Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παιδια δεν υπαρχει καποιος ελληνας αξιοπιστος....?.....καποιοι λεγατε για τον Κενταυρο οτι ειναι πολυ καλο φυσιγγι ,το ιδιο μου ειπαν κι εμενα κατι φιλοι ,γιατι δεν το κοιταμε ?
Και σε καλη τιμη
Το σπορτιγκ του είναι κάπως "αργό" ειδικά τον χειμώνα, εγώ προσωπικά παίρνω τα σκεετ είναι ότι πρέπει για σχιστο-Μαλακάσα.
 
Εγω εχω αλλη πληροφορηση προκειται για γρηγορο και συγκεντρωτικο φυσιγγι , που θελει λιγο ποιο ανοιχτσ τσοκ,,!!!
Αργυρη η πληροφορηση σου ειναι λαθος,σιγουρα οσον αφορα την ταχυτητα και απο συγκεντρωση ειναι καθαρο δειγμα φυσιγγιου sporting
 
Μπορει ...αλλωστε με τα φυσιγγια οι αποψεις ποτε δεν συμπιπτουν ...
Κυριως αυτο ισχυει αργυρη στα κυνηγετικα που εκφραζονται αποψεις σε διαφορετικες καιρικες συνθηκες απο τον καθενα μας,τα σκοπευτικα ειναι πολυ πιο σταθερα και απολυτως αποτελεσματικα!
 
Κυριως αυτο ισχυει αργυρη στα κυνηγετικα που εκφραζονται αποψεις σε διαφορετικες καιρικες συνθηκες απο τον καθενα μας,τα σκοπευτικα ειναι πολυ πιο σταθερα και απολυτως αποτελεσματικα!
Επιδη δεν εχω προσωπικη αποψη για το συγκεκριμενο , φαινεται πως το εχεις δουλεψει στο σκοπ ....εγω απλος μεταφερω τι μου ειπαν
Υπαρχουν ομως στομα απο το φορουμ που εχουν πει κσλα λογια για το συγκεκριμενο , που το χουν ριξει δεν βγαινυν να μας πουν την γνωμη τους ?
 
Το θεμα ειναι πιστευω να καταληξουμε σε 1-2 σκοπευτικα κοινης αποδοχης, και να ρωτηθουν οι βιοτεχνες αν γινεται μαζικη παραγγελια και καλυτερη τιμη. Προσωπικα θα δοκιμαζα οποιοδηποτε φυσιγγι ειναι συμφερον ως προς την τιμη, φυσικα παντα εχοντας υποψιν τις καλες γνωμες και αλλων, και την καλη εντυπωση που εχω για τον συγκεκριμενο βιοτεχνη.
 
Επιδη δεν εχω προσωπικη αποψη για το συγκεκριμενο , φαινεται πως το εχεις δουλεψει στο σκοπ ....εγω απλος μεταφερω τι μου ειπαν
Υπαρχουν ομως στομα απο το φορουμ που εχουν πει κσλα λογια για το συγκεκριμενο , που το χουν ριξει δεν βγαινυν να μας πουν την γνωμη τους ?
Βρε αργυρη δεν ειπε κανεις πως δεν ειναι καλο φυσιγγι....μια χαρα φυσιγγι ειναι και σε καλη τιμη....εγω δεν το γουσταρω γιατι δεν ταιριαζει στο στυλ που ριχνω....αν ηταν ο γιωργος ο λουσο ακομα μαζι μας θα σου ελεγε πως δεν το αλλαζει με τιποτα το συγκεκριμενο!
 
Οσοι εχετε δοκιμασει τα φυσιγγια του Καραμανιδη, του Μητσακου, του Κενταυρου, ή οποιου αλλου Ελληνα βιοτεχνη, πειτε μια κουβεντα πως σας φανηκαν. Το εντονο λακτισμα ειναι ενα απο τα χαρακτηριστικα που με ενδιαφερουν
 
Βρε αργυρη δεν ειπε κανεις πως δεν ειναι καλο φυσιγγι....μια χαρα φυσιγγι ειναι και σε καλη τιμη....εγω δεν το γουσταρω γιατι δεν ταιριαζει στο στυλ που ριχνω....αν ηταν ο γιωργος ο λουσο ακομα μαζι μας θα σου ελεγε πως δεν το αλλαζει με τιποτα το συγκεκριμενο!
Και που δεν ειναι ...τον ακουω ακομα που το ελεγε...:)
Εχεις δικιο αυτοειπα και εγω..
 
Οσοι εχετε δοκιμασει τα φυσιγγια του Καραμανιδη, του Μητσακου, του Κενταυρου, ή οποιου αλλου Ελληνα βιοτεχνη, πειτε μια κουβεντα πως σας φανηκαν. Το εντονο λακτισμα ειναι ενα απο τα χαρακτηριστικα που με ενδιαφερουν
Το superkill μου ταιριαξε ιδανικα σε σκοπευτηριο και κυνηγι...ιδιαιτερα γρηγορο δεν με ενοχλησε το λακτισμα του,του μητσακου το εχω δοκιμασει σε πολυ μικροτερο ευρος...γενικα καλη εντυπωση μου εκανε....απο τα δυο θεωρω πιο σκοπευτικο φυσιγγι του μητσακου απο αποψη συμπεριφορας!
 
Οσοι εχετε δοκιμασει τα φυσιγγια του Καραμανιδη, του Μητσακου, του Κενταυρου, ή οποιου αλλου Ελληνα βιοτεχνη, πειτε μια κουβεντα πως σας φανηκαν. Το εντονο λακτισμα ειναι ενα απο τα χαρακτηριστικα που με ενδιαφερουν
Το θες η οχι; Βικτωρα;
 
Eννοειται πως δεν το θελω. Πχ, εχω ακουσει ωραια πραματα για τα Saga. Eχω δει κοσμο εδω και τα ριχνει, οταν ομως δοκιμασα, νομιζω οτι με κλωτσησε μουλαρι.
Ανασταλτικος παραγοντας το λακτισμα...επηρεαζει την συγκεντρωση του σκοπευτη...ειδικα σε προπονηση που φευγουν πολλα φυσιγγια!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top