Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ δεν φαγώθηκα απλά σας λέω την αλήθεια που αρνειστε πεισματικά ορίστε έριξα μια ντουφέκια βρέχονται το μεσημέρι με μια παλιοαχρωμιωτη από αυτές που δε σκοτώνουν με 3* μάντεψε μέτρα είναι η πλάτη μιας ηλεκτρικής κουζίνας

Ασε τις ''μαγκιες''....ντουμπλε εριξες !!!! .yel.
 
Είμαι 186, κάνω γυμναστικουλα καλά, είμαι 102 κιλά τώρα και άμα μου δώσεις ντουφέκι με αποθήκη μέχρι το στόμιο της κάννης, θα με δεις σε καμία ράχη να το φέρνω σβούρα για να πάει όσο πιο μακριά μπορεί στο ρέμα πάντως 😝 Αν δεν θες το όπλο για πρακτική σκοποβολή, τότε ΜΑΚΡΙΆ. Τα θεωρώ ακατάλληλα για κυνήγι.
Εγώ είχα φτιάξει σε οπλουργο από αποθήκη μαμισια προέκταση σε Ρεμί και την είχα και 12 ασφαιρη είμαι 1.88 και 98 κιλά σε πληροφορω την έκανα ότι γουστάρω .
 
Δεν λεω τιποτα τυχαια....Την περασμενη σεζον αγορασε ενας γνωστος ( φιλος - φιλου μου ) ενα
Τουρκικο....και σημερα κλαιει...
Εαν θελεις μπορω να ρωτησω και μαθω τον τυπο και το μοντελο του οπλου !!!
Ρωτα και τι ζημια του εμφανισε.
 
Ρε μας έχετε τρελλάνει, όλο μπαμ και μπουμ στο βουνό, λέω που στο διάλο έχει πουλιά κι εγώ δεν βλέπω πούπουλο;;;; .yel. .yel. .yel.
Άλλος τουφεκάει χαρτόνια, άλλος κουζίνες, άλλος Caprice...
Τώρα θα αρχίσω κουζίνες και πλυντήρια.Εσυ περίμενε και κοίτα τιο φυσίγγι
 
Ρε μας έχετε τρελλάνει, όλο μπαμ και μπουμ στο βουνό, λέω που στο διάλο έχει πουλιά κι εγώ δεν βλέπω πούπουλο;;;; .yel. .yel. .yel.
Άλλος τουφεκάει χαρτόνια, άλλος κουζίνες, άλλος Caprice...

Περσι ηταν ασχημη σεζον σε τσιχλοκοτσυφα....
Δυο μερες πηγα μαζι με εναν φιλο και ριχναμε σε δισκακια... ( εχω δικο μου εκτοξευτη ) ...
Μια εβδομαδα απο τα γυρω χωρια εψαχναν να βρουν το ποστο που πεφτει τοσο τουφεκιδι !!! :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top