Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ρίχνω τα τελευταία 3 χρόνια τα sporting στο κυνήγι με τις καλύτερες εντυπώσεις,όπως γράφει κι ο Γιάννης παραπάνω
από τον Οκτώβρη στα μπασίματα μέχρι και χειμώνα με νορμάλ θερμοκρασίες
πέρυσι στην Κόνιτσα έριξα 3-4 κουτιά που μου είχαν μείνει σε απογευματινό με 0 έως +2 βαθμούς σε αποστάσεις κοντινές και ήταν πάλι τέλεια
επίσης ρίχνω και το άσπρο τον χειμώνα στα 31γρ γεμισμένα με G3000 επίσης πολύ καλό φυσίγγι με 6 ευρώ
Mάκη τι τιμή έχουν τα sporting ? ξέρεις με τι γεμίζει ?
επίσης είδα οτι βγάζει και 29γρ... είναι ίδια με τα sporting αλλά σε 29γρ?
τα άσπρα έχουν το ενδιαφέρον τους σε γραμμάρια και πυρίτιδα .. για Ηπειρώτικα κοτσύφια μου φαίνεται καλή περίπτωση!
 
Last edited:
Mάκη τι τιμή έχουν τα sporting ? ξέρεις με τι γεμίζει ?
τα άσπρα έχουν το ενδιαφέρον τους σε γραμμάρια και πυρίτιδα .. για Ηπειρώτικα κοτσύφια μου φαίνεται καλή περίπτωση!
5,70 τα είχε πέρυσι αλλά φίλοι που πήραν φέτος όπως ο Κωστάκης από Καρδίτσα τα πήραν 5,50
είναι 28γρ και γεμισμένα με g2000 :)
 
παντως αφου ειδα οτι η μπενελα παει τρελα τα sporting του λαμπρο σε καλο καιρο δεν τ αλλαζω. ειδικα το 7 1/2 ριχνεις παντου και παντα
Δεν το αλλάζεις?χα χα χα!!! Μην το λες..
Κάτσε φέρει κάνα καινούργιο ο μιχελακης κ τότε μου λες...sarcastic..ha ha ha.
 
α τα διασποράς καλά που μου το θύμισες .well done.

Και κανα καλο της επιλογης σου για καμμια φασσα... Θα τις αφανισουμε φετος με τον Κωστα ( Kos Kas)... ;)
Αααααααααααα και αν μπορεσεις παρε και ενα κουτι απο εκεινα τα ALECTORIS Speed, 36gr που μου πηρες οταν ηρθα Αθηνα και τα εδωσα τελικα στον Γιωργο...:)

Να κανονισεις με τα ρεμαλια καμμια βολτα εδω για .hunter..hunter.1.shoot..eat. .beer..bbq.ffff ωστε να γινει εδω και η παρδωση - παραλαβη .sarcastic.
 
Δεν το αλλάζεις?χα χα χα!!! Μην το λες..
Κάτσε φέρει κάνα καινούργιο ο μιχελακης κ τότε μου λες...sarcastic..ha ha ha.

παντως αφου ειδα οτι η μπενελα παει τρελα τα sporting του λαμπρο σε καλο καιρο δεν τ αλλαζω. ειδικα το 7 1/2 ριχνεις παντου και παντα
Ευριπίδη μεγαλη μπουκιά φάε μεγαλη κουβεντα μη πεις......sarcastic.
 
κυριοι το λεω κσι το υπογραφω. περυσι τα ξεκινησα σε νο. 8 και τα σκοτωματα ειναι ακαριαια και χωρις αιματα σε μεγαλες αποστασεις. μου εχουν ταιριαξει απολυτα και τα χρησ. και στο σκοπ. ποιος ο λογος ν αλλαξω?
 
κυριοι το λεω κσι το υπογραφω. περυσι τα ξεκινησα σε νο. 8 και τα σκοτωματα ειναι ακαριαια και χωρις αιματα σε μεγαλες αποστασεις. μου εχουν ταιριαξει απολυτα και τα χρησ. και στο σκοπ. ποιος ο λογος ν αλλαξω?[/QUO
αφου εισαι ικανοποιημένος Ευριπίδη συμφονω μαζι σου. Εξαλου τα πολλα και διαφορετικα μπερδευουν. Δωστους να καταλαβουν..shoot.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top