Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Γνώμες για Navaro 30 και Nova club?
Navaro 30 απαιχτο οσες φορες το εριξα εμεινα ικανοποιημενος το αλλο εχω πολλα χρονια να το ριξω,στην αρχη ηταν φτηνο και το δοκιμασαμε καλουτσικο,οχι κατι το ιδιαιτερο μετα αυξηθηκε και η τιμη του και δεν το ξαναπηραμε...
 
ναβαρο 30 παρα πολύ καλό. νόβα έχω ρίξει προ τριετίας. δεν μου είχε αρέσει. αλλά εμπιστεύσου τον @outlander κάτι θα ξέρει παραπάνω.
Συμφωνώ μαζί σου,τα Navaro 30 gr είναι πολύ καλά:τα ρίχνω σε τρυγόνια,σε τσιχλοκότσυφα ακόμα και σε μαυροπούλια το χειμώνα...
 
Ευχαριστώ! Πού να υπήρχε και το θήραμα αυτό κιολας! Εξαιρετικά σπάνια τον βλέπουμε μόνο μετά από απελευθερώσεις κυνηγετικών συλλόγων και μονο για λίγες μέρες .
Kαι όμως εγώ είχα τη ΣΠΑΝΙΑ τύχη το 2009 να σκοτώσω 1 ΑΓΡΙΟ θηλυκό φασιανό βάρους 1.085gr!!Eίχε βγει από το μόνιμο Καταφύγιο Άγριας Ζωής στο Δέλτα του ποταμού Αξιού και ήρθε στο επιτρεπόμενο προς μεγάλη μου τύχη:τον θεωρώ το ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΟ θήραμα που θήρευσα ποτέ!!Άσε πια τη γεύση του:ακόμα νοστιμότερος από αυτούς των ΕΚΠ! :)
 
Εκεί που προσπαθούσα να βγάλω καμια σουπιά για δόλωμα είχα την τύχη να ξεραστει μπροστά μου ένα ΑΓΡΙΟ θυληκο βάρους 49 κιλών από απαγορευμένο κότερο... δυστυχως δεν είχα την πιστωτική μαζί μου ούτε ρόπαλο οπότε έμεινα άκαρπος.Μια φώτο από το είδος μουναρα μουναρα που συναντήθηκα.

Καταγραφή-36.png
 
Εκεί που προσπαθούσα να βγάλω καμια σουπιά για δόλωμα είχα την τύχη να ξεραστει μπροστά μου ένα ΑΓΡΙΟ θυληκο βάρους 49 κιλών από απαγορευμένο κότερο... δυστυχως δεν είχα την πιστωτική μαζί μου ούτε ρόπαλο οπότε έμεινα άκαρπος.Μια φώτο από το είδος μουναρα μουναρα που συναντήθηκα.

View attachment 88614
Όλα τα σπάνια είδη σε σένα βγαίνουν.
 
Εκεί που προσπαθούσα να βγάλω καμια σουπιά για δόλωμα είχα την τύχη να ξεραστει μπροστά μου ένα ΑΓΡΙΟ θυληκο βάρους 49 κιλών από απαγορευμένο κότερο... δυστυχως δεν είχα την πιστωτική μαζί μου ούτε ρόπαλο οπότε έμεινα άκαρπος.Μια φώτο από το είδος μουναρα μουναρα που συναντήθηκα.

View attachment 88614
μουναρα μουναρα αλλα αμα εχει πεακι τι κανεις? τρεχαλα τρεχαλα?
 
Εκεί που προσπαθούσα να βγάλω καμια σουπιά για δόλωμα είχα την τύχη να ξεραστει μπροστά μου ένα ΑΓΡΙΟ θυληκο βάρους 49 κιλών από απαγορευμένο κότερο... δυστυχως δεν είχα την πιστωτική μαζί μου ούτε ρόπαλο οπότε έμεινα άκαρπος.Μια φώτο από το είδος μουναρα μουναρα που συναντήθηκα.

View attachment 88614
κάτι μου ανέφερε... και μου ζήτησε να σου στείλω και αυτή...

1719069218480.png
 
Back
Top