Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Πήγε πάρε μια κούτα 206 formula X33 N8.
Εμένα αυτο το φυσίγγι μου άρεσε .Ειχα πάρει λιγα οταν τα έβγαλε προσφορά ο Καλκαντζακος και μετά πήρα αρκετά αλλά σε 5,6,7. Το εριχνα στα αγριποπεριστερα αλλά είχα ρίξει και σε φάσσα Φθινόπωρο Ειδα ωραίες ντουφεκιές και στην πέρδικα τον Οκτώβρη
 
Εμένα αυτο το φυσίγγι μου άρεσε .Ειχα πάρει λιγα οταν τα έβγαλε προσφορά ο Καλκαντζακος και μετά πήρα αρκετά αλλά σε 5,6,7. Το εριχνα στα αγριποπεριστερα αλλά είχα ρίξει και σε φάσσα Φθινόπωρο Ειδα ωραίες ντουφεκιές και στην πέρδικα τον Οκτώβρη
Συμφωνώ Δημητρη ,το έχω σε 8 και 9 για τσίχλα και είναι παρα πολύ καλό ,γλυκιά τουφεκια και ωραία σκοτωματα
Τα 8αρια παλιά παρτίδα και τα 9 φρέσκια, ελπίζω μόνο, να μην τα έχουν χαλάσει κι αυτά
 
Μπααα!!
Δεν ισχύει το #8 για την τσίχλα?
Σε λίγο θα μας πεις ότι αντικατέστησες το lm με ic...😎
Αγορά από Αλαγιαννη Μυτιλήνη

Πήρα πρώτη φορά ,έβαλα την παραγγελία ηλεκτρονικά και την επόμενη το πρωί τον πήρα τηλέφωνο. Του είπα το όνομα και μου απαντάει ότι την έχει δει την παραγγελία και είναι έτοιμη για πρακτορείο, του απαντώ επειδή είμαι έξω θα κάνω την κατάθεση αργά το μεσημέρι. Εγώ μου λέει τα διώχνω σήμερα και όταν κανεις την κατάθεση πάρε με τηλέφωνο.
Πάνε πρακτορείο οι 2 κούτες και το μεσημέρι βλέποντας την παραγγελία μου στο σάιτ ,συνειδητοποιώ ότι την μια κούτα την έκανα λάθος, S4 ήθελα ,sipe παράγγειλα 😆
Παίρνω τηλέφωνο ,μου λέει κατσε να προλάβω το πρακτορείο, να αφαιρέσουν την κούτα sipe και να στείλω και μια S4 να φύγουν μαζί , έλα μου ντε όμως που ήταν σε έλλειψη το S4 στο νούμερο που ήθελα……και μου λέει ,παίρνω τώρα τηλέφωνο να μου στείλουν και S4 που έχω παραγγελία να φύγει και στα στέλνω καπάκι, με μια μικρή καθυστέρηση εννοείται 2-3 ημερών.
Μ αυτά και μ αυτά ,Δευτέρα παράγγειλα ,Πεμπτη με πήρε τηλέφωνο ο άνθρωπος και μου λέει οι κούτες μου είναι στο πρακτορείο να πάω να τα πάρω
Επίσης λόγω της αλλαγής αυτής πρόσεξα ότι προέκυψε μια διαφορα των 5€ να δινω και του το είπα(δεν μου το είπε αυτός) , έλα σιγά βρε αδελφέ μου λέει ,πες ότι ήπιαμε δυο μπυρες
Εννοείται του τα έβαλα τα επιπλέον 5€
Απλά άψογος ο άνθρωπος ,δεν έχω λόγια ειλικρινά
Του έβγαλα το λαδι του ανθρώπου με αυτή την αγορά ,αφού αν ήμουν Αλαγιαννης δεν θα μου ξανά πούλαγα 😆
Ισχύει κανονικά Γιάννη, τα 9αρια είναι τα φρέσκα. Αναγκαστικά τα πήρα μαζί με τα S4 απο Αλαγιάννη γιατί δεν είχε 8αρια. Έκανα την καρδιά μου πέτρα
 
Ισχύει κανονικά Γιάννη, τα 9αρια είναι τα φρέσκα. Αναγκαστικά τα πήρα μαζί με τα S4 απο Αλαγιάννη γιατί δεν είχε 8αρια. Έκανα την καρδιά μου πέτρα
Και στο έλεγα...μην πας πολύ κοντά στον Χάρη.Εχει τον κλαμπαν-ιό.
 
Συμφωνώ Δημητρη ,το έχω σε 8 και 9 για τσίχλα και είναι παρα πολύ καλό ,γλυκιά τουφεκια και ωραία σκοτωματα
Τα 8αρια παλιά παρτίδα και τα 9 φρέσκια, ελπίζω μόνο, να μην τα έχουν χαλάσει κι αυτά
Πολύ καλό αλλά σαν το gm3 fast δεν είναι και ας έχει 33 γρ
 
Εμένα αυτο το φυσίγγι μου άρεσε .Ειχα πάρει λιγα οταν τα έβγαλε προσφορά ο Καλκαντζακος και μετά πήρα αρκετά αλλά σε 5,6,7. Το εριχνα στα αγριποπεριστερα αλλά είχα ρίξει και σε φάσσα Φθινόπωρο Ειδα ωραίες ντουφεκιές και στην πέρδικα τον Οκτώβρη
Κι εγώ,το ρίχνω,στη μπεκάτσα.
 
Back
Top