Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το mb το δοκιμασα περυσι τον δεκεμβρη στην καλαματα με παρα πολυ υγρασια και σχετικα λιγο κρυο.Τις κατεβαζα με την σκεψη.απο συγκεντρώσεις και κτλ δεν γνωριζω και απο ταχυτητες.Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι ειναι ενα πολυ αξιολογο φυσιγγι αλλα για εμενα προσωπικα περιττή η mb πυρίτιδα
Με αυτο ριχνω και εγω στις τσιχλες....pop.
 
Ρε μάγκες τι γνώμη έχετε για το F2 classic 32gr σε νούμερο 8 για τσίχλες? Με ενδιαφέρει και όποιος το έχει χρησιμοποιήσει αν του φάνηκε συγκεντρωτικό, γρήγορο κλπ...
φιλε μ το Β&Ρ F2 ειναι 34αρι ...σε πρωινα με πολυ υγρασια αυτο δουλευω και εγω και ειναι αριστο, αλλα μετα γυριζω σε ΜΒ Classic 32 Νο9 εξισου καλο
 
32 γραμμάρια 9αρια flash του δουβρη και τσοκ skeet . ..μου φαίνεται στην περδικα θα πάω με 9αρια .smashfrak.
Νίκο ο κόρακας δεν αποτελεί θηρεύσιμο είδος και πολλοί δημιουργούν σύγχυση λέγοντας τις κάργιες η τις κουρούνες κοράκια.Ολα ανήκουν στην οικογένεια των κορακοειδών ,αλλά ως επιβλαβή και κατα συνέπεια επιτρέπεται η θήρευσή τους ,θεωρούνται μόνο η κάργια ,η κουρούνα και η καρακάξα.
Ο κόρακας αποτελεί προστατευόμενο είδος.
Έτσι λοιπόν δημιουργείται μια σύγχυση η οποία δίνει τροφή σε κάποιους που μας την έχουν στημένη.Ως εκ τούτου λοιπόν θα σε παρακαλούσα να αλλάξεις τον τίτλο στο βίντεο όπως επίσης και όλους τους φίλους ,να μην συγχέουμε τον κόρακα με τα υπόλοιπα κορακοειδή και περισσότερο με την κάργια και την κουρούνα.
 
του Μιχαήλ τα φυσίγγια τα δουλεύει ή έχει δουλέψει κανείς πρόσφατα ;
Εριξα 5-6 την περασμενη κυριακη που ειχε ο πατερας μου και μου φανηκαν πολυ καλα.κατι γαλαζια ηταν και δεν ξερω καν με τι ειναι γεμισμενα.Λογικα τον ιδιο λεμε τον μιχαηλ στο καματερο.....
 
Ο γαμπρός μου αγωρασε 2κουτια tordo32 &2fast εσφαξα ενα απο περιέργεια καψουλι 686 συγκ......gt.πυρητιδα gm3 1,55.φετινα..και ταfast σχεδόν τα ίδια αλλάζει μονο τον συγκετρωτιρα σε jiovanni.με τι σκέψη εχει δυο ιδια φυσηγγια δεν ξερω.xm.:cool:
 
Ο γαμπρός μου αγωρασε 2κουτια tordo32 &2fast εσφαξα ενα απο περιέργεια καψουλι 686 συγκ......gt.πυρητιδα gm3 1,55.φετινα..και ταfast σχεδόν τα ίδια αλλάζει μονο τον συγκετρωτιρα σε jiovanni.με τι σκέψη εχει δυο ιδια φυσηγγια δεν ξερω.xm.:cool:
Πρόπερσι επαιξα λιγακι με τα gm3 fast του ναυπλιωτη σε πρασινο κουτι και πρασινο ημιδιαφανη καλυκα nobel sport αγορασμενα απο τον Μιχαηλ.Εμενα δεν μου αρεσαν καθολου παντως.
 
Ο γαμπρός μου αγωρασε 2κουτια tordo32 &2fast εσφαξα ενα απο περιέργεια καψουλι 686 συγκ......gt.πυρητιδα gm3 1,55.φετινα..και ταfast σχεδόν τα ίδια αλλάζει μονο τον συγκετρωτιρα σε jiovanni.με τι σκέψη εχει δυο ιδια φυσηγγια δεν ξερω.xm.:cool:
τη σειρα fast εχω την εντυπωση οτι την εχει ψιλοκοψει γιατι δεν τραβηξε και πολυ ειδικα το gm3 γιατι οι περισσοτεροι ριχνουν το tordo το οποιο τελικα ειναι φυσιγγαρα. σε 8 και 9 ειδικα ειναι απιστευτο. μονο στο παρα πολυ κρυο εχει καποια θεματακια. τραβαει και στην υγρασια
 
τη σειρα fast εχω την εντυπωση οτι την εχει ψιλοκοψει γιατι δεν τραβηξε και πολυ ειδικα το gm3 γιατι οι περισσοτεροι ριχνουν το tordo το οποιο τελικα ειναι φυσιγγαρα. σε 8 και 9 ειδικα ειναι απιστευτο. μονο στο παρα πολυ κρυο εχει καποια θεματακια. τραβαει και στην υγρασια
Τοσο καλο το tordo βρε Ευριπίδη?
 
το tordo το οποιο τελικα ειναι φυσιγγαρα. σε 8 και 9 ειδικα ειναι απιστευτο. μονο στο παρα πολυ κρυο εχει καποια θεματακια. Ποιο tordo το παλιο η το καινουργιο.εμενα παντοσ το καινουργιο δεν μου αρεση καθολου και στην 302 και στην maxus χαλια μαυρα.
 
το tordo το οποιο τελικα ειναι φυσιγγαρα. σε 8 και 9 ειδικα ειναι απιστευτο. μονο στο παρα πολυ κρυο εχει καποια θεματακια. Ποιο tordo το παλιο η το καινουργιο.εμενα παντοσ το καινουργιο δεν μου αρεση καθολου και στην 302 και στην maxus χαλια μαυρα.
εμενα παντως η 302 το παει μαμιωντας και μιλαω για το καινουργιο. οι φωτο που εχω βαλει το δειχνουν. τι να πω ρε παιδια. τα πουλια πεφτουν με το 9αρι σε ολες τις αποστασεις τις λογικες ετσι και ολες ξερες
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top