Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θεωρείς ότι θέλει κάποιος να αγοράσει ένα όπλο που δεν σκοτώνει καθόλου ή έστω μέτρια ?

Εδώ σε λίγο το θέμα "Σκέφτομαι να αγοράσω" θα πρέπει να έχει παρακλάδια

"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει σε νορμάλ καιρούς"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει με υγρασία"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει κάτω από 10 βαθμούς κελσίου"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει μετά τα 60μ"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει μέχρι τα 40μ"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει με φθηνά φυσίγγια"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει μόνο με ακριβά φυσίγγια"

και πάει λέγοντας.

Αν θεωρείς την βλητική απόδοση του όπλου άσχετη από την πρόθεση αγοράς, είμαστε φάουλ.

Μην μπερδεύεις τα πράγματα, κανένας δεν προσπαθεί να επιβάλει την άποψή του.
Ούτε προσπαθεί να πείσει τον άλλον.
Αυτό είναι αδύνατον 😂

Προσπαθούμε να επιχειρήματα να δούμε τι ισχύει.
Δεν είναι το ίδιο και είναι σχετικό με το "σκέφτομαι να αγοράσω" εκτός αν χρειαστεί και άλλο θέμα

"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που δεν με ενδιαφέρει αν σκοτώνει ή όχι"
🤣

Καλό μήνα ... κυνήγια μας λείπονται ...
Εύχομαι έναν βροχερό Νοέμβρη.
Εγώ πάντως θα ήθελα μόνο ένα δικανο με δύο κάννες.
 
Να γραφουν βλητικοι ομως, με ονομετοπωνυμο, οχι καφενοβιοι σα και του λογου μου!!!
😉😉😉
Φίλε Γιάννη ας γράφει όποιος θέλει έτσι και αλλιώς όποιος ενδιαφέρεται για τις extreme βολές και για το 200% θα μπει να τα διαβάσει.Εδω δεν ξέρουμε οι μισοί αν το κοντάκι είναι στα μέτρα μας θέλουμε και παπάδες.
 
Ρε συ ... μπας και πρέπει να πάμε σε οφθαλμίατρο ... 🤣
Κουφοί είμαστε (αλλά τα ακούμε ακόμα τα φτερά από τα παπιά), τυφλοί όχι.
Με φεγγάρι τουφεκάς γύρω από το φεγγάρι, αν τύχει το παπί να περάσει από εκεί και καταφέρεις να το δεις.
Συνήθως απλά τα ακούς.
Εκτός αν καθήσει στα 10-20μ μέσα στην λάκα μπροστά σου οπότε επειδή πάλι είναι δύσκολο να το δεις τουφεκάς εκεί που κάνει κυματισμό το νερό (ανήθικο όμως, να τα λέμε όλα !!!).
Χαμός‼️σαν να περνάει η αμαξοστοιχία ιντερσιτυ😆κοιτάς κ βλέπεις φαντάσματα.....όταν πήγαινα κ έπιανα 5:30‼️αυτά κόπηκαν ,μπορεί να σε δέσουν‼️
 
Θεωρείς ότι θέλει κάποιος να αγοράσει ένα όπλο που δεν σκοτώνει καθόλου ή έστω μέτρια ?

Εδώ σε λίγο το θέμα "Σκέφτομαι να αγοράσω" θα πρέπει να έχει παρακλάδια

"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει σε νορμάλ καιρούς"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει με υγρασία"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει κάτω από 10 βαθμούς κελσίου"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει μετά τα 60μ"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει μέχρι τα 40μ"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει με φθηνά φυσίγγια"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει μόνο με ακριβά φυσίγγια"

και πάει λέγοντας.

Αν θεωρείς την βλητική απόδοση του όπλου άσχετη από την πρόθεση αγοράς, είμαστε φάουλ.

Μην μπερδεύεις τα πράγματα, κανένας δεν προσπαθεί να επιβάλει την άποψή του.
Ούτε προσπαθεί να πείσει τον άλλον.
Αυτό είναι αδύνατον 😂

Προσπαθούμε να επιχειρήματα να δούμε τι ισχύει.
Δεν είναι το ίδιο και είναι σχετικό με το "σκέφτομαι να αγοράσω" εκτός αν χρειαστεί και άλλο θέμα

"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που δεν με ενδιαφέρει αν σκοτώνει ή όχι"
🤣

Καλό μήνα ... κυνήγια μας λείπονται ...
Εύχομαι έναν βροχερό Νοέμβρη.
Το γαμσεις κικικι ψοφσει αλλά δίκιου έχς‼️
 
Με 600€. Και όχι μπαικαλ. Εδώ σε θέλω κάβουρα.
Γιατί όχι μπαικαλ η ιστορία δείχνει ότι τη δεύτερη φορά το κρατάς το όπλο (χιούμορ).Δεν νομίζω να προσφέρονται όπλα σε αυτή τη τιμή εκτός από τα εξ ανατολών.
 
Θα αργήσει η αγορά, σκέψεις κανω. Αυτό που μου άρεσε και το είχα κι ας λένε κάποιοι ότι δεν είναι καλό, είναι το franchi feeling.
Εσένα άμα σου αρέσει ένα όπλο είναι κακό για το όπλο ,άκυρο το μπαικαλ νόμιζα ότι ήθελες πλάγιο .Το λανμπερ που πωλείται εδώ μέσα ,το breda vega lusso αν μπορεί να έρθει Αθήνα και να ελεγχθεί.
 
Το λέω γιατί έχω δύο zabala και πραγματικά τα όπλα κεντανε.Τιμια με ωραίες ντουφεκιες.Αν θες την άλλη φορά ανεβάζω το classic century στο σκοπευτήριο να το ριξεις.
Ειχε βγαλει η zabala καποτε 2 με ολοκληρες φωτιες, αρκετα φθηνα. Το ενα το ελεγε 326P και το αλλο vencedor νομιζω. Πολυ τιμια οπλα πραγματικα.
 
Γιατί όχι μπαικαλ η ιστορία δείχνει ότι τη δεύτερη φορά το κρατάς το όπλο (χιούμορ).Δεν νομίζω να προσφέρονται όπλα σε αυτή τη τιμή εκτός από τα εξ ανατολών.
πλακα πλακα το franchi feeling που ειχα ειναι καλο.
Εσένα άμα σου αρέσει ένα όπλο είναι κακό για το όπλο ,άκυρο το μπαικαλ νόμιζα ότι ήθελες πλάγιο .Το λανμπερ που πωλείται εδώ μέσα ,το breda vega lusso αν μπορεί να έρθει Αθήνα και να ελεγχθεί.
Παναγιωτη θα αργησω να παρω φιλε. Το λανμπερ ειναι πραγματι καλο.
Γνωμες μαζευω. Πολλα μυαλα καλυτερα απο ενα.
 
Εδώ σε λίγο το θέμα "Σκέφτομαι να αγοράσω" θα πρέπει να έχει παρακλάδια

"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει σε νορμάλ καιρούς"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει με υγρασία"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει κάτω από 10 βαθμούς κελσίου"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει μετά τα 60μ"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει μέχρι τα 40μ"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει με φθηνά φυσίγγια"
"Σκέφτομαι να αγοράσω όπλο που σκοτώνει μόνο με ακριβά φυσίγγια"

και πάει λέγοντας.
Άστο να πάει στο διάολο. Δεν αγοράζω...
 
πλακα πλακα το franchi feeling που ειχα ειναι καλο.

Παναγιωτη θα αργησω να παρω φιλε. Το λανμπερ ειναι πραγματι καλο.
Γνωμες μαζευω. Πολλα μυαλα καλυτερα απο ενα.
Στα μέτρα κολλάω,δεν είμαι τύπος που θα έτρεχε να το φέρει στα μέτρα του....εδώ τις φλατζες κ βαριόμουν να τις αλλάξω😆
Παραδόξως με το μονοκανο μπαικαλ αν κ έχει μέτρα για χόμπιτ...δεν μου γλυτώνει πετούμενο‼️μπηχτες σε τρυγωνια...μπεκατσινια σε πτήση Μιράζ του θαουζεντ😁κλείδωνε πάνω τους‼️
 
Ρε συ ... μπας και πρέπει να πάμε σε οφθαλμίατρο ... 🤣
Κουφοί είμαστε (αλλά τα ακούμε ακόμα τα φτερά από τα παπιά), τυφλοί όχι.
Με φεγγάρι τουφεκάς γύρω από το φεγγάρι, αν τύχει το παπί να περάσει από εκεί και καταφέρεις να το δεις.
Συνήθως απλά τα ακούς.
Εκτός αν καθήσει στα 10-20μ μέσα στην λάκα μπροστά σου οπότε επειδή πάλι είναι δύσκολο να το δεις τουφεκάς εκεί που κάνει κυματισμό το νερό (ανήθικο όμως, να τα λέμε όλα !!!).
Καλα τα λες άλλα νομιζω πως πιάστηκες απο μια φραση ,το αχαραγα ειναι ενα τέταρτο μετα αν περασει κατι και το παρεις δεν μπορεις να δεις που εριξες?σαφώς και το πυρομαχικό κανει το παιχνίδι αλλα βλέπεις την διαφορά που ειχαν με ίδια φυσίγγια, τα ρεμι που αναφέρεις ωντος ειναι κοριφες αλλα δεν υπάρχουν υλικα στην αγορα της αθηνας για να τα αντιγραψεις ,τα ριχνει ο ξάδερφος με την μπενελα και σκοτώνει αν του φτιάξεις κοντακι σε μια παλια 835 και του ερχεται χαρτι πιστεύεις πως στα μακρινα θα εχει τις ειδιες επιτυχίες?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top