Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
To tordo anniversary που έβγαζε είναι.
@PredatoZ @DimDre φυσιγγάρα εεε; .yel.
Αυτό το anniversary πραγματικά ήταν από τις μεγαλύτερες μουφες που έχω βάλει στο όπλο... Μέγιστη αποτυχία...🤬🤬🤬🤬

Τα Α1 32 που λέτε ..Από τότε που τα έβγαλε έχω ρίξει αρκετά ...Και τα βρήκα αξιοπρεπέστατα....
 
Αυτό το anniversary πραγματικά ήταν από τις μεγαλύτερες μουφες που έχω βάλει στο όπλο... Μέγιστη αποτυχία...🤬🤬🤬🤬

Τα Α1 32 που λέτε ..Από τότε που τα έβγαλε έχω ρίξει αρκετά ...Και τα βρήκα αξιοπρεπέστατα....
Το Α1 32 καλό μου φάνηκε και εμένα. Έχω ακόμα 3 κουτιά από πέρσι και λέω να τα ρίξω τώρα στα μπασίματα.
Το 34αρι είναι από τα αγαπημένα μου, αν τύχει δοκίμασε το σε κυργιάρες.
 
Το Α1 32 καλό μου φάνηκε και εμένα. Έχω ακόμα 3 κουτιά από πέρσι και λέω να τα ρίξω τώρα στα μπασίματα.
Το 34αρι είναι από τα αγαπημένα μου, αν τύχει δοκίμασε το σε κυργιάρες.
Αφού δεν με παίρνει μαζί ο @DimDre μαζί του ,που να τις βρω τις κυργιαρες😱😱😱
 
Translate is available.
276249033_5304209149590843_3731367750256798254_n.jpg
.yel.
 
VELOCE αυτό σημαίνει ταχύτητα??? Δεν λέει για τα φυσιγγια ρε σεις. Για αυτούς που θα τα ρίξουν λέει. Από τα πολλά σπριντ που θα κυνηγάνε τις κουτσοφτερες στο τέλος θα πιάσουν τα όρια για τους Ολυμπιακούς αγώνες. Ταχύτατοι θα γίνουν με δύο λόγια....
 
Πάλι καλά ..Δεν ήμουν μόνο εγώ δηλαδή ..
Είχα ένα πιτσιρικά στην δουλειά τότε τρελαμένο με το κυνήγι. Μήτσο μου λέει θα πας για φυσίγγια? Ναι του λέω. Πάρε μου 4 κουτια επετειακα μου λέει να δοκιμάσω. Ε πήγα και πήρα και εγώ δύο να δω τι κάνουν. Καπάκι απογευματινό με τσιχλοκαιρο και πολλά πουλιά. Ξεκινάνε να περνάνε κορδόνι και καλά 20-25 μέτρα. Με 25 φυσίγγια έπεσαν 6 ολοζώντανες και άλλες τόσες άφηναν τούφες στον αέρα και συνέχιζαν χωρίς να κόβουν καθόλου. Έβαλα saga sporting και τις εκαψα. Το κουτί που μου εμεινε το παω στον πιτσιρικα την άλλη μέρα, έλα Βαγγέλη πάρε 4 και 1 δώρο από εμένα του λέω! Με κοίταζε με περιέργεια η οποία του έφυγε όταν πήγε στο καρτέρι.....
 
Back
Top