Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Θυμάμαι το 2005 που έκλεισα τα 18 και πήγα να πάρω την πρώτη μου καραμπίνα από τον κύριο Σωτηρόπουλο μου είχε δώσει δώρα μια κούτα μπαλιστικ. 2,95€ είχε το κουτί. Ακόμα τα λησμονώ!
1,5 παλέτα παραγγελία με 2,80€.
 
Θυμάμαι το 2005 που έκλεισα τα 18 και πήγα να πάρω την πρώτη μου καραμπίνα από τον κύριο Σωτηρόπουλο μου είχε δώσει δώρα μια κούτα μπαλιστικ. 2,95€ είχε το κουτί. Ακόμα τα λησμονώ!
ωραια φυσιγγια με g3000 ,με το που ερχονταν η παλετα στο μαγαζι εφευγε.

Τα κόκκινα;

Γιατί τα θυμάμαι με GM3 και Gualandi...
 
Τα κόκκινα;

Γιατί τα θυμάμαι με GM3 και Gualandi...
ναι τα κοκκινα στην αρχη,μετα εχουν αλλαξει και αυτα καμποσες φορες και τοτε δεν κοιταγαμε και τι εχουν μεσα ,μας αρεσε ριξε και τα μπλε τα 33 που εβγαζε αλλα και το καλιστον το 36 ηταν τρομερο.
 
ναι τα κοκκινα στην αρχη,μετα εχουν αλλαξει και αυτα καμποσες φορες και τοτε δεν κοιταγαμε και τι εχουν μεσα ,μας αρεσε ριξε και τα μπλε τα 33 που εβγαζε αλλα και το καλιστον το 36 ηταν τρομερο.
Σωστά!
 
Ο Μαυρουλης τα έφτιαχνε νομίζω για λογαριασμό της Φαμπαρμ στην Ελλάδα.
Του Σωτηρόπουλου ναι φίλε τότε ήταν επίσημος αντιπρόσωπος της fabarm και είχε τραβήξει και μια ωραία ταινία με τον συγχωρεμένο Λοβέρδο στην Αφρική (νομίζω Σουδάν). Με αυτή την ταινία είχα επιλέξει την titan μου!
 
Του Σωτηρόπουλου ναι φίλε τότε ήταν επίσημος αντιπρόσωπος της fabarm και είχε τραβήξει και μια ωραία ταινία με τον συγχωρεμένο Λοβέρδο στην Αφρική (νομίζω Σουδάν). Με αυτή την ταινία είχα επιλέξει την titan μου!
το ειχα σε βιντεοκασετα... ωραιες ντουφεκιες ο μακαριτης θυμάμαι χαρακτηριστικά ολες σχεδον μονοντουφεκες τραβερσες απο δεξια προς αριστερα
 
Του Σωτηρόπουλου ναι φίλε τότε ήταν επίσημος αντιπρόσωπος της fabarm και είχε τραβήξει και μια ωραία ταινία με τον συγχωρεμένο Λοβέρδο στην Αφρική (νομίζω Σουδάν). Με αυτή την ταινία είχα επιλέξει την titan μου!
Πώ ρε,πως περνάν τα χρόνια.
Θυμάμαι, είχα πάει στο μαγαζί,στο Χαλάνδρι και επώμισα το guerìni όταν τα είχε πρωτοφέρει.
 
Δημοσιογράφος είσαι και κρατιέται από λέξεις για να βγάλεις συμπέρασμα η δεν μπορείς να κατανοήσεις το συνολικό νόημα από τα γραφόμενα του καθενός.Το θέμα είναι ότι το ίδιο φυσίγγι σε άλλο νουμ δεν απέδιδε για να καταλάβεις τι γράφω και ναι με το 8αρι δε σκότωνε προφανώς με μεγάλη ευθύνη στο φυσίγγι αλλά δεν είναι κάνα θεϊκό ντουφέκι η 302.
Γιάννη η 302 είναι Θρύλος. Έχω μια με 76 πόντους κάνη και 1* Ότι και να της βάλεις, Θάνατος!
 
Back
Top