Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
τα RM και σε Νο11 - σκέφτομαι διάφορα με βάση αυτά που έχω ακούσει για γέμισμα Ελλάδα κλπ κλπ

13495177_967938573319902_8294852474038547101_n.jpg
 
Γιώργο τα έχεις ρίξει και στο κυνήγι ?? κάνω των συνειρμό , επινικελωμένο - διάτρηση καλή τιμή κτλ
Όχι, θα το κάνω όμως και πράττοντας αιρετικά, όπως μου αρέσει άλλωστε, έχω σκοπό να τα δοκιμάσω, όχι μόνο στην τσίχλα... ;) Πολύ το συμπάθησα αυτό το φυσίγγι.
 
Εσύ τι δουλειά είχες να βλέπεις τους τραπαδόρους; .xm.
ήτανε οι περισσότεροι .sarcastic..sarcastic..sarcastic. και μου κατηγορούσαν και τα κενταυρίσια φυσιγγάκια μου.
lambro είχα ρίξει μερικά στο κυνήγι πρόπερσι που τα είχε σε προσφορά ο καλκατζάκος 5,20, μπορώ να πω ότι μου αρέσανε, αλλά με την τωρινή τους τιμή δεν θεωρώ οτι προσφέρουν κάτι παραπάνω από του κενταυρου(εκτώς από το κουτί) ειδικά για σκοπευτήριο. Τώρα για το κυνήγι ίσως να δοκίμαζα και κάτι διαφορετικό όπως τα RM απλά έχω λίγο την ίδια άποψη με τον Βίκτορα γιατί όχι Ελληνικά;
 
στο σκοπευτήριο θα ακούσεις διάφορα και από διάφορους ,κατηγόριες όπως λες , λάθος κοντάκια ,λάθος τσοκάκια λάθος το ένα λάθος το άλλο

σημασία έχει επί της δοκιμής τί σου κάθεται και αρέσει περισσότερο και άσε τους άλλους να κουρεύονται - καλό είναι να δοκιμάσεις αρκετά και να σχηματίσεις δική σου γνώμη για τα δικά σου γούστα και όχι για γούστα αλλωνών - επειδή ο Χ πρωταθλητής ρίχνει το Χ φυσίγγι πρέπει να το ρίξεις και εσύ σου κάνει δεν σου κάνει ;

πιο παλιά όλοι έριχναν με RM μα όλοι όμως,,,,μετά έγιναν τις μόδας κάτι fiocchi,,μετά βγήκαν στην φόρα τα NSI και η ιστορία συνεχίζεται .... με κάτι καινούργιο

είμαι της απόψης ότι ναι πρέπει να δοκιμάζουμε αλλά μη τα ισωπεδώνουμε και όλα
 
θα το κάνω όμως και πράττοντας αιρετικά, όπως μου αρέσει άλλωστε,
.buy buy..buy buy..buy buy..buy buy..sarcastic..sarcastic.
Λογικα οι τραπαδοροι θα εριχνα τα Lambro Trap κ οχι τα Sporting... ;) Δεν τα εχω ριξει αλλα με τιμη 4,60 που τα εδιναν ενα φεγγαρι, σιγουρα θα τα δοκιμαζα...
 
.buy buy..buy buy..buy buy..buy buy..sarcastic..sarcastic.
Λογικα οι τραπαδοροι θα εριχνα τα Lambro Trap κ οχι τα Sporting... ;) Δεν τα εχω ριξει αλλα με τιμη 4,60 που τα εδιναν ενα φεγγαρι, σιγουρα θα τα δοκιμαζα...
Ναι εννοείτε τα τραπ έριχναν. Εγώ βασικά είμαι αυτή την στιγμή της άποψης αυτή την στιγμή να πάρω όσο ποιο φθηνά φυσίγγια μπορώ και να ρίξω όσο περισσότερες πούλες μπορώ(όταν μπορέσω) το τελευταίο πράγμα που θα ασχοληθώ στο επίπεδο μου είναι τα φυσίγγια, έτσι κι αλλιώς δεν είμαι σε φάση να μπορώ να καταλάβω διαφορά. Δύσκολα θα πάω σε άλλο φυσίγγι εκτός κι αν η τιμή είναι πολύ κοντά στα χύμα....sarcastic.
 
Καθίστε καλά μην περάσω από το πρατήριο στην Πυρκαλ, δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα και βρω τίποτα Πυρκαλ τραπ και διαλυθούν τα όπλα σας ... .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
με 1 κούτα lambro sporting τα πράσινα που είχα ρίξει πέρυσι μπορώ να πω ότι δεν είναι και τόσο μαλακό σε σχέση με τα υπόλοιπα που έχω ρίξει,έντονη ανάκρουση,έχει όμως καλές κατανομές και το κατατάσσω στην κατηγορία πιο πολύ 28γρ κυνηγετικού - σε αυτογεμή νομίζω ταιριάζει πιο πολύ

τα Saga sporting τα έχει δοκιμάσει κάποιος να μου πει εντυπώσεις ή είμαι ο μόνος που νομίζω ότι έριχνα με κανένα 10αρι δίκαννο
 
Παντως σημερα μιλησα με Παρδαλακη 5,00 εχει τα super kill Sporting, 5.5 τα NSI (δεν θυμαμαι αν μου ειπε τα UNO PRIMA ή τα DUE Sporting) , τα RM ΔΕΝ τα φερνει ,μαλλον δεν του στελνει ο Εισαγωγεας.
Τα super kill τα χετε δοκιμασει παιδια?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top