Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Πρωτη δοκιμη στο 30αρι διασπορας του Ρουμελιωτη σε νο10. Με 4* σε βολες μαξιμουμ 25 μετρα ολες στουπια και ξερες εκτος απο μια που εφυγε γυμνη απο πουπουλα. Νομιζω στα κλειστα μου καρτερια της μιας τουφεκιας το συγκεκριμενο θα γραψει την δικη του ιστορια!
 
Πρωτη δοκιμη στο 30αρι διασπορας του Ρουμελιωτη σε νο10. Με 4* σε βολες μαξιμουμ 25 μετρα ολες στουπια και ξερες εκτος απο μια που εφυγε γυμνη απο πουπουλα. Νομιζω στα κλειστα μου καρτερια της μιας τουφεκιας το συγκεκριμενο θα γραψει την δικη του ιστορια!
δε σε ειχα να ριχνεις διασπορας
 
Ηλια εγω τα εριξα με νορμαλ κρυο και με πολυ κρυο. Οτι ακουμπουσαν ζωντανο...
Αν μιλαμε για τα Lambro Super Tordo με Sipe,εγω τελος Φλεβαρη και τωρα τελος Οκτωβρη,σε μερες με φουλ υγρασια,ο,τι βαρεσα,επεσε ξερο.Και τα πηρα για μερες με τετοιο καιρο.Τα εριξα με Benelli Montefeltro Extra Light,με τσοκ BL και TM.
 
και παραπανω!
Το εριξα με μαμισιο 4αρι. Λες να ξεθαρεψω και να ριξω σε τιποτα πιο ψηλωμενες??? Αν σφιξω το τσοκ θα ανοιξει περισσοτερο? Σπανια ριχνω διασπορας. Πηρε ενας φιλος που κυνηγαει και μπεκατσες και εβαλα και εγω 5 κουτακια. Χθες μου αρεσαν πολυ. Στο περπατητο θα ειναι φοβερα πιστευω.
 
Το εριξα με μαμισιο 4αρι. Λες να ξεθαρεψω και να ριξω σε τιποτα πιο ψηλωμενες??? Αν σφιξω το τσοκ θα ανοιξει περισσοτερο? Σπανια ριχνω διασπορας. Πηρε ενας φιλος που κυνηγαει και μπεκατσες και εβαλα και εγω 5 κουτακια. Χθες μου αρεσαν πολυ. Στο περπατητο θα ειναι φοβερα πιστευω.
Στο περπατητο θα είναι τέλεια. Ρίξε όπως έριχνες το απόγευμα ειδικά από της 5:30 και μετά. ( μην μου πας σε καρτερία που περνάνε 40μετρα!!)
 
Το εριξα με μαμισιο 4αρι. Λες να ξεθαρεψω και να ριξω σε τιποτα πιο ψηλωμενες??? Αν σφιξω το τσοκ θα ανοιξει περισσοτερο? Σπανια ριχνω διασπορας. Πηρε ενας φιλος που κυνηγαει και μπεκατσες και εβαλα και εγω 5 κουτακια. Χθες μου αρεσαν πολυ. Στο περπατητο θα ειναι φοβερα πιστευω.
Στα διασποράς όσο σφίγγεις τσοκ τόσο θεωρητικά ανοίγει η τουφεκιά.γι αυτό οι περισσότεροι συνιστούν το 3αρι για φυσίγγια διασπορας
 
καλησπερα παιδια, θα ηθελα να μου πειτε για το φυσιγγι της νομπελ σπορτ το φαστ τορντο που ειναι γεμισμενο με gm3 αξιζει ;
Ένα φιλαρακι που πήρε του άρεσαν αλλά θέλει λιγο κρυο καιρό…πάρε ένα δυο κουτιά και δοκιμασε
 
Back
Top