Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ηθελε να την πάει πίσω στο μαγαζί
Και αυτό έπρεπε να κάνει...

Έτυχε να ηταν lambro κ μπορεί κ να ξανατυχει......
Συμβαίνει κ στις καλυτερες φυσιγγοοικογενειες....

Μα θα πει κάποιος εχω ρίξει 20000 φυσιγγια από την τάδε μάρκα κ δεν μου έχει συμβεί, ναι οκ αλλά ρωτάς κ όλους τους υπόλοιπους........

Δυστηχως όλων των ειδών οι ανομοιομορφιες βρίσκονται στα εμπορικά φυσιγγια.....

Σε κάποιες περιπτωσεις αυτό πρεπει να το προσπερναμε κ να μην δίνουμε σημασία......
 
Και αυτό έπρεπε να κάνει...

Έτυχε να ηταν lambro κ μπορεί κ να ξανατυχει......
Συμβαίνει κ στις καλυτερες φυσιγγοοικογενειες....

Μα θα πει κάποιος εχω ρίξει 20000 φυσιγγια από την τάδε μάρκα κ δεν μου έχει συμβεί, ναι οκ αλλά ρωτάς κ όλους τους υπόλοιπους........

Δυστηχως όλων των ειδών οι ανομοιομορφιες βρίσκονται στα εμπορικά φυσιγγια.....

Σε κάποιες περιπτωσεις αυτό πρεπει να το προσπερναμε κ να μην δίνουμε σημασία......
Οχι Τασο, το όπλο δούλεψε και δουλεύει άψογα. Δεν είχε κανένα απολύτως πρόβλημα.

Προϊόντα μαζικής παραγωγής είναι και όπως σε όλα αυτού του είδους θα περάσει και κάτι μη αποδεκτό. Εγω το Χ στον Λάμπρο το έριξα με τους ευρωμικτες. Απο φυσιγγι σφαγείο το καταντησε κροτου μέσα σε λίγους μήνες.
 
Οχι Τασο, το όπλο δούλεψε και δουλεύει άψογα. Δεν είχε κανένα απολύτως πρόβλημα.
Σου εκανα λάθος παραθεση...
Εννοουσα να παει πισω τα φυσιγγια στο μαγαζί γιατί αυτός ήταν ο λόγος που δεν "δουλευε" το όπλο.....
Εγω το Χ στον Λάμπρο το έριξα με τους ευρωμικτες. Απο φυσιγγι σφαγείο το καταντησε κροτου μέσα σε λίγους μήνες.
Ισχυει....
Αυτά εδώ ποιος ξέρει? Από Κύπρο είναι? Στο διαδίκτυο τα είδα.View attachment 63894
Ναι Κυπρο...
Αν το δει θα μας πει ο Λάμπης......
 
Αυτό που λέει ο Ηλίας παραπανω ισχυει για τα tordo 30γρ....
View attachment 63874

Ίσως να έχει έλλειψη απο καλυκες στο (πορτοκαλι) tordo 32γρ...
Θα μου πεις ναι γιατί μας....έφαγαν οι τσίχλες φέτος.....
Ξέρω και εγώ....
Τα 32γρ νομίζω δεν θα βγουν ξανά στην παραγωγή
 
Ορίστε;;;;;:oops:
Ισως λογο ελληψης GM3 να ειναι προσωρινο...αλλα αν ειναι ετσι, ουτε το Euromix δεν θα κυκλοφορισει.
Έτσι είναι, ότι τελείωση τώρα και έχει σχέση με την nsi από τον καινούργιο χρόνο η παραγγελίες και μάλλον θα έχει τελειώσει και το κυνήγι.
 
Εγώ πάντως παίδες....αν κάνω τον απολογισμό μου στα φυσίγγια.....Oscar έριχνα με το τσουβάλι τα 28αρια με g2000....κορυφή, το άλλαξε ...τέλος!! Lambro...τα 28αρια του Χ...τα Τορντο 30 Χ....τα πορτοκαλί απλά γαζωνουν!!! Κάποτε έριχνα ιmperial Πυργιώτικα....πολύ καλά!!! Alectoris επίσης γαμώ τα φυσίγγια, imperial ισπανικά επίσης πολύ καλά.....τα φάντομ δεν μπόρεσα να τα βρω μαζί τους όπως και τα κυνηγετικά 28αρια του Ρουμελιώτη που είχα ρίξει κάνα δυο κούτες δεν μπόρεσα να τα βρω + όλα τα υπόλοιπα που σέρνει μαζί του....εμπλοκές,αφλογιστίες σε δίκαννα, κομμένοι κάλυκες....αλλαγή πυρίτιδας κάθε Τρίτη και παρασκευή!!
 
Εγώ πάντως παίδες....αν κάνω τον απολογισμό μου στα φυσίγγια.....Oscar έριχνα με το τσουβάλι τα 28αρια με g2000....κορυφή, το άλλαξε ...τέλος!! Lambro...τα 28αρια του Χ...τα Τορντο 30 Χ....τα πορτοκαλί απλά γαζωνουν!!! Κάποτε έριχνα ιmperial Πυργιώτικα....πολύ καλά!!! Alectoris επίσης γαμώ τα φυσίγγια, imperial ισπανικά επίσης πολύ καλά.....τα φάντομ δεν μπόρεσα να τα βρω μαζί τους όπως και τα κυνηγετικά 28αρια του Ρουμελιώτη που είχα ρίξει κάνα δυο κούτες δεν μπόρεσα να τα βρω + όλα τα υπόλοιπα που σέρνει μαζί του....εμπλοκές,αφλογιστίες σε δίκαννα, κομμένοι κάλυκες....αλλαγή πυρίτιδας κάθε Τρίτη και παρασκευή!!
Κάνε μια δοκιμή navaro 30.Θυμαμαι ήταν πάρα πολύ καλο
 
Back
Top