Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Καλησπέρα κι από μένα στην παρέα,μετά από πολύ καιρό.Σήμερα πέρασα από Καλκαντζάκο,για κάτι φυσίγγια και ζήτησα κι ένα κουτάκι Lambro Tordo Διασποράς.Μου είπαν οτι είναι εξαντλημένο κι οτι γενικά υπάρχουν ελλείψεις σε φυσίγγια!!Σε αναφορά μου για φυσίγγια της B&P,μου είπαν χαρακτηριστικά,οτι αυτή κι αν έχει έλλειψη!! Για το Tordo,εικάζω ότι η έλλειψη είναι λόγω GM3!!
Lambro tordo
Lambro sipe
Lambro euromix
Navaro 30
Σε εμάς απ' του χρόνου ξανά φέτος ότι έχει μείνει στοκ λόγου έλλειψης υλικων πολυ κρίμα
 
Καλά έκανες Γιάννης…. πάρτε τωρα παίδες μετά θα πάνε στο θεο
Μη φανταστείς 1 κιβώτιο βγήκαν 20 κουτιά 9 και 10 νούμερο μαζί,εάν υπάρχουν με g3000 του τσιπούρα όταν γυρίσω από τις ελιές θα πάρω και εκείνου όσα βρω
 
Καλησπέρα τώρα τελευταία έχει δοκιμάσει κάποιος τα club nova να μου πει εντυπώσεις;;; Άσχετα με τι είναι γεμισμένο εντυπώσεις θέλω αν είναι δοκιμασμένο φυσικά.
Αν δεν δοκιμάσεις να δεις αν σου αρεσουν άκρη δεν θα βγαλεις πάρε δυο κουτάκια και πράξε ανάλογα μετά…
 
Καλησπέρα τώρα τελευταία έχει δοκιμάσει κάποιος τα club nova να μου πει εντυπώσεις;;; Άσχετα με τι είναι γεμισμένο εντυπώσεις θέλω αν είναι δοκιμασμένο φυσικά.
Πιο παλιά Ήταν για γάμους, Τώρα με την psb πιστεύω θα είναι τίμιο.
 
Back
Top