Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Παραλλαγή, σκαρπινι και πούρο φουγάρο σου έχει τύχει??????
Έπρεπε να δεις φίλο που είχε ράψει επίτηδες παραλαγής κουστούμι γραβάτα πουκάμισο κομπλέ και βγήκε από το αυτοκίνητο και γινόταν χαμός για πολύ γέλιο έχει πολλά χρόνια πίσω μεγάλος άνθρωπος και πολύ πλακατζης.
 
Παραλλαγή, σκαρπινι και πούρο φουγάρο σου έχει τύχει??????
Ναι αμέ ο μεγάλος ξάδερφος! Εκτός από το πούρο! Και το σκηνικό που είχα γράψει μετά από γάμο ξαδέλφης...ρε σεις,αυτόν τον γαμ@@νε. Επικές καταστάσεις στα περάσματα..
 
Κοίταξε φίλε ,εγώ δε σηκώνω τουφέκι στην περιουσία του άλλου.. τα drone ξεκινούν από 50€ και καταλήγουν στο θεό οι τιμές τους. Δε ξέρεις ο άλλος γιατί το σήκωσε και ποιος είναι ο σκοπός του ...πάντως δύο τρεις φορές που βρέθηκε drone πάνω από το κεφάλι μου μέσα στη πόλη σήκωσα το χέρι μου και του έκανα κ@λοδαχτυλο χαμογελαστός.. όλος παραδόξως την ίδια στιγμή έφυγαν από πάνω μου.
https://www.google.com/url?sa=t&sou...sQFnoECBUQAQ&usg=AOvVaw01CGKc1ps0OP_-vuWqpyyM
 
Κοίταξε φίλε ,εγώ δε σηκώνω τουφέκι στην περιουσία του άλλου.. τα drone ξεκινούν από 50€ και καταλήγουν στο θεό οι τιμές τους. Δε ξέρεις ο άλλος γιατί το σήκωσε και ποιος είναι ο σκοπός του ...πάντως δύο τρεις φορές που βρέθηκε drone πάνω από το κεφάλι μου μέσα στη πόλη σήκωσα το χέρι μου και του έκανα κ@λοδαχτυλο χαμογελαστός.. όλος παραδόξως την ίδια στιγμή έφυγαν από πάνω μου.
Στην πολη
Οταν το κανουν ακτιβιστες ομως τον κανεις και μαγκα και πλουσιο
Θα προβαλει την εικονα του κυνηγου αξεστου βιαιου ανθρωπου με το μεσαιο δακτυλο και ετοιμο για καυγα

Αυτα εχουν συνεβει δεν τα λεω ετσι

Η παρενοχληση κυνηγων κατα την νομιμη δραστηριοτητα του κυνηγιου εχει ηδη ποινικοποιηθει στο εξωτερικο
Σε εμας εχει μπει σχετικο νομοσχεδιο
Εκει δεν ξερω

Αν εκαναν καλα που το βαρεσαν η οχι δεν θα το συζητησω

Ισως απλα να βρεθηκε στην πορεια απο καποιο πουλι το ντροουν, δεν φταινε οι κυνηγοι……

Τοσο τοπο να το πεταξει ειχε τι γυρευε πανω απο τα καρτερια την ωρα κυνηγιου ακριβως πανω απ την κεφαλα τους……

Δηλαδη αμα παω και κατσω στην μεση του δρομου χωρις να κοιταξω αριστερα δεξια και να παρω τα μετρα μου και με πατησει το αυτοκινητο δεν φταιω;

Εγω μπηκα στην πορεια του
 
Ρουμελιωτης Ναβάρο και Α1 θα έχουν την τιμητική τους φέτος στις τσίχλες.
Εγώ ότι μου έμεινε από πέρσι καμία 40ρια κουτιά??? Gm3 και ιδιογωμοσης με α1 και mb32.... Έλεγα να πάρω αλλά δεν....μόνο για τα λάστιχα στο Ναβάρα θέλω 800€ τώρα ....αγορα μετά τον Νοέμβριο για φυσηγγια????
 
Είναι καλό Ηλία για τα navaro 30 που πήρα 10 κουτιά θα τα δώσω στο ξάδελφο παρόλο.που φαίνονται πολύ καλά που έριξα αλλά δεν τα ρίχνει η guerini μαλακίζεται μια έτσι μια αλλιώς να πάρω λίγο δυνατότερα ,αξίζουν τα navaro 32 έχεις άποψη ?
Αν εχεις κανα παλιο επανατατικο απο τη γκουερινη βαλτο πανω και δοκιμασε να δεις αν στα ριχνει...ετσι κι αλλιως γυρω απο την αποθηκη το εχει οποτε ειναι ευκολη η δοκιμη...
 
εγω εβλεπα καπνους να βγαινουν απο ενα πουρναρι και ειχε μπει ο μα#@#@σ μεσα στο πουρναρι ειχε κατασφαχτει και φενοτανε μονο το κεφαλι του και παω εκει και μου λεει μην κουνιεσε φιλε ερχοντε ... χαχαχαχαχα
Και εμένα έβγαζε ντουμανια η διπλανή φυλαχτρα στο απογευματινό....Και περνάει μια και την βαράει και βγαίνει να την πάρει. Realtree από πάνω, ελληνική παραλλαγή από κάτω και το σκαρπινι μυτερό και να γυαλίζει και η πουρακλα να αρωματιζει το σύμπαν... Καλτ μορφή....
 
Κοίταξε φίλε ,εγώ δε σηκώνω τουφέκι στην περιουσία του άλλου.. τα drone ξεκινούν από 50€ και καταλήγουν στο θεό οι τιμές τους. Δε ξέρεις ο άλλος γιατί το σήκωσε και ποιος είναι ο σκοπός του ...πάντως δύο τρεις φορές που βρέθηκε drone πάνω από το κεφάλι μου μέσα στη πόλη σήκωσα το χέρι μου και του έκανα κ@λοδαχτυλο χαμογελαστός.. όλος παραδόξως την ίδια στιγμή έφυγαν από πάνω μου.
Την περιουσια του να την κανει βολτες μεσα στην περιουσια του αλλιως σε μερη που δεν υπαρχει ψυχη....οταν ενοχλησεις θα σε ενοχλησουν...κοινη λογικη θελει...
 
Και εμένα έβγαζε ντουμανια η διπλανή φυλαχτρα στο απογευματινό....Και περνάει μια και την βαράει και βγαίνει να την πάρει. Realtree από πάνω, ελληνική παραλλαγή από κάτω και το σκαρπινι μυτερό και να γυαλίζει και η πουρακλα να αρωματιζει το σύμπαν... Καλτ μορφή....
Το εκανα και εγω αυτο μια φορα 🤣🤣🤣realtree κατω ελληνικη παραλλαγη πανω και με.ειδε η γυναικα και ακομα γελαει την πιασανε λοξυγγες ταπαθε ολα.. αλλα νταξει ημουν μικρος τοτε 🤣🤣🤣🤣
 
Και εμένα έβγαζε ντουμανια η διπλανή φυλαχτρα στο απογευματινό....Και περνάει μια και την βαράει και βγαίνει να την πάρει. Realtree από πάνω, ελληνική παραλλαγή από κάτω και το σκαρπινι μυτερό και να γυαλίζει και η πουρακλα να αρωματιζει το σύμπαν... Καλτ μορφή....
Το εκανα και εγω αυτο μια φορα 🤣🤣🤣realtree κατω ελληνικη παραλλαγη πανω και με.ειδε η γυναικα και ακομα γελαει την πιασανε λοξυγγες ταπαθε ολα.. αλλα νταξει ημουν μικρος τοτε 🤣🤣🤣🤣
Παιδιά τα ταγιερακια να αποφεύγετε ,εκεί θα υπάρξει πρόβλημα …..οι παραλλαγές ας μπερδευτούν
 
Αν εχεις κανα παλιο επανατατικο απο τη γκουερινη βαλτο πανω και δοκιμασε να δεις αν στα ριχνει...ετσι κι αλλιως γυρω απο την αποθηκη το εχει οποτε ειναι ευκολη η δοκιμη...
Δεν είναι αυτό το θέμα να μαλακωσω το ελατήριο το οποίο δεν έχει αλαχθει ποτέ γιατί μετά θα μπισταει τα palombe nci στις φάσες.Αν δε κάνω λάθος ο Κιργιας το δίνει το 30 Άρι με 550 bar max ελαφρύ για 30 γρ το εργαλείο μου θέλει 600 και πάνω εκεί δουλεύουν οι 3 κύλινδροι μόνο και κάνει σχέδια.
 
Last edited:
Back
Top