Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γραψε αν μπορείς εντυπώσεις απο το Αριστον. Ειχα εναν γνωστο που τα έψαχνε με μανια. Εχω ριξει πριν 2 3 χρονια μερικα σε νο 4 και ηταν φουρνελα!
το αριστον το δουλευω 2 χρονια τωρα. ειναι λιγο πιεσμενο σαν φυσιγγι αλλα δουλευει σε ολα τα οπλα ειναι απιστευτα θανατηφορο και δουλευει σε ολους σχεδον τους καιρους αλλα στην πολλη ζεστη βρονταει. ατιμη g3000 θαυματα κανει. ειναι πραγματικα ariston.και για να μην πηγαινω σε αγνωστα νερα αυτο θα δουλευτει και εφετος το πιθανοτερο. σε συνδυασμο παντα με το αγαπημενο sipe μολις πιασουμε τα - στην θερμοκρασια
 
Last edited:
Τοτε κακως τα πηρες...
Τι εχουν παραπανω και ειναι τοσο ακριβα;;
Νομίζω ότι εξήγησα παραπάνω γιατί έκανα το σχολιασμό για την τιμή αυτή. Το πήρα να το δοκιμάσω με αφορμή προτροπή φίλου , ότι τα πηγαίνει η καραμπίνα μας...............
 
stay tuned......σε λίγο καιρό θα αρχίσω ομαδική για Τρίμμη comando 32gr

δοκιμασμένο και από παιδιά εδώ στο φόρουμ,φτηνό ( €5 το κουτί χωρίς μεταφορικά,τα μεταφορικά βγαίνουν για 10 κουτιά €1.5) G3000 πυρίτιδα σε fiem κάλυκα

για Αθήνα έχω κάνει ήδη 2 ομαδικές,αυτή θα είναι η τρίτη
 
Ο Καλουδης στην πανεπιστημιου. 5.5€ το κουτί.;)
Τωρα αν πάρεις κούτα προφανώς μπορεί να πέσει κι άλλο η τιμή. Εγώ που δεν πάω συχνά για τσίχλα και δεν παιρνω κούτα, τόσο τα δίνει το κουτί σ όλους. Στην Πάτρα ο πιο φθηνος!!!
 
stay tuned......σε λίγο καιρό θα αρχίσω ομαδική για Τρίμμη comando 32gr

δοκιμασμένο και από παιδιά εδώ στο φόρουμ,φτηνό ( €5 το κουτί χωρίς μεταφορικά,τα μεταφορικά βγαίνουν για 10 κουτιά €1.5) G3000 πυρίτιδα σε fiem κάλυκα

για Αθήνα έχω κάνει ήδη 2 ομαδικές,αυτή θα είναι η τρίτη
Φιλε παυλο ειμαι βορεια πως θα γινει να τα παραλαβω;
 
Γιώργο δες τα 30 γραμμάρια του Lambro και του Κύργια.
Στα 6 ευρώ και τα δύο και αξιόπιστα.
Ευχαριστω πολυ γιωργο αλλα ψαχνω για κτ οικονομικο στα 32γρ γτ οπως σ εχω πει κυνηγαω σε χαμηλες θερμοκρασιες..θα τα εχω υποψην μ παντως κ τα 2..
 
Ενδεχομένως 5.50€ να κοστίζουν σε όλους τους πωλητές. Ένα κόλπο που κάνουν αρκετοί είναι ότι βάζουν ένα φυσίγγι γνωστό σε τιμή κόστους για να πιάσουν πελάτες...το έκανε και ο Καλκαντζάκος με τα lambro sporting οταν τα είχε 5.20€.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top