Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και μενα μια χαρα μου κανει. Ομως, αν εβρισκα τα χαρακτηριστικα του Due σε φυσιγγι εμποριου σε τιμη γυρω στα 5.5 εννοειται πως δεν θα σκεφτομουν τα 5 ευρω παραπανω την κουτα. Αν δηλαδη στην ιδια τιμη ενας βιοτεχνης μας φτιαξει ενα φυσιγγι με τα χαρακτηριστικα του due, εννοειται θα προτιμησω τον βιοτεχνη.
και γιατι να μην βρουμε το γνησιο βρε Βικτωρα με 5,5 ..ας ρωτησουμε τον Τουρη
 
Εγώ πάντως θα πάρω μια κούτα από τον Κένταυρο για σκοπευτήριο(τι να κάνουμε κόλλησα τώρα :D) και για κυνήγι μέχρι να πιάσουν τα κρύα.
Αξιοπρεπέστατα φυσίγγια κατά την γνώμη μου και πιστεύω στην καλύτερη τιμή της αγοράς.
 
Ακομα και με 5.5 νομιζω ειναι συμφερουσα τιμη. Ομως πρεπει να αποφασισουμε αν θα μπουμε, και ποσοι, σε ομαδικη παραγγελια, ωστε να παζαρεψουμε την τιμη. Αν παζαρευεται.
 
Ακομα και με 5.5 νομιζω ειναι συμφερουσα τιμη. Ομως πρεπει να αποφασισουμε αν θα μπουμε, και ποσοι, σε ομαδικη παραγγελια, ωστε να παζαρεψουμε την τιμη. Αν παζαρευεται.
η τιμή δεν παζαρεύεται, κανονικά πρέπει να πούμε και ευχαριστώ που μας την κάνει με προυποθεσεις. για πιο φθηνο πρεπει να δουμε αλλου. Του κένταυρου για μένα αξίζουν μονο τα σκεετ, alfa game δεν υπαρχουν, οποτε η μονη λυση ειναι να δοκιμάσουμε αυτα που αναφέρθηκαν πιο πανω, χωρίς να ειναι σίγουρος οτι "στέκει", οι βιοτέχνες δεν πρεπει να βγάλουν καποιο κερδος ?
 
ή να παρακαλεσουμε τον Τουρη να μας κανει μια καλυτερη τιμη σε μαζικη αγορα , π.χ. αυτη που δινει στους σκοπευτες. Και σιγουροι θα ειμαστε για το προιον ..και πολυ καλο ειναι
Τολη 5,5€ τα παιρνουμε τα φυσιγγια απο τον τουρη με την ταυτοτητα.....για φυσιγγια αγωνα εξαιρετικη τιμη αλλα για προπονηση ειναι τσιμπημενα!
 
Τολη 5,5€ τα παιρνουμε τα φυσιγγια απο τον τουρη με την ταυτοτητα.....για φυσιγγια αγωνα εξαιρετικη τιμη αλλα για προπονηση ειναι τσιμπημενα!
Μια χαρα τιμη ειναι , αν μπορουσαμε να τα παρουμε και 5 ακομα καλυτερα...
 
Ναι, ομως αυτη τη στιγμη η τιμη ειναι τοσο. Νομιζω οτι για την ποιοτητα τους ειναι αξιοπρεπεστατη τιμη. Οποτε και γω μεσα
 
κενταυρος. 98 ευρω τα 500 σε 8 και 9 νουμερο. φυσιγγι εξαιρετικο. εμεις εδω χανια μετα το πασχα θα παραγγειλουμε περιπου 2000 φυσιγγακια
Για πριν το πασχαωτι ριχνουμε; γιατι φετος υπηρχαν ακουω πολλα πασχαλιατικα.sarcastic.
 
Αργυρή θεωρω οτι πρωτα πρέπει μα βρούμε το φυσιγγι και μετα μα δηλώσουμε συμμετοχές! Εφόσον πο περισσότεροι αναφέρεστε στο due ας κανουμε μια ερώτηση για 10.000 φυσιγγια στοκ τουρη να δουμε τι θα μας πει! Επιςης διαβάζω καλα λόγια για του Κένταυρου τα οποια στην τιμη που τα δίνει ειναι παρα πολυ καλα! Μπορουμε να ρωτήσουμε και αυτόν για ποσότητα 10.000 και μπορει πχ να μας τα δωσεις 4,70! Ε δε νομίζω να ετοιμαζόμαστε ολοι για αγώνα... εγω θα ήθελα μια τιμη μεχρι 5 ευρω αλλιωα 5,50 βρίσκω και μονος μου!
 
Βίκτωρα θες να φτιάξεις μια λίστα με τους ενδιαφερόμενους και να μιλήσω εγώ ή ο Ηλίας με έναν γνωστό που έχουμε μέσα στον Τουρή για τιμή ;
Παύλο τσάμπα κόπος πιστεύω, και να κατέβει κανα δεκάλεπτο δεν αξίζει να φορτωθεις.
 
Αργυρή θεωρω οτι πρωτα πρέπει μα βρούμε το φυσιγγι και μετα μα δηλώσουμε συμμετοχές! Εφόσον πο περισσότεροι αναφέρεστε στο due ας κανουμε μια ερώτηση για 10.000 φυσιγγια στοκ τουρη να δουμε τι θα μας πει! Επιςης διαβάζω καλα λόγια για του Κένταυρου τα οποια στην τιμη που τα δίνει ειναι παρα πολυ καλα! Μπορουμε να ρωτήσουμε και αυτόν για ποσότητα 10.000 και μπορει πχ να μας τα δωσεις 4,70! Ε δε νομίζω να ετοιμαζόμαστε ολοι για αγώνα... εγω θα ήθελα μια τιμη μεχρι 5 ευρω αλλιωα 5,50 βρίσκω και μονος μου!
Μανο ασ κανουμε μια λιστα ποιοι ενδιαφερονται και για ποσα να δουμε για τι ποσοτητα μιλαμε ωστε να ξερουμε να το διαχειριστουμε ...λεμε πχ για 10000 τα μαζευουμε ? ή λεμε λογια του αερα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top