Σκοπευτήριο Σχιστού

Παντως για να καταφερεις να διορθωσεις τις αδυναμιες σου ειναι πολυ σημαντικο να σε βοηθησει καποιος που πραγματικα ξερει...γιατι υπαρχουν κει καποια τρικ για να καταλαβεις καποιες τροχιες....η καποια βασικα λαθη που μπορεις να κανεις....οπως λαθος επωμιση...λαθος hold και break point η να δυσκολευεσαι να εφαρμοσεις καποια τεχνικη....επισης με την πολυ μικρη μου πειρα εχω καταλαβει πως δεν μπορεις να σπασεις ολες τις τροχιες με μονο μια τεχνικη....
 
Τελευταίο μάθημα με τον Λεωνίδα , έριξα 4 πούλες ή μια ποιο χάλια από την άλλη , ο Δάσκαλος τραβούσε τα μαλλιά του, δεν έβγαινε τίποτα από οτι είχα μάθει. Εκνευρισμός στα όρια του να σπάσω το κοντάκι. Το γήπεδο την συγκεκριμένη μέρα δεν ήταν καθόλου φιλικό σε καποιον αρχάριο όπως εγώ(από αποψη δυσκολίας στα πιάτα) σε συνάρτηση με την πολυκοσμία. Αλλά αυτά συμβαίνουν ....το κακό ειναι οτι δεν σε αφήνουν να χαλαρώσεις και να το απολάυσεις και να βελτιωθείς. Τρεις μέρες μετά ανέβηκα για τελευταια φορά , χωρίς να έχω μαθημα και πέρασα υπέροχα γιατί η ατμόσφαιρα ηταν χαλαρή και η παρέα σούπερ. Οπως έχω ξαναπεί για κάποιον στο επίπεδο μου το πόσα θα σπάσουν είναι χωρίς αξία φτάνει να καταλαβαίνεις γιατί τα χάνεις και σιγά σιγά να τα κατακτάς σε σταθερή βάση.
 
εγώ θα πω και κάτι ακόμα

βγάλτε από το μυαλό σας το ποιός κάθεται πίσω μου,ποιοί με βλέπουν από τα τραπεζάκια,εξέδρα πόσα θα σπάσω και τί θα πουν και να δείτε πόσο καλύτερα θα πάει το πράμα

δεν συναγωνιζόμαστε κανέναν ούτε τον εαυτό μας ,,,,χαλαρουίτα θέλει και έρχεται από μόνο του
 
εγώ θα πω και κάτι ακόμα

βγάλτε από το μυαλό σας το ποιός κάθεται πίσω μου,ποιοί με βλέπουν από τα τραπεζάκια,εξέδρα πόσα θα σπάσω και τί θα πουν και να δείτε πόσο καλύτερα θα πάει το πράμα

δεν συναγωνιζόμαστε κανέναν ούτε τον εαυτό μας ,,,,χαλαρουίτα θέλει και έρχεται από μόνο του
.shake.
 
Κοντευουμε να σε διαγράψουμε από απουσίες..... θα κάνουμε υπομονή άλλες 2 μέρες και βλέπουμε, σου εχω πάρει φυσίγγια 24 γρ. κατάλαβες έτσι ?
Ανθρωπε μου και θα ετρεχα τελευταια στιγμη!τι νουμερακι τα εχουμε;
 
Back
Top