Φυσίγγια HuntersLife βάρος γόμωσης

Τι γόμωση φυσιγγίων σας ενδιαφέρει;

  • Σκοπευτικά 28gr

    Votes: 37 29,4%
  • Κυνηγετικά 30gr

    Votes: 50 39,7%
  • Κυνηγετικά 32gr

    Votes: 66 52,4%
  • Κυνηγετικά 36gr

    Votes: 18 14,3%

  • Total voters
    126
Για πόσα κουτιά να πάρω προσφορά;
Για 10000 .
Απλα με προσωπικό μήνυμα στειλε μου από ποιους πηρες προσφορά και για ποιες συνταγές και πες μου για να μην τους παίρνουμε και τους ρωτάμε τα ιδια πράγματα
 
Καλύτερα, άσε γιατί άμα κάνεις και περπατητο από 10 μέχρι 1 να δείς πως φεύγουν τα φυσίγγια!
Έχω έναν φίλο που κουβαλάει 11 κουτιά φυσίγγια πάνω του στο περπατητό. "Και γιατί 11 ρε Νίκο;" τον ρωτάω... "Γιατί δεν μπορώ να κουβαλήσω 12"!🤣🤣🤣🤣
 
Έχω έναν φίλο που κουβαλάει 11 κουτιά φυσίγγια πάνω του στο περπατητό. "Και γιατί 11 ρε Νίκο;" τον ρωτάω... "Γιατί δεν μπορώ να κουβαλήσω 12"!🤣🤣🤣🤣
Μου θυμίζεις ένα φίλο βέβαια έχει δύο χρόνια να βγάλει άδεια αλλά όταν πηγαίναμε για τσίχλες είχε πάνω του 200 φυσίγγια κυριολεκτικά και άλλα 200 στο αμάξι τουλάχιστον του λεγα και γω ρε συ τοσα πολλά,απάντηση μια φορά θα τις πετύχω να μείνω από φυσίγγια και καλά και να τις πετύχεις θα ρίξεις 400ντουψεκιες με το πόζε θα χρειαστείς παναντολ και bepon maximum μαζί.
 
Μου θυμίζεις ένα φίλο βέβαια έχει δύο χρόνια να βγάλει άδεια αλλά όταν πηγαίναμε για τσίχλες είχε πάνω του 200 φυσίγγια κυριολεκτικά και άλλα 200 στο αμάξι τουλάχιστον του λεγα και γω ρε συ τοσα πολλά,απάντηση μια φορά θα τις πετύχω να μείνω από φυσίγγια και καλά και να τις πετύχεις θα ρίξεις 400ντουψεκιες με το πόζε θα χρειαστείς παναντολ και bepon maximum μαζί.
Το Φλεβαρη τις χρονιες που εχει πουλια παιρνουμε και περισσοτερα 😂
 
Πριν 20κατι χρόνια πήγαινα στις πέρδικες με κάποιον που κουβαλούσε 80αρα φυσιγγιοθηκη συν 2 πακέτα στο γιλέκο, όλα 40αρια. Καλός κυνηγός αλλά είχε αυτή την αρρώστια με τα πολλά φυσιγγια.
 
Back
Top