Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ε Παυλο εισαι υπερβολικος τωρα... .sarcastic. Πολλοι ελληνες κατασκευαστες κοστολογουν και την τεχνογνωσια τους σε καθε φυσιγγι χωριστα... .buy buy.

Sorry Αρι το ξέχασα αυτο. Ειδικά στα επινικελωμενα η υψηλής περιεκτικότητας σε αντιμόνιο την υψηλή τους τιμή δικαιολογεί το προσεκτικό γυάλισμα των σκαγιών ενα προς ενα με τσόχα..sarcastic.
 
παρασκεύη θα πέσει πολύ μολύβι .sarcastic. το λευκό κουτάκι είναι τα premium gold επινικελωμένα Νο7.5
9z6ZMNi.jpg
Στα κυχλοκοτσιφα τα εχει βαλει καποιοσ να μασ πει γνωμεσ θα τα βαρεσω με την 302 που λατρευει τα 28αρια
 
το κλειστρο ειναι μια χαρα γιωργο.την πηγα σε οπλουργο για να τσεκαρει τα ελατηρια και μου ειπε οτι δεν θελουν αλλαγμα.και την πηγα μετα το σκοπευτηριο οταν μου εκανε τις εμπλοκες
 
το κλειστρο ειναι μια χαρα γιωργο.την πηγα σε οπλουργο για να τσεκαρει τα ελατηρια και μου ειπε οτι δεν θελουν αλλαγμα.και την πηγα μετα το σκοπευτηριο οταν μου εκανε τις εμπλοκες
Να τα αλλάξεις Ευριπίδη και ας τον οπλουργο να λέει.Ολα καινούργια ! Έχουν αλλαχτεί ποτέ;
 
μισά μισά τα πήρα Γιώργο λογικά πέμπτη θα τα ρίξω
Παύλο Τρίμη εσυ δουλεύεις τα σκοπευτικά του τα εχεις δοκιμάσει?Εγω με αυτα ρίχνω 4 χρόνια μια χαρά τα βρίσκω και οικομομικά.
 
καλησπέρα παιδιά

τελικα έριξα μόνο με την 930i δεν πήρα το δίκαννο μαζί ,,,την επόμενη - τουφεκιές στα 35m με *** και από τα δύο φυσίγγια,με το premium gold μου έφυγε ελάχιστα πιο πάνω αλλά φαίνεται η κατανομή

με τα 206SV δεν εντυπωσιάστηκα και τόσο αλλά τα premium gold τα αγάπησα,μαλακό με ωραία κατανομή

χάρηκα που γνώρισα και τον vpap και ρίξαμε μερικές πούλες μαζι !


 
με κάποιο καλύτερο φυσίγγι πιστεύω θα γίνει η διαφορά - αύριο θα έχω δανεικό και ένα kicks smoke οπότε θα έχω εκ νέου φώτο
ΠΑΥΛΟ κανε την δοκιμη σου, αλλα τα τσοκ της 930 μην τα αλλ. με τηποτα. .RESPECT.
 
Παύλο πολύ καλές οι ντουφεκιές...
λίγο σφιχτές μου φαινονται για 3*, άλλα με ωραίες κατανομές.
Αν και είναι πολύ μικρό δείγμα οι 2 ντουφεκιες, δείχνει οτι η βλητική συμπεριφορά της κάννη θα είναι απο τα μεγαλα ''ατού'' του όπλου.
 
Έτσι όπως βλέπω τις κατανομές, ένα lm θα τις τακτοποιούσε καλύτερα.
Τώρα που τις βλέπω από pc και γνωρίζοντας τις διαστάσεις του πίνακα, οι τουφεκιές τα σπάνε ... .love. Δεν είναι σφικτές, πολλοί πάνε τις κάννες σε οπλουργό για τέτοιες κατανομές. Απλά η βλητική του λειόκανου αλλάζει και δεν είναι πλέον για μέχρι τα 30 μέτρα που λέγαν οι παππούδες μας.
Παύλο θέλω μια χάρη, αν μπορέσεις ένα πρωί. Μια τουφεκιά από τα 50 μέτρα με το φουλ και ένα φυσίγγι με 4άρια σκάγια. Θα σου έλεγα 60 μέτρα αλλά πρέπει να μπεις στο στέγαστρο ... .sarcastic.
 
Τώρα που τις βλέπω από pc και γνωρίζοντας τις διαστάσεις του πίνακα, οι τουφεκιές τα σπάνε ... .love. Δεν είναι σφικτές, πολλοί πάνε τις κάννες σε οπλουργό για τέτοιες κατανομές. Απλά η βλητική του λειόκανου αλλάζει και δεν είναι πλέον για μέχρι τα 30 μέτρα που λέγαν οι παππούδες μας.
Παύλο θέλω μια χάρη, αν μπορέσεις ένα πρωί. Μια τουφεκιά από τα 50 μέτρα με το φουλ και ένα φυσίγγι με 4άρια σκάγια. Θα σου έλεγα 60 μέτρα αλλά πρέπει να μπεις στο στέγαστρο ... .sarcastic.
Απ' οτι βλέπω η BREDA άναψε φωτιές...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top