεύει ότι είναι ο καλύτερος οδηγός επειδή απλά δεν τράκαρε ποτέ.Η εμπειρία δεν νικιέται από καμία γνώση ,ο συνδυασμός βέβαια είναι το τέλειο αν αυτός που την μεταλαμπαδεύειί έχει την ικανότητα να παραμείνει ανεπηρέαστος
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top