Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παλιά στο Τέξας είχε σε ένα περιοδικό θυμάμαι μια fabarm που έβγαινε πάνω από τα καλάμια στο βάλτο.Λογικα όποιος την πήρε συγχωρεθηκε από αστροπελέκι.
Πρέπει να λες αυτή που ήταν για χήνες με 92 cm κάνη :)
 
Πήγαινε;Δεν το έχεις ή δεν κάνει κρύο;Πολυ καλό τουφέκι..
Το έχω δώσει εδώ και χρόνια για να πάρω την SS το κυνήγησα 3 χρόνια περίπου αλλά είχα το stone coat το optima όχι τα πρώτα 391. Ναι ήταν εξαιρετικό τουφέκι
 
Super goose..Αν θυμαμαι
Εκείνη με το αναδιπλούμενο κλισιοσκόπιο ήταν μοντέλλο Ellegi.
Την ίδια εποχή η Fabarm έβγαζε και μονόκαννο με βάση από ergal που κυκλοφορούσε σε μακρύκαννη ειδική έκδοση επίσης.
Διαφήμιση αυτών των όπλων υπήρχε και σε ελληνικά παλιά περιοδικά.
 
Εκείνη με το αναδιπλούμενο κλισιοσκόπιο ήταν μοντέλλο Ellegi.
Την ίδια εποχή η Fabarm έβγαζε και μονόκαννο με βάση από ergal που κυκλοφορούσε σε μακρύκαννη ειδική έκδοση επίσης.
Διαφήμιση αυτών των όπλων υπήρχε και σε ελληνικά παλιά περιοδικά.
Έχω την εντύπωση,ότι ellegi,ήταν μια σειρά ...Το μακρυκαννο ήταν ellegi super goose..πορεί να κάνω λάθος ..Τασοοοο
 
Έχω την εντύπωση,ότι ellegi,ήταν μια σειρά ...Το μακρυκαννο ήταν ellegi super goose..πορεί να κάνω λάθος ..Τασοοοο
Ellegi ήταν η ονομασία των αυτογεμών της εταιρείας πρίν ξεκινήσει η σειρά EURO (Euro-Lion , Euro-Caccia κλπ)
 
Εκείνη με το αναδιπλούμενο κλισιοσκόπιο ήταν μοντέλλο Ellegi.
Την ίδια εποχή η Fabarm έβγαζε και μονόκαννο με βάση από ergal που κυκλοφορούσε σε μακρύκαννη ειδική έκδοση επίσης.
Διαφήμιση αυτών των όπλων υπήρχε και σε ελληνικά παλιά περιοδικά.
Το εχει φιλος μου .Του το ζηταω αλλα δεν το δινει .Το πρωτο του οπλο.Ωραιο !
 
Δεν θέλω έχω αλλάξει 4/5 τις βαρέθηκα πάω για παραγγελία όπλο πλέον με μοναδικά χαρακτηριστικά που θα του δημιουργήσω και κανη βουτηγμένη στο αρσενικό και μετά στο υδροκυάνιο μέχρι να σιτεψει.
Μακρυά από γλυκές τουφεκιές‼️η ζάχαρη εξουδετερωνει το υδροκυάνιο‼️
πι.ες/έτσι την πάτησαν με τον Ρασπούτιν κ τον κυνηγούσαν στα χωράφια😆😆😆😆
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top