Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
αν θυμάμαι καλά Βίκτωρα δεν έχεις βγάλει ένα σεταπ ίδιο με το due ; σε κόστος πόσο σου βγαίνει το κουτι των 25 ;

χθες σκοπευτήριο που συναντηθήκαμε με τα παιδιά και μίλησα με τον Μάνο με έβαλε ακόμα πιο πολύ στην πρίζα για να ξεκινήσω
 
Παυλο ωραια ιδεα. Κατι μου λεει οτι το δυσκολο θα ειναι να βρουμε αυτη την μια συνταγη!!!
Του κενταυρου ειναι πολυ καλα αλλα εχω ενστάσεις στο καψουλι πολυ καλητερο θα ήταν αν ειχε cx2000/η 688. Ακομα και με ισπανικο θα ηταν καλο ολλα τα αλλα ιδια.με το 686 τον χειμονα εχει θεμα μεγαλο.αν ξέρει καποιοσ τον Γιώργο ασ του κάνει την πρόταση
 
Επαναλαμβανω οτι θα πας σε ενα βιοτεχνη που ειναι σωστος, και ξερω πως υπαρχουν τετοιοι.

Παυλο, δεν ειναι θεμα να δεχτεις την γνωμη μου ως "ειδημονα". Το θεμα ειναι να παρεις κατι που θα ταιριαζει και στο δικο σου στυλ ριξιματος, ή και στα κυνηγια που κανεις.
 
αν θυμάμαι καλά Βίκτωρα δεν έχεις βγάλει ένα σεταπ ίδιο με το due ; σε κόστος πόσο σου βγαίνει το κουτι των 25 ;

χθες σκοπευτήριο που συναντηθήκαμε με τα παιδιά και μίλησα με τον Μάνο με έβαλε ακόμα πιο πολύ στην πρίζα για να ξεκινήσω

Παυλο δε θυμαμαι ρε συ, γιατι δεν θυμαμαι ποσο επαιρνα τα σκαγια, και ποσο ειχα παρει τοτε την AS. To κοστος ηταν σαφως μικροτερο λογω αγορας των Piston Skeet πιο παλια, και με την χρηση ριγμενων καλυκων.

Θα μπορουσαμε ομως να ζητησουμε απο βιοτεχνη να μας δωσει κοστολογιο για να φτιαξει ενα τετοιο "due"
 
ή να παρακαλεσουμε τον Τουρη να μας κανει μια καλυτερη τιμη σε μαζικη αγορα , π.χ. αυτη που δινει στους σκοπευτες. Και σιγουροι θα ειμαστε για το προιον ..και πολυ καλο ειναι
 
Τα uno due φτασαν τα 6,65
Τα prima 6,20
Ποιο φτηνα τα rio με 6,15 μαζι με τα cheddite
Alectoris clab 5,50
Lampro 6,40
Alfagame τα ποιο φτηνα 4,90 αλλα δεν ξερω τι λενε.. screen capture windows
.asking. .what..what..what. πειτε καμια τιμη και για αλλα ποιο φτηνα
κενταυρος. 98 ευρω τα 500 σε 8 και 9 νουμερο. φυσιγγι εξαιρετικο. εμεις εδω χανια μετα το πασχα θα παραγγειλουμε περιπου 2000 φυσιγγακια
 
Επειδη βλεπω οτι υπαρχει θέληση θεωρω πως το πρώτο βήμα ειναι να επιλέξουμε το φυσιγγι! Σε δεύτερο στάδιο θα ελέγξουμε την τιμη για αγορα απο έμπορα και θα τη συγκρίνουμε με τιμη για παραγωγής της ίδια γομωσης σε βιοτέχνη! Ετςι το σκεφτομαι εγω, τι λέτε;;
 
Και μενα μια χαρα μου κανει. Ομως, αν εβρισκα τα χαρακτηριστικα του Due σε φυσιγγι εμποριου σε τιμη γυρω στα 5.5 εννοειται πως δεν θα σκεφτομουν τα 5 ευρω παραπανω την κουτα. Αν δηλαδη στην ιδια τιμη ενας βιοτεχνης μας φτιαξει ενα φυσιγγι με τα χαρακτηριστικα του due, εννοειται θα προτιμησω τον βιοτεχνη.
 
Του Κενταυρου το σπορτιγκ εδω και 2 χρονιες ειναι και σταθερο αλλα και αξιοπρεπεστατο. Θα το επαιρνα με κλειστα ματια, χωρις να καθομαι να ψειριζω τη μαιμου, αλλα οπως σου εξηγησα στο τηλεφωνο, το αλλο με κανει να αισθανομαι ανετα οταν ριχνω, απο αποψη ψυχολογιας. Την ευκαιρια του θα την εχει παντως, οταν κανεις την παραγγελια.
 
Καλό το σενάριο, μπορεί να μας πει κάποιος που γεμίζει πως θα μπορούσε να διαμορφωθεί η τιμη απο βιοτέχνη με due συνταγή ας πούμε ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top