Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Έχω να σου πω τα καλύτερα, απλά είμαστε κολυμενη στα γραμμαρια, και φυσικά είχες και άλλες ταχύτητες. Δεν μας είπες με τι θερμοκρασία τα έριξες.
Εγώ πριν αφήσω το 12αρι το 2015 γέμιζα την granoural στα 26 γραμμαρια νο 9 με την 121 με μισό τσοκ.
 
Είχα ρίξει τα lambro tordo sipe στα μπασιματα και τα πουλιά ζωντανά, τα έριξα τώρα σε πάγο ( μείον) και πάλι τα ίδια, μόλις βγήκε ο ήλιος και ζεστανε ο καιρός κάνανε δουλειά, τα nsi speed η πάγο έχει η ζέστη τουφεκιά και πουλί, Φυσιγγαρα, nsi s4 με πάγο τίποτα, μετά εστρωνε και αυτό από 0 βαθμούς και πάνω, nsi gm3 με gt ,το πρωί η και πιο μετά για γέλια για γάμους και πανυγηρια, τα κοπαναγες στο κεφάλι, nsi gm3 με Αποσπομενο, επιτέλους μεταμορφώθηκε, έγινε όπως το speed όπου το σήκωνες δεν έκανε γκικ. ( όλα αυτά με - 6 το πρωί)
Σε τόσο χαμηλή θερμοκρασία έτυχε ποτέ να ρίξεις τα NIKE 34gr;
 
Σε τόσο χαμηλή θερμοκρασία έτυχε ποτέ να ρίξεις τα NIKE 34gr;
Δεν τα έχω ρίξει ακόμα, αλλά δυσκολεύομαι να τα ρίξω σε χαμηλές θερμοκρασίες δεν τους έχω τόσο εμπιστοσύνη, ( λογω της εταιρείας Δεν είναι για μενα τόσο καλη)αλλά δεν μπορώ να βρώ εδώ να δοκιμάσω.
 
Δεν τα έχω ρίξει ακόμα, αλλά δυσκολεύομαι να τα ρίξω σε χαμηλές θερμοκρασίες δεν τους έχω τόσο εμπιστοσύνη, ( λογω της εταιρείας Δεν είναι για μενα τόσο καλη)αλλά δεν μπορώ να βρώ εδώ να δοκιμάσω.
Έλεγα μήπως ερριξες παλαιότερα, δεν παράγονται πλέον.
 
Back
Top