Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Να φύγετε κύριε! Να πάτε κατά Εύβοια μεριά,να καειται στο ντουφεκιδι. Δηλαδή κάτι άλλοι πιο έξυπνοι είναι;;;;
Ποιος καίγεται στο τουφεκιδι κύριε??? Μας κατσανε 2 καλά για τα φετινά δεδομένα κυνήγια και φαγωθήκατε!!! Θα μας γκαντεμιασετε στο τέλος....
 
Κάθομαι και παρακολουθώ τηλεόραση τη στιγμή που λένε ότι θα αλλάξει ο καιρός θα μπουν κρύα και τι θα γίνει με τη θέρμανση...
Με ρωτάει η γυναίκα μου
-Σκέφτεσαι τι θα κάνουμε με τη θέρμανση?
-Όχι είχα πάει κάτι Sipe Φυσιγγια και σκέφτομαι που τα έχω βάλει .big smile.......
Τη συνέχεια δε τη περιγράφω .very funny..very funny.
 
Κάθομαι και παρακολουθώ τηλεόραση τη στιγμή που λένε ότι θα αλλάξει ο καιρός θα μπουν κρύα και τι θα γίνει με τη θέρμανση...
Με ρωτάει η γυναίκα μου
-Σκέφτεσαι τι θα κάνουμε με τη θέρμανση?
-Όχι είχα πάει κάτι Sipe Φυσιγγια και σκέφτομαι που τα έχω βάλει .big smile.......
Τη συνέχεια δε τη περιγράφω .very funny..very funny.
Παίζεις με τη φωτιά .sarcastic.
 
Όχι είχα πάει κάτι Sipe Φυσιγγια και σκέφτομαι που τα έχω βάλει .big smile.
μην βιαζεσαι ακομα ,δεν ειναι κρυα αυτα ,εχουμε δρομο ,να δουμε θα πεσει η θερμοκρασιες την αλλη εβδομαδα κατω απο το μηδεν να γινει παιχνιδι καλο!
 
Το 33 αρι του καραμανιδη είναι πολύ καλό το αναμεικτο το τσίχλα, αλλά πόσο να έχει πάει και αυτό τώρα.
Ναι, θα είχες φορτώσει από κένταυρο τότε που το έδινε 7,5 ευρώ και μας είχε φάει ο Γιάννης-Κυνηγός να το λέει ξανά και ξανά.Και μας το παίζεις αθώα περιστέρα τώρα.....sarcastic..yelling.
 
Καλησπερα! Εχει δοκιμασει κανεις τα φυσιγγια j&b απο την Αμφισσα;
https://jb-fisigia.gr/jbfisigia
Αν ναι, ξερετε τα τσιχλοφυσιγγα τους με τι πυριτιδα φτιαχνονται;
Τα 28γρ καλά!
Τα 30γρ και 31γρ φοβερά!!
Κομμάντος έχω ρίξει παλιά και πέρυσι με νιφάδες που ανταλλάξαμε με φιλαράκι και πήρα πουλιά αν και κοντινές αποστάσεις.
Έχω πάρει και το 36γρ number1 σε νο4-5-6 αλλά δεν έχει δοκιμαστεί!
Γενικά βγάζει πολύ ωραία φυσιγγάκια!
 
Καλησπέρα είχα μία πληροφορία σήμερα ότι τα φυσίγγια κατά Πατρα μεριά "σκάσανε" δύο κανες και έσπασε ένα κλείστρο μάλιστα ήταν από άτομα του φόρουμ αυτό πριν κανένα μήνα περίπου αν έχουμε καμία περισσότερη ενημέρωση καλό είναι να αναφερθεί.
 
Καλησπέρα είχα μία πληροφορία σήμερα ότι τα φυσίγγια κατά Πατρα μεριά "σκάσανε" δύο κανες και έσπασε ένα κλείστρο μάλιστα ήταν από άτομα του φόρουμ αυτό πριν κανένα μήνα περίπου αν έχουμε καμία περισσότερη ενημέρωση καλό είναι να αναφερθεί.
Τσιχλοφυσιγγα?
 
Καλησπέρα είχα μία πληροφορία σήμερα ότι τα φυσίγγια κατά Πατρα μεριά "σκάσανε" δύο κανες και έσπασε ένα κλείστρο μάλιστα ήταν από άτομα του φόρουμ αυτό πριν κανένα μήνα περίπου αν έχουμε καμία περισσότερη ενημέρωση καλό είναι να αναφερθεί.
Πες φίλε ποια είναι αυτά τα φυσιγγια μιλάμε τώρα για εγκληματική ενέργεια αυτου που τα γεμίζει
 
Παιδες, αν δεν δειτε με τα ματια σας τετοια σοβαρα γεγονοτα, μη συκοφαντείτε αδικα...αν εγινε, αυτο το συμβαν πριν απο 1 μηνα, ΚΑΙ απο ατομα του φορουμ κιολας, θεωρειται λογικο να μην αναφέρονταν εδω επειτα απο τοσο καιρο;;;;
Μη κρινεται δια μεσω
"χαλασμενου τηλεφώνου".
 
Back
Top