Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Εκεί που προσπαθούσα να βγάλω καμια σουπιά για δόλωμα είχα την τύχη να ξεραστει μπροστά μου ένα ΑΓΡΙΟ θυληκο βάρους 49 κιλών από απαγορευμένο κότερο... δυστυχως δεν είχα την πιστωτική μαζί μου ούτε ρόπαλο οπότε έμεινα άκαρπος.Μια φώτο από το είδος μουναρα μουναρα που συναντήθηκα.

View attachment 88614
Η προβατίνα και η γυναίκα πρέπει να έχει το λιπακι της Άλεξ. Εγώ παίζω στην κατηγορία 80+ και κλασική μου ατάκα " παλεύουμε";
 
Εκεί που προσπαθούσα να βγάλω καμια σουπιά για δόλωμα είχα την τύχη να ξεραστει μπροστά μου ένα ΑΓΡΙΟ θυληκο βάρους 49 κιλών από απαγορευμένο κότερο... δυστυχως δεν είχα την πιστωτική μαζί μου ούτε ρόπαλο οπότε έμεινα άκαρπος.Μια φώτο από το είδος μουναρα μουναρα που συναντήθηκα.

View attachment 88614
.my man. 49 κιλά ;;;
 
Αυτή για να χορτάσει θα φάει και τις σελίδες από τα βιβλιάρια.
Τωρα που ειπες βιβλιαριο θυμηθηκα ενα παλιο αλλα καλο ανεκδοτο. Γυρναει ενας τυπος στο σπιτι του και βλεπει καινουρια τηλεοραση.Τι εγινε ρε γυναικα ? λεει, που βρηκες τα λεφτα? Τα πηρα απο το βιβλιαριο του λεει εκεινη. Μετα απο λιγες μερες γυριζει παλι και βλεπει καινουριο ψυγειο, Ρε γυναικα που βρηκες τα λεφτα παλι? Απο το βιβιαριο του λεει παλι. Το βραδυ καθονται στο τζακι μπροστα και η γυναικα εχει ανοιξει τα ποδια της και απολαμβανει την ζεστη. Γυναικα προσεχε της λεει αυτος, μην πας πιο κοντα και καψεις το βιβλιαριο..sarcastic.Sorry για το off topic.
 
Back
Top