Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
ο ρε γελιο που εχει να πεσει ,ακομα η περισοτερη δεν εχουν καταλαβει τι εχει γινει με της τιμες με τα φυσιγγια ,τον οκτωμβριο με τα μπασιματα θα παθουν ολοι ενα μινι εγκεφαλικο.
Οι μεγαλοι σε ηλικια και αποκομμενοι απο ιντερνετ και πληροφορηση εχουν να παθουν εγκεφαλικα...
 
Δεν φταίει ούτε το ελληνικό κράτος ούτε οι Έλληνες παραγωγοί για τις αυξήσεις στα φυσίγγια. Οι πόλεμοι τα πήδηξαν όλα.
Ο καθένας ας κάνει κουμάντο με την τσέπη που έχει.. λίγο η πολύ ξέρουμε όλοι πόσα φυσηγγια ρίχνουμε κάθε χρόνο
 
Δεν φταίει ούτε το ελληνικό κράτος ούτε οι Έλληνες παραγωγοί για τις αυξήσεις στα φυσίγγια. Οι πόλεμοι τα πήδηξαν όλα.
Ως ένα σημείο ναι. Για τις εξωφρενικές όμως αυξήσεις των ΠΑΝΤΩΝ χρησιμοποιείται ως άλλοθι των σύγχρονων μαυραγοριτών, όπως άλλωστε και σε κάθε πόλεμο....
 
Εγώ περίμενα να την έναρξη να δοκιμάσω ένα ξημέρωμα τα navaro 30 για να παραγγείλω μερικά ακόμη αν τραβάνε.Φετος νομίζω θα αρχίσω να δημιουργώ σοβαρό απόθεμα φυσιγγίων θα αγοράζω δηλ όλη τη διάρκεια του χρόνου γιατί του χρόνου ουδείς ξέρει τι θα πληρώνουμε για φυσίγγια και εφόσον το κυνήγι δεν σταματά για μένα η λύση είναι απόθεμα όσο μπορώ.
 
Εγώ περίμενα να την έναρξη να δοκιμάσω ένα ξημέρωμα τα navaro 30 για να παραγγείλω μερικά ακόμη αν τραβάνε.Φετος νομίζω θα αρχίσω να δημιουργώ σοβαρό απόθεμα φυσιγγίων θα αγοράζω δηλ όλη τη διάρκεια του χρόνου γιατί του χρόνου ουδείς ξέρει τι θα πληρώνουμε για φυσίγγια και εφόσον το κυνήγι δεν σταματά για μένα η λύση είναι απόθεμα όσο μπορώ.
Από την έναρξη δεν βγάζεις συμπεράσματα Γιάννη για ένα φυσιγγι.
 
Back
Top