Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ελεύθερο εμπόριο, ο καθένας πουλάει όσο θέλει και αγοράζει απ' όπου θέλει (και του βαστάει η τσέπη του).
Προφανώς ο καθένας πουλάει όσο θέλει αλλά όταν πουλάς τα 28 γρ όσο ο άλλος τα 32 επίσης πολύ γνωστης εταιρείας μιλάμε απλά για ανέκδοτο.
 
Γνωρίζει κανείς να μου πει διαφορές για τα φυσίγγια του Κύργια ; Τι διαφορά έχουν τα navaro - nova club - club 32 - gm3 special ; Τι να αγοράσω από αυτά για κότσυφα και χρήση σε πυκνό με μεγάλο υψόμετρο και μόνιμη υγρασία ;
 
Γνωρίζει κανείς να μου πει διαφορές για τα φυσίγγια του Κύργια ; Τι διαφορά έχουν τα navaro - nova club - club 32 - gm3 special ; Τι να αγοράσω από αυτά για κότσυφα και χρήση σε πυκνό με μεγάλο υψόμετρο και μόνιμη υγρασία ;
Oλα ειναι με psb, εκτος δεν ξερω το gm3special ,για μενα παρε το ναβαρο 32.
 
Αθήνα πού μπορώ να βρω τα φυσίγγια του Καραμανίδη;
Βασίλη, το tactical shop στην Αγία Παρασκευή και ο Παρδαλάκης στο Αιγάλεω ξέρω σίγουρα ότι έχουν φυσίγγια του Καραμανίδη. Εξαρτάται βέβαια και ποια ψάχνεις γιατί δεν έχουν όλους τους τύπους.
 
Tsihla εννοείς......
Ότι χειρότερο έχω ρίξει, προ 10ετίας+ είχαμε πάρει με τον μπρο 2 κούτες......τα μετονομάσαμε σε κρότου-αίματος
Πέρσι κατάφερα και απαλλάχτηκα από δαύτα, τα έδωσα πεσκέσι σε φίλο στο χωριό που ρίχνει τα πάντα σαν μηχανή του κιμά
 
Back
Top