Φυσίγγια για τρυγόνι

Σε επομενο κυνηγι με γλυκια μερα,δεν...!Ξαναδοκιμασα μεχρι να τα ριξω ολα!Δεν μου αρεσε και δεν ξανασχοληθηκα μαζι της!Κροταριζε κιολας και με νευριαζε!Για την ιστορια:CHEDDITE T2 κιτρινος,CX 2000,VZ 23, 1,52Χ31,58mm,Λαναρα ρηχο.......Γιαννάκη πολυ συμβατικο σεταπ. Για την gm3.ανεβα 1,60×31/32με 686και z2m21/μαυροπουλο .off topic.22.και ελα πεσ μου η 302 κανει παπαδεσ με αυτο που σου έδωσα;).off topic.sorry
Ευχαριστω Ηλια!"Εφυγα" ομως απο την εν λογω κυρια!
 
Συμβουλές και συνταγές ιδιογόμωσης

Eλπιζω να δουλευει το λινκ. Τσοκ μαλλον θα εχω LM/**
εγω με χαρτινο βικτορ γεμηζω παρομοια με εσενα και ειναι πολυ καλο με 686 χαρτινο 70 χιλι ΜΒ32 1,75 χ32 με γκουβερ πρασινο ταπα μαλινη 16χιλ κομενη στην μεση με χαρτονακι αναμεσα κλεισημο με φελο ρελιαστο στα 64 χιλιοστα
 
Καλησπέρα, ετοιμάστηκε σήμερα η φυσιγγιοθήκη (σε δουλειά να βρισκόμαστε). Εχουμε και λέμε :
Απο αριστερά προς τα δεξια: 5 Lambro direct 34 γρ νο 8-9 για τις πρωινές κυρίως ρουκέτες,5 lambro sporting νο 8 αν δεν με ικανοποιήσουν τα bp light,10 bp mb light νο 8, 5 gorilla 34 gr νο 7 και 4 gorilla 34 gr no 6. Στο σακίδιο θα έχω και μερικά ακόμη εφεδρικά. Πως σας φαίνεται;


σε ποια περιοχη θα κυνηγησεις??

εγκυκλοπαιδικα οχι τιποτα αλλο!
γιατι με τοσο φυσιγγι μαλλον εχετε βρει τον πατο σας απο πουλια!!!.asking.
 
ποια προτεινεται για εναρξη??? σιγουρα θα δουλεψω mn classic 32gr 8ari για να τα τσουζει λιγο...

καποιο αλλο?? σε 7αρι κατι η αλλο 8αρι...?.xm.
 
md classic 32αρι ειχε??

να παω να παρω μια κουτα να τελειωνω με τα τρυγονοφυσιγγα εναρξεων......

Δεν τα προτιμω και δεν εδωσα βαση.αλλα θα κανω ενα τηλ να μαθω και θα σου στειλω.
 
ποια προτεινεται για εναρξη??? σιγουρα θα δουλεψω mn classic 32gr 8ari για να τα τσουζει λιγο...

καποιο αλλο?? σε 7αρι κατι η αλλο 8αρι...?.xm.
η SS στην εναρξη γουσταρει Lambro tordo 8 n , αλλα για τι δεν φτιαχνεις δικα σου ? σταμάτησες την ιδιογομωση ?
 
Ακη τα είχα ετοιμάσει πριν βρω τα πουλιά.
Εχω βρεί 2 σημεία που περνάνε κάποια πουλιά και πολύ πέρισσότερα αγριοπεριστερα.
καστορια

κοντα θαμαστε!!!


η SS στην εναρξη γουσταρει Lambro tordo 8 n , αλλα για τι δεν φτιαχνεις δικα σου ? σταμάτησες την ιδιογομωση ?


ειμαι υπο μετακομιση μητσο και τα εχω μαζεψει τα εργαλεια και γι αυτο ειπα φετος να παρω αγοραστα μεχρι να παω στο νεο σπιτι και να τακτοποιηθω...

λες να παιξουμε με το tordo ??? ουτως η αλλιως ζεστη δε θα εχει, γιατι οχι.;)
η SS θα γινει και SR το χειμωνα για κατι ατακτα πουλακια που νομιζουν οτι ειναι ασφαλη στα μεσουρανα!!.my man.
 
Βλεπω οτι ελαχιστοι διαλεγουν μαλλινοταπες για την εναρξη και αναρωτιεμαι το λογο


τι να το κανει βικτωρα το μαλλινοταπο που μετα τη 1η τουφεκια μπαινουνε τα γαμημενα σα πυραυλια μεσα στα χωραφια!!!
 
Εως τα 35 μετρα, κανει κηδειες το μαλλινο, φτανει να σφιξεις λιγο τα τσοκ

προσωπικα δε μαρεσει γιατι βαριεμαι και τη βρωμα μετα. αλλα ποσο να σφιξω που παω το ελαχιστο με 3*. πρεπει να το τραβαει καιτ ομερος πιστευω το μαλλινο.
 
Back
Top