Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εντελώς τζάμπα λεφτά..... και δύσκολο στα 6-7 μέτρα ή θα την λιώσεις η θα την χάσεις...εξαρτάται πως βγαίνουν αν είναι λιακαδα και φευγουν μακριά ναι γιατί όχι
Κάποια άλλα της BP που θα ταίριαζαν καλύτερα για περπατητό?
 
Πήρα τα MB Light 30g N.9. Από τσόκ τι προτείνετε με την Μ2 για περπατητό? 4* ή 5*?
Με την Μ2 μου χρησιμοποιώ φανατικά το 4* στα περπατητά μιας και σου δίνει τη δυνατότητα και για βολές άνω των 25-20 μέτρων. Βέβαια αν είναι πυκνό το μέρος που θα πας βάλε το 5*. Τα MB30 δεν τα έχω ρίξει αλλά τα ΜΒ32 σε Νο9 γαζώνουν!
 
Προσωπική μου γνώμη είναι ότι το B&P Light δεν κάνει για χειμωνιάτικες συνθήκες.
Ενώ το καλοκαίρι στα τρυγόνια τα πήγε περίφημα,σε δύο κυνήγια τσίχλας που έκανα δεν....
Αυτό το ΣΚ θα έχει περίπου 17 βαθμους. Οπότε δεν νομίζω να έχει ιδιαίτερο πρόβλημα... Τώρα αν ζοριστεί θα έχω μαζί και τα F2!
 
τι τιμη το καθενα;

Το πρωτο το εχω ριξει λιγο πριν μερικα χρονια. Αποτελεσματικο, αλλα για 28γρ λιγο εντονο λακτισμα. Το αλλο το χω ριξει ακομα πιο πολλα χρονια πριν, οποτε η γνωμη μου και για τα δυο δεν ειναι προσφατη.
 
Πήρα τα MB Light 30g N.9. Από τσόκ τι προτείνετε με την Μ2 για περπατητό? 4* ή 5*?
Γιωργο βαλε το 4αρι τσοκ και εισαι οκ.
Και κοντα θα εισαι καλα και μακρυτερα θα εισαι και εκει καλα.
Επικεντρωσου στην σκοπευση προσκοπευση και πεφτουν τα πουλια με τα περισσοτερα φυσιγγια.
 
τι τιμη το καθενα;

Το πρωτο το εχω ριξει λιγο πριν μερικα χρονια. Αποτελεσματικο, αλλα για 28γρ λιγο εντονο λακτισμα. Το αλλο το χω ριξει ακομα πιο πολλα χρονια πριν, οποτε η γνωμη μου και για τα δυο δεν ειναι προσφατη.
Το πρώτο στα 6,70€ και το δεύτερο στα 7,00€. Ψιλοακριβά για τα γραμμάριά τους αλλά αν είναι γρήγορο θα ήθελα να το δοκιμάσω. Απλά δεν ξέρω αν έχουν αλλάξει κάτι και δε λένε.
 
Γιωργο βαλε το 4αρι τσοκ και εισαι οκ.
Και κοντα θα εισαι καλα και μακρυτερα θα εισαι και εκει καλα.
Επικεντρωσου στην σκοπευση προσκοπευση και πεφτουν τα πουλια με τα περισσοτερα φυσιγγια.
Κάπως έτσι το σκέφτομαι κι εγώ.
Το 5* θα με περιορίσει πολύ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top