Φυσίγγια για τρυγόνι

βασικα μολις τωρα ειδα μετα λυπης μου οτι τα gorilla αυξηθηκαν και αλλο σε σχεση με τις τιμες που ειδα προ 3 ημερων.........
 
βασικα μολις τωρα ειδα μετα λυπης μου οτι τα gorilla αυξηθηκαν και αλλο σε σχεση με τις τιμες που ειδα προ 3 ημερων.........
Κώστα όλα θα αυξηθούν όχι μόνο αυτά
μέσα στην εβδομάδα θα πάρω 2 κούτες 8αρια 9αρια OSCAR να τις μοιραστώ με τον ανηψιό μου όσο υπάρχει ακόμα στοκ γιατί μετά θα στεναχωρηθούμε
 
Και τα Όσκαρ Τσιμπημενες τιμές είχαν αν δεν κανω λαθος..
6 ευρώ τα άσπρα καλό φυσίγγι και καλή τιμή

και να μην θες σε αναγκάζουν να πας σε εισαγόμενο :mad:
Παύλο για διαφορά 10-12-15 ευρώ στην κούτα θα πάω σε Ελληνικά.......έχω κόλλημα .sarcastic.
 
Δεν αντιλέγω Σπυρο..Πράγματι εχουν ποιοτικά υλικά..για αυτο και εξάλλου και απο την αρχή που εμφανίστηκαν είχαν πωλησεις..Αν και νεος ειναι σοβαρός κατασκευαστής πιστεύω..ΥΓ θυμαμε κάποτε είχα πάρει τα μπλε 32γρ(πολυ καλο φουσεκι)Και ανοίγοντας του κουτί ειχε μεσα ενα χαρτάκι που μεσα στα αλλα έγραφε και την πυριτιδα που ειναι γεμισμένα..Το εκτίμησα ιδιαίτερα σαν κίνηση..
 
Εγω παντως μετα τις περσυνες εντυπωσεις που μου αφησε το nova του Κυργια φετος θα το ξαναριξω.Εκτος και αν δεν το βρω.Δεν με προβληματιζει το φυσιγγι ουτε τα πουλια γιατι θα τα βρω.Εκεινο που με προβληματιζει ειναι η σωστη θεση γιατι οταν το παιχνιδι ξεκινα τον χωρο που μεχρι χθες παρατηρουσες ησυχα θα τον μοιραστεις με αρκετους τουλαχιστον ακομα.Και μεταξυ τους θα υπαρχουν και αρκετοι πονηροι που θα ανατρεψουν πολλα απο τα δεδομενα....Με nova no8 και την Benneli με 3* θα τα υποδεχθω λοιπον τα πουλακια μου..

Δημήτρη ή όποιος συνάδελφος ξέρει, τα nova με ποια πυρίτιδα είναι γεμισμένα;
 
Οταν κυκλοφόρησε στην αγορά ειχε slc...Τωρα δεν γνωριζω..Εχω να το ριξω αρκετα χρόνια..Σκεφτείτε οτι το επερνα 4,50€..Πολυ καλο φυσιγγι ηταν(με αυτο χτύπησα την πρώτη μου πέρδικα)Αργότερα ανέβηκε η τιμη στα ύψη και το σταματησα:(
 
Τα Gorilla παντως που ειδα χτες να δοκιμαζουν εδω, ειδικα τα κοκκινα, αφηναν ωραιες κατανομες στον πινακα.
 
Δημήτρη ή όποιος συνάδελφος ξέρει, τα nova με ποια πυρίτιδα είναι γεμισμένα;
Οπως ειπε κιαι ο Τασος ξερω το γεμιζε με slc.Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι.Παντως περυσι εκανα φανταστικα σκοτωματα μ'αυτο.Στα κοντινα πουλια οπως ολα εκανε θαυμασια δουλεια.Κατεβασα ομως και μερικα πουλια πραγματικα μακρια!!Στο βιντεακι με τα κορακοειδει αυτο ριχνω.
 
κορακοειδει
Το εχω δει το βιντεακι πολυ ωραιο!!Ειδικά η δεύτερη τουφεκια όλα τα λεφτα...well done. Τι νούμερο σκαγια εριχνες? ΥΓ μια φορά εχω χτυπήσει κουρουνα με 8αρι και κεραυνοβοληθηκε.Εχει ενα μικρό κοπαδακι και γυρνάει αλλα παμπονηρα τα άτιμα..
 
Οπως ειπε κιαι ο Τασος ξερω το γεμιζε με slc.Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι.
Το θεωρώ εντελώς απίθανο να γεμίζεται με SLC σήμερα. (Δεν ξέρω και αν παράγεται πλέον αυτή η πυρίτιδα)..xm.
Αν μου ζητούσατε να "μαντέψω", θάλεγα μάλλον CSB1. Έχω την εντύπωση ότι τελευταία η συγκεκριμένη εταιρεία χρησιμοποιεί κυρίως (αν όχι αποκλειστικά) ισπανικές πυρίτιδες.
Αλλά "παίζει" και νάχει AQUILA - σαν πιο "οικονομική" εκδοχή. ;)
Δεν σφάζετε κανένα φυσίγγι αν έχετε περίσσεμα από πέρυσι ή πρόπερσι, να βεβαιωθούμε; :)
 
Το θεωρώ εντελώς απίθανο να γεμίζεται με SLC σήμερα. (Δεν ξέρω και αν παράγεται πλέον αυτή η πυρίτιδα)..xm.
Αν μου ζητούσατε να "μαντέψω", θάλεγα μάλλον CSB1. Έχω την εντύπωση ότι τελευταία η συγκεκριμένη εταιρεία χρησιμοποιεί κυρίως (αν όχι αποκλειστικά) ισπανικές πυρίτιδες.
Αλλά "παίζει" και νάχει AQUILA - σαν πιο "οικονομική" εκδοχή. ;)
Δεν σφάζετε κανένα φυσίγγι αν έχετε περίσσεμα από πέρυσι ή πρόπερσι, να βεβαιωθούμε; :)
Μια φορά που μίλησα στο τηλέφωνο μου ανέφεραν την aquilla.
 
Back
Top