Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Αυτο που μου εχει αφησει πολυ καλες εντυπωσεις σε μπασιματα τσιχλας ειναι το Eley Alphamax σε 8αρι
Συμφωνω το εχω δουλεψει με Μ2 καθως και το ckever mirage no 8 επισης καλες συγκεντρωσεις πουλια χωρις αιματα και στο τοπο ακουνητα.
 
Στα διασποράς όσο σφίγγεις τσοκ τόσο θεωρητικά ανοίγει η τουφεκιά.γι αυτό οι περισσότεροι συνιστούν το 3αρι για φυσίγγια διασπορας
Το σωστό τσοκ για να ρίχνεις διασποράς είναι το 3* ούτε το χωνί κάνει ούτε το φουλ.Αλλαδε κατάλαβα ποτέ αυτούς που έχουν τσοκ το θέλουν το διασποράς φυσίγγι μάλλον τους περισσεύουν λεφτά.
 
Δεν ισχύει αυτό, ανάλογα τι διασπορεα ρίχνεις
Προσωπικά όταν έριχνα διασποράς και είχα γεμίσει κιόλας κάποιες φορές το μέσο όρο καλύτερων βολών τον έδινε το μοντ.Μιλαω για άθλους 18.3/18.4 .Κάτι που εγκατέλειψα σύντομα και το έριξα στα σωστά τσοκ και στο ψηλότερο σκακι 10/11 ας πούμε για συγκεκριμένες βολές γιατί αγάπη έχω με το 9 Άρι γ.
 
Τα 28αρια του κενταυρου εξαιρετικά μέχρι τώρα. Και σε οριακές τουφεκιές τα πουλιά ξερά.
Καλησπέρα συνάδελφε,σε τι νούμερο τα έριξες;Γνωρίζεις μήπως σε τι τιμή τα έχει τώρα;
Τα είχαμε ρίξει με τον κουμπάρο μου πριν λίγα χρόνια και είχαμε μείνει ευχαριστημένοι...
Ευχαριστώ
 
Καλησπέρα συνάδελφε,σε τι νούμερο τα έριξες;Γνωρίζεις μήπως σε τι τιμή τα έχει τώρα;
Τα είχαμε ρίξει με τον κουμπάρο μου πριν λίγα χρόνια και είχαμε μείνει ευχαριστημένοι...
Ευχαριστώ
Καλησπέρα Χρήστο. Τα έριξα σε νούμερο 7,5 και 9.
Αν δεν κάνω λάθος τώρα τα έχει στα 7,5 ευρώ και νούμερα 7.5,8,9.
 
Τα 28αρια του κενταυρου εξαιρετικά μέχρι τώρα. Και σε οριακές τουφεκιές τα πουλιά ξερά.

Σήμερα του κενταυρου το velocity κενταγε!! Δεν έχανα που λέει ο λόγος τουφεκιά
Πηρα κι εγω να δοκιμασω για πρωτη φορα 28αρια στο κυνηγι και πηρα του κενταυρου και τα εξπρες 28.Τα εξπρες δεν τα εχω πολυ ριξει.Του κενταυρου εξαιρετικα(8αρια).Τα πουλια ξερα κοντα -μακρυα.Σιγουρα δεν υστερουν σε σχεση με 32αρια που εριχνα πριν για να μην πω οτι τα βλεπω και καλυτερα.Παντα μιλαμε για τις τωρινες καιρικες συνθηκες,για αργοτερα θα δουμε....Φιλος ριχνει τα 28αρια του Τασκωφ και ειναι κι αυτος ευχαριστημενος.Θα τα δουμε κι αυτα..
 
Μου έδωσε ένα φιλαρακι λιγς sipe της nsi τι φυσιγγαρα παραμιλούσα νότια υγρασια φουλ βροχι …
Πού να είχες ρίξει και της μαιονκι το ΣΙΠΕ εκεί να δεις φυσιγγαρα Ηλία! Από πάγο στο βουνό έως μούχλα στο βάλτο! Απλά το καλύτερο εμπορικό για μένα που έχω ρίξει! Μόνο το καλοκαίρι δεν το δούλευα!!
 
Back
Top