Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σιγουρα ειναι πολυ καλη τιμη για αυτο το φυσιγγι αλλα το θεμα της μαζικής παραγγελίας ειναι να πετύχουμε κατι που δεν βρίσκει ο καθένας μονος του! Εγω λεω να δουμε κατι αλλο!
Αργυρή εγω μεσα ειμαι σιγουρα.
 
Ο σκοπός της ομαδικής αγοράς πρέπει να είναι ένας - χαμηλότερη τιμή, και όταν λέω χαμηλότερη εννοώ τουλάχιστον 0,5 ευρώ από την τιμή της αγοράς. Π.Χ αν κανει 5,5 θα παρω μια κουτα αν κατέβει στα 5 ισως 5-10 κουτες, στα 4,5 με εναν φίλο μπορούμε καμιά 40αρια, αλλιώς δεν αξίζει.
 
Ο Τουρής παιδιά για 10.000 φυσίγγια , δηλαδή για 2.000 ευρώ , δεν θα κανει ποτέ τέτοια κίνηση , να μπει δηλαδή στη black list των κυνηγομάγαζων, επειδή σπάει τις τιμές και πουλάει χωρίς μεσάζοντες ... ούτε για δεκαπλάσια ποσότητα... δεν διακινδυνεύει τη φήμη του στην αγορά , τι να λέμε τώρα ... μόνο στα κρυφά μπορεί να γίνει τέτοια δουλειά ,ή με καμία μαϊμού εξαγωγή , να γλιτώσουμε τον ΦΠΑ ... ή αλλιώς σε ζορισμένους οικονομικά επαγγελματίες ... αλλά ο ζορισμένος θα κοιτάξει να βγάλει και απο τη μύγα ξύγκι ... μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα .xm.
 
Απο την άλλη εγώ ας πούμε, ποτέ δεν θα γίνω πελάτης των κυνηγομαγαζων όσον αφορά τα nsi. Ξέρουν πολύ καλά ότι οι περισσότεροι στα σκοπευτήρια δεν θα αγοράσουν ποτέ αυτό το φυσίγγι στα 6,5 ευρώ, θα κοιτάξουν να πάρουν άλλοι μάρκα ώστε να κρατηθεί το κόστος της προπόνησης σε κάποια πλαίσια.
 
Αν οι τιμες στα τσιχλοφυσιγγα ξεφυγαν εντελως στα σκοπευτικα εχουν εκτοξευθει για τους λογους που αναφεραμε κι εχθες. Σας δινω λοιπον τιμες λιανικης απο επωνυμα 28 γρ στην Ιταλια. Οι τιμες περιλαμβανουν ΦΠΑ και η πηγη μου το dimararmi.it

- NSI Due Europe 4.38, Fiocchi TT Two 4.40, Fiocchi FBlu 5, NSI Uno Prima 4,20, NSI Sporting Quattro 4.95, NSI Due Sporting 4.70, Fiocchi TT One 4.20, Fiocchi Black Sporting 4.80, Cheddite Sporting 3.95.

Δεν αναφερω επιτηδες τιμες απο τοπικους κατασκευαστες για να μην ξευτιλιστει το θεμα. Tα συμπερασματα δικα σας. Αν αφησουν ελευθερη την αγορα οι τιμες θα λοιωσουν σαν τα χιονια τον Ιουλιο.
 
Αν οι τιμες στα τσιχλοφυσιγγα ξεφυγαν εντελως στα σκοπευτικα εχουν εκτοξευθει για τους λογους που αναφεραμε κι εχθες. Σας δινω λοιπον τιμες λιανικης απο επωνυμα 28 γρ στην Ιταλια. Οι τιμες περιλαμβανουν ΦΠΑ και η πηγη μου το dimararmi.it

- NSI Due Europe 4.38, Fiocchi TT Two 4.40, Fiocchi FBlu 5, NSI Uno Prima 4,20, NSI Sporting Quattro 4.95, NSI Due Sporting 4.70, Fiocchi TT One 4.20, Fiocchi Black Sporting 4.80, Cheddite Sporting 3.95.

Δεν αναφερω επιτηδες τιμες απο τοπικους κατασκευαστες για να μην ξευτιλιστει το θεμα. Tα συμπερασματα δικα σας. Αν αφησουν ελευθερη την αγορα οι τιμες θα λοιωσουν σαν τα χιονια τον Ιουλιο.
αυτοι μαλλον χαριζουνε. α ρε ελλαδαρα με τα ωραια σου
 
Και η Ισπανια στα ιδια επιπεδα παιζει παιδια. Ας μην κοροιδευομαστε. Εκει μπορεις να παραγγειλεισ επωνυμα 28αρια απο online μαγαζι 5000 φυσιγγια στη τιμη των 850 Ευρω με τζαμπα τα μεταφορικα εντος Ισπανιας. Η απο την ιστιοσελιδα της maxam 28 gr competition Grade με 4.30 to κουτι στις 10 κουτες με παλι τα μεταφορικα χαρισμενα.
 
παιδάκια μίλησα με τον γνωστό μου άκυρο,,,,δεν μπορεί να κάνει τίποτα ο Τουρής ακόμα και για 10.000 φυσίγγια

μικρά τα περιθώρια στα εισαγώμενα και η τιμή των €5,5 είναι εξαιρετική αυτό μου είπε
Παύλε θυμάμαι πέρυσι είχες ρίξει κάτι RM που σου άρεσαν σαν αίσθηση και σαν κατανομές
 
τα rm premium gold θα λες , ωραίο φυσίγγι αρκετά συγκεντρωτικό με επινικελωμένα σκάγια, αλλά στην τιμή του πλέον + τα έξοδα μεταφοράς + τα ότι πρέπει να κατέβω από Γέρακα Αγ,Άννης να τα πάρω ξεφέυγει πολύ σε τιμή αν τα βάλεις κάτω

10995599_371784296339051_2669283654991828278_n.jpg
 
τα rm premium gold θα λες , ωραίο φυσίγγι αρκετά συγκεντρωτικό με επινικελωμένα σκάγια, αλλά στην τιμή του πλέον + τα έξοδα μεταφοράς + τα ότι πρέπει να κατέβω από Γέρακα Αγ,Άννης να τα πάρω ξεφέυγει πολύ σε τιμή αν τα βάλεις κάτω

10995599_371784296339051_2669283654991828278_n.jpg
Ναι αυτά έλεγα , για την περίπτωση ομαδικής αν έβγαιναν σε μια συμφέρουσα τιμή απο την στιγμή που είναι ποιοτικά και καλά φυσιγγια .
 
Παιδια δεν υπαρχει καποιος ελληνας αξιοπιστος....?.....καποιοι λεγατε για τον Κενταυρο οτι ειναι πολυ καλο φυσιγγι ,το ιδιο μου ειπαν κι εμενα κατι φιλοι ,γιατι δεν το κοιταμε ?
Και σε καλη τιμη
Μιας και λέτε για καποιον Έλληνα εγώ όπου έχω δοκιμάσει του Καραμάνιδη τα σκεετ και σπορτινγκ είναι φοβερά,σε πίνακα δεν έχω δοκιμάσει...τώρα από τιμές σε μεγάλες ποσότητες δεν γνωριζω εγώ επερνα 5.50 το πρώτο καιρό όπου τα επερνα και επειδή ήταν γνωστός μου αυτός όπου τα έδινε τα επερνα 5 και σε 1-2 κουτιά για μεγάλες ποσότητες και σε συνεννόηση με τον ίδιο τον Καραμάνιδη πιστεύω θα αξίζει...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top