Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κατσε ρε μαστορα γτ μας μπερδεψες...τα δικα του τσοκ δεν ειναι εσω εξω οποτε τι +2? Και επισης εννοεις ενα για ατσαλινα τρια για μολυβδινα? Παντως το αποτελεσμα τις τρίτης εικονας μοιαζει με το αποτελεσμα που ειχε το μαμα 4* σε δικες μου δοκιμες στα 36 μετρα, με αλλο φυσιγγι βεβαια..
Τα καλυτερα αποτελεσματα στις 3 φωτο που ανεβασες πάντως, νομιζω τα ειχε το +10 που γραφεις...
 
Κατσε ρε μαστορα γτ μας μπερδεψες...τα δικα του τσοκ δεν ειναι εσω εξω οποτε τι +2? Και επισης εννοεις ενα για ατσαλινα τρια για μολυβδινα? Παντως το αποτελεσμα τις τρίτης εικονας μοιαζει με το αποτελεσμα που ειχε το μαμα 4* σε δικες μου δοκιμες στα 36 μετρα, με αλλο φυσιγγι βεβαια..
Τα καλυτερα αποτελεσματα στις 3 φωτο που ανεβασες πάντως, νομιζω τα ειχε το +10 που γραφεις...
Στο super magnum δίνει τρία έσω έξω μαμά τσοκάκια +2εκ. (1*,3*,4*) και εννοεί ότι η απόδοσή του με ατσάλινα σκάγια είναι φουλ τσοκ ενώ με μολύβδινα είναι τριάρι.
 
Κατσε ρε μαστορα γτ μας μπερδεψες...τα δικα του τσοκ δεν ειναι εσω εξω οποτε τι +2? Και επισης εννοεις ενα για ατσαλινα τρια για μολυβδινα? Παντως το αποτελεσμα τις τρίτης εικονας μοιαζει με το αποτελεσμα που ειχε το μαμα 4* σε δικες μου δοκιμες στα 36 μετρα, με αλλο φυσιγγι βεβαια..
Τα καλυτερα αποτελεσματα στις 3 φωτο που ανεβασες πάντως, νομιζω τα ειχε το +10 που γραφεις...
η s mag εχει +2 steel τσοκ δηλαδη 1* για ατσαλινα αλλα 3* για μολιβδινα. ναι ειναι παραπλισια τα αποτελεσματα. θελει κυκλο 76cm κ μετριμα σε τουλαχιστον 3 βολες το καθε ενα για να βγει συμπερασμα
το +5 πρεπει να εχει πιο πικνο κεντρο, δεν βοηθαει η φοτο, ειναι λιγο θολη
 
Την λεπτομερεια οτι ειναι σ.μαγκνουμ δεν την ηξερα!..πασο!
Πάντως βλεπω διαφορες με τις δικες μου βολες σε πίνακα, που μαλλον στο φυσιγγι οφείλονται...
ποιο εχεις? με τι φυσιγγι το συγγρινεις?
ξερεται πως βαζουν κυκλο? το χαρτονι εχει πλατος 75cm
 
ποιο εχεις? με τι φυσιγγι το συγγρινεις?
ξερεται πως βαζουν κυκλο? το χαρτονι εχει πλατος 75cm
155 magnum με φυσιγγι b&p classic 32 no8 νομίζω ηταν (αρκετα ποστ πισω) και τσοκ μαμα εσω 4*...
 

Attachments

  • IMG_20190429_174641-768x1024.jpg
    IMG_20190429_174641-768x1024.jpg
    312,9 KB · Προβολές: 54
ποιο εχεις? με τι φυσιγγι το συγγρινεις?
ξερεται πως βαζουν κυκλο? το χαρτονι εχει πλατος 75cm
Ο κυκλος Γιαννη πρεπει να ειναι 76εκ αρα σου λειπει και 1εκ απο το πλατος, θελει κανονικα πιο μεγαλα χαρτονια να χωραει ο κυκλος.
Ωραιες οι τουφεκιες σου παντως.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top