Συγκρίσεις όπλων-τσοκ

Καλησπέρα παιδιά....το mr της brain σε winchester το έχει δοκιμάσει κάποιος???.....ψάχνω ένα aftermarket για την sx4 και για αποστάσεις 25-30 μέτρα....
Στην crio πάντως που κυνηγάει ο πατέρας μου δεν το βγάζει από πάνω...έχει μείνει απόλυτα ικανοποιημένος!
 
Να τα πάρεις τα τζεμινι χωρίς δεύτερη σκέψη. Όλα μου τα κυνήγια τα έκανα με 2 ταπεινά τζεμινι παρόλο που είχα και από άλλες εταιρείες τσοκ.

Καλησπερα σε ολους, χρησιμοποιω επισης το Gemini mobile ported σε 3*** σε Benelli comfort με κανη απο Breda Echo 71cm και 18,4 αυλο και σκεφτομαι να παρω και ενα δευτερο αλλα δυσκολευομαι στο να διαλεξω εαν αυτο θα ειναι φουλ(*) η σε 3/4(**) για τα περασματιαρικα πουλια.
 
Καλησπερα σε ολους, χρησιμοποιω επισης το Gemini mobile ported σε 3*** σε Benelli comfort με κανη απο Breda Echo 71cm και 18,4 αυλο και σκεφτομαι να παρω και ενα δευτερο αλλα δυσκολευομαι στο να διαλεξω εαν αυτο θα ειναι φουλ(*) η σε 3/4(**) για τα περασματιαρικα πουλια.
Σαφώς και θα πάρεις το 2* επειδή έχω δοκιμάσει το 1 με το 2 σε αρκετά όπλα και τσοκ και επειδή έχω δει πως το 2 πηγαίνει καλύτερα και σε ψιλά και σε χοντρά μπορώ να πω θα σου πρότεινα το 2 ειδικά σε gemini
 
Καλησπερα σε ολους, χρησιμοποιω επισης το Gemini mobile ported σε 3*** σε Benelli comfort με κανη απο Breda Echo 71cm και 18,4 αυλο και σκεφτομαι να παρω και ενα δευτερο αλλα δυσκολευομαι στο να διαλεξω εαν αυτο θα ειναι φουλ(*) η σε 3/4(**) για τα περασματιαρικα πουλια.
how to make screen shot
Αυτο το πινακάκι μου το είχαν στείλει από τη Gemini σε ένα mail που τους είχα στείλει. Εϊναι για τα τσοκ ακριβώς που ψάχνεις (mobile ported)
Για μένα θα πας στο 2αρι, όπως λέει ο Δημήτρης που θα βγάζει 8/10 σύσφιγξη στην κάννη σου. Και θα βγάζει σφιχτές τουφεκιές και δεν θα σου "στραγγαλίζει" την τουφεκιά για να χαλάει την κατανομή
 
Καλησπερα σε ολους, χρησιμοποιω επισης το Gemini mobile ported σε 3*** σε Benelli comfort με κανη απο Breda Echo 71cm και 18,4 αυλο και σκεφτομαι να παρω και ενα δευτερο αλλα δυσκολευομαι στο να διαλεξω εαν αυτο θα ειναι φουλ(*) η σε 3/4(**) για τα περασματιαρικα πουλια.

Και εγώ σε 2* θα σου έλεγα να καταλήξεις. Μια χαρά σφιχτή τουφεκιά βγάζει
 
Καλησπερα σε ολους!! Ειμαι καινουργιος στην παρεα σας και θα ηθελα την βοηθεια σας!! Ειμαι ετοιμος για την αγορα οπλου αλλα η επιλογη ειναι δυσκολη ειμαι αναμεσα στην a400 και την 930i. Θα ηθελα λοιπον κριτικες και αποψεις για υο καθε οπλο. Ευχαριστω!
 
Καλησπερα σε ολους!! Ειμαι καινουργιος στην παρεα σας και θα ηθελα την βοηθεια σας!! Ειμαι ετοιμος για την αγορα οπλου αλλα η επιλογη ειναι δυσκολη ειμαι αναμεσα στην a400 και την 930i. Θα ηθελα λοιπον κριτικες και αποψεις για υο καθε οπλο. Ευχαριστω!

Kαμία απ' τις δυο... να μην παρεις.
 
Back
Top