Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Καλά φιλε αυτό ηταν πραγματικά για τα σκουπίδια....2/25 και αυτά ζωντανά...και 9 ή 9.50 ευρώ....ρε ααααι παγενε απεκει πέρα σιχαμα
Ρε συ Μανο δεν ξερω τι παιζει. Παλια εριχνα euromix , Βεργινα , export , classic και μαμουσαν ολα ρε συ. Απο ενα σημειο και μετα η εγω κουλαθηκα και στραβωθηκα η κατι εκανε αυτος στα φυσιγγια του...
 
Ρε συ Μανο δεν ξερω τι παιζει. Παλια εριχνα euromix , Βεργινα , export , classic και μαμουσαν ολα ρε συ. Απο ενα σημειο και μετα η εγω κουλαθηκα και στραβωθηκα η κατι εκανε αυτος στα φυσιγγια του...
τα export που εριξα τα καλυτερα σε κατασταση που επεσαν στα χερια μου τις μαμουσαν τις τσιχλες σαν ηλεκτροσοκ...
 
Ρε συ Μανο δεν ξερω τι παιζει. Παλια εριχνα euromix , Βεργινα , export , classic και μαμουσαν ολα ρε συ. Απο ενα σημειο και μετα η εγω κουλαθηκα και στραβωθηκα η κατι εκανε αυτος στα φυσιγγια του...
Να πας το όπλο σε τσιγγάνα για ξεμάτιασμα
Όπως έκανα εγώ
 
Να πας το όπλο σε τσιγγάνα για ξεμάτιασμα
Όπως έκανα εγώ
Να πάω καμιά 30αριά κούτες λάμπρο που έχω μπας και γίνουν σπιντ? Και να χαθούν τι έχω να χάσω? Θα βρούμε άλλα για το γάμο του Άλεξ και τις πρωτοχρονιές!
 
Όντως, ο φίλος που πάμε μαζί είχε ωραία σκοτωματα και σε καλές αποστάσεις...που για να πω εγώ καλό λόγο για αυτήν την εταιρεία φαντάσου !!
Καλά λόγια ακούω απ' όταν πρωτοβγηκε. Γενικά, στη Lambro δεν αλλάζουν συχνά τα πετυχημένα σεταπ. Τώρα, από τη στιγμή που είναι αποκλειστικός εισαγωγέας πυριτιδων Nobel sport, λογικά δεν θα έχει θέμα εύρεσης της Α1. Για τα veloce που λένε τα παιδιά στα σχόλια, επειδή έριξα κάνα δυο κουτιά φέτος, μπορώ να πω ότι μέχρι τα 25 μέτρα μου φάνηκαν πολύ συγκεντρωτικά και όχι τόσο σταθερά. Όμως, με αυτά στην έναρξη έκανα μια από τις πιο μακρινές βολές που έχω κάνει ποτέ! Είχα κατεβάσει καρακάξα (καργια για την ακρίβεια) σε απόσταση 50μ++!!! Ήταν τόσο μακριά, που πιο πολύ έριξα για πλάκα!!!!!!
 
Ρε συ Μανο δεν ξερω τι παιζει. Παλια εριχνα euromix , Βεργινα , export , classic και μαμουσαν ολα ρε συ. Απο ενα σημειο και μετα η εγω κουλαθηκα και στραβωθηκα η κατι εκανε αυτος στα φυσιγγια του...
Παλιά σπάνια δε μας καθόταν μια εταιρεία ή ένα φυσεκι από κάποια εταιρεία..τώρα όλοι έχουμε να πούμε κάτι αρνητικό έστω και για ένα φυσεκι,του στιλ ...αυτό δε το ξαναπαίρνω είναι μάπα! Μια χαρά κανεβουμε, οι εταιρείες ξεκίνησαν να .sex hard. ασυστολα !!
 
Να πάω καμιά 30αριά κούτες λάμπρο που έχω μπας και γίνουν σπιντ? Και να χαθούν τι έχω να χάσω? Θα βρούμε άλλα για το γάμο του Άλεξ και τις πρωτοχρονιές!
Πούλησε τα στο lambro
Τώρα για την τσιγγάνα θα σου στείλω πμ τι να κανεις και το πρόβλημα παει
 
Καλά λόγια ακούω απ' όταν πρωτοβγηκε. Γενικά, στη Lambro δεν αλλάζουν συχνά τα πετυχημένα σεταπ. Τώρα, από τη στιγμή που είναι αποκλειστικός εισαγωγέας πυριτιδων Nobel sport, λογικά δεν θα έχει θέμα εύρεσης της Α1. Για τα veloce που λένε τα παιδιά στα σχόλια, επειδή έριξα κάνα δυο κουτιά φέτος, μπορώ να πω ότι μέχρι τα 25 μέτρα μου φάνηκαν πολύ συγκεντρωτικά και όχι τόσο σταθερά. Όμως, με αυτά στην έναρξη έκανα μια από τις πιο μακρινές βολές που έχω κάνει ποτέ! Είχα κατεβάσει καρακάξα (καργια για την ακρίβεια) σε απόσταση 50μ++!!! Ήταν τόσο μακριά, που πιο πολύ έριξα για πλάκα!!!!!!
Δεν αλλαζουν τα πετυχημεν σετ απ??? Εισαι σιγουρος γι'αυτο φιλε μου?
 
Δεν αλλαζουν τα πετυχημεν σετ απ??? Εισαι σιγουρος γι'αυτο φιλε μου?
Για εμπορικά, ποτέ δεν είμαι σίγουρος!!! Και μόνο το βύσμα ή το καψουλι αν αλλάξουν, έχει αλλάξει όλο το φυσίγγι!!😉
Παράδειγμα το κλασικό tordo 32gr. Άλλο φυσίγγι ήταν με βύσμα gt και άλλο είναι τώρα με gualandi.
Απλά το λέω κρίνοντας από τα υλικά που χρησιμοποιούνται την παρούσα χρονική στιγμή.
 
Back
Top