Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καποτε οι απαιτησεις και οι γνωσεις ηταν ελαχιστες πανω στο κοντακι....καποτε αναθεμα αν οι κυνηγοι ειχαν μεσα στα ενδιαφεροντα τους το θεμα κοντακι και οι αποτυχιες στο κυνηγι......
Καποτε δεν υπηρχαν κοντακαδες γιατι δεν υπηρχε ενδιαφερον σε αυτον τον τομεα....
Αν καποτε ειχαν καποιο θεμα το ελυναν οι οπλουργοι με αυτοσχεδιες λυσεις και ''μπαλωματα'' ......και εδω πολλα τα παραδειγματα.
Και στα περιπτερα βρισκουμε Depon και ασπιρινες αλλα δεν ειναι φαρμακεια.....
Οι σημερινες απαιτησεις σε ενα κοντακι απαιτουν γνωσεις πανω στο ξυλο.......γνωσεις που κανενας οπλουργος δεν διαθετει......
Αλλη η δουλεια του ναυτη και αλλη του καντηλαναυτη.
Σωστά τα λες δεν λέω κάτι διαφορετικό.
 
Έλα τώρα θέλει να βγάλει χρήμα αυτός από κανενα άσχετο. Εκεί ποντάρει εκτός κι αν είναι μαλακας και νομίζει ότι έχει κανένα συλλεκτικό όπλο. Τι είναι αυτό ελατηρίου; Σε κάθε περίπτωση είναι προσβλητικο
 
Δεν γνωρίζει από ότι φαίνεται την αξία του όπλου αλλά υπάρχει και οι περίπτωση να βρεθεί ο μαλακας να το πληρώσει και μη μου πείτε ότι δεν έχει η χώρα μαλακες γιατί θα διαπιστώσετε μετα τις εκλογές ότι έχει πολλές χιλιάδες μη πω εκατομμύρια.
 
Το αγαπημένο μου όπλο ,το είχα αγοράσει πριν 10 χρόνια 350 ευρώ γνωρίζοντας ότι το παίρνω ακριβά επειδή έψαχνα τέτοιο ,1200 ευρώ τρομερή απατεωνιά ,αν κόψει το χιλιάρικο θα είναι ενταξει και χωρίς θηκη ;)
 
Το αγαπημένο μου όπλο ,το είχα αγοράσει πριν 10 χρόνια 350 ευρώ γνωρίζοντας ότι το παίρνω ακριβά επειδή έψαχνα τέτοιο ,1200 ευρώ τρομερή απατεωνιά ,αν κόψει το χιλιάρικο θα είναι ενταξει και χωρίς θηκη ;)
Πουλαει και μια auto5 παλι 1200. Μαλλον θελει να ξεφορτωθει τη σαβουρα, να βγαλει αδεια και φυσιγγια για φετος. Η auto 5 ειναι μεσ τη σκουρια
 
Πρέπει να υπάρχουν πολλοί τρελοί παπάδες εδώ.
Διαφορετικά, δεν μπορώ να καταλάβω ποιός βάφτισε όλους αυτούς.
Η πραγματική τιμή του όπλου είναι αυτή που τελικά θα καταφέρει να το πουλήσει, όχι αυτή που ζητάει.
Δεν πρόκειται να το πουλήσει, θα του μείνει.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top