Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σύμφωνα με αυτό που είπες φίλε Κώστα, για αυλό 18.4 από τα Carsltons το καλύτερο για μονόβολα είναι το Skeet (το 0.725 ίντσες είναι 18.415 σε χιλιοστά).
Φίλε όλα είναι σχετικά με τα τσοκ, για αυτο δοκιμές κ μόνο δοκιμές! Μπορεί ένα τσοκ να είναι μέτριο με ψιλά σκαγια, αλλά να είναι πολύ καλό με χοντρά!
Προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει μονόβολα κ βόλια κ δεν έχω άποψη! (υπάρχουν πολλοί τύποι μονοβολων κ θέλει ψάξιμο για τον συνδιασμο, κάποιοι συνάδελφοι θα έχουν κάνει δοκιμές κ θα μπορούν να βοηθήσουν!)
 
Φίλε όλα είναι σχετικά με τα τσοκ, για αυτο δοκιμές κ μόνο δοκιμές! Μπορεί ένα τσοκ να είναι μέτριο με ψιλά σκαγια, αλλά να είναι πολύ καλό με χοντρά!
Προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει μονόβολα κ βόλια κ δεν έχω άποψη! (υπάρχουν πολλοί τύποι μονοβολων κ θέλει ψάξιμο για τον συνδιασμο, κάποιοι συνάδελφοι θα έχουν κάνει δοκιμές κ θα μπορούν να βοηθήσουν!)
Θα κάνω πρώτα αυτό που φαίνεται το πιο λογικό από άποψης φυσικής. Δηλαδή, με παχύμετρο θα βρω μονόβολα με διάμετρο κατά προτίμηση 18,5. Πάνε ιδανικά με έναν αυλό 18,4 που έχουν τα καινούρια Baikal. Από εκεί και ύστερα, αν αποτύχει, πείραμα και πάλι πείραμα.
 
Βρέθηκα σε ένα τοπικό ΑΤ και ενα παλικάρι (πεθανε ο πατέρας του και έβγαλε ακκο στο όνομα του) δίνει ένα Baikal πλάγιο με τσοκ ,66 εκατοστά καννες, 76mm θαλαμες, 18.4, μονοσκανδαλο, σχεδόν ατουφεκιστο,,,, δεν ήταν κυνηγός ο πατέρας του.
 
Βρέθηκα σε ένα τοπικό ΑΤ και ενα παλικάρι (πεθανε ο πατέρας του και έβγαλε ακκο στο όνομα του) δίνει ένα Baikal πλάγιο με τσοκ ,66 εκατοστά καννες, 76mm θαλαμες, 18.4, μονοσκανδαλο, σχεδόν ατουφεκιστο,,,, δεν ήταν κυνηγός ο πατέρας του.
Αυτό είναι ευκαιρία.
 
Βρέθηκα σε ένα τοπικό ΑΤ και ενα παλικάρι (πεθανε ο πατέρας του και έβγαλε ακκο στο όνομα του) δίνει ένα Baikal πλάγιο με τσοκ ,66 εκατοστά καννες, 76mm θαλαμες, 18.4, μονοσκανδαλο, σχεδόν ατουφεκιστο,,,, δεν ήταν κυνηγός ο πατέρας του.
Πόσο το δίνει,το είδες είναι σε καλή κατάσταση;
 
Πόσο το δίνει,το είδες είναι σε καλή κατάσταση;
Το είδα, είναι σε πολυ καλή κατάσταση, χωρίς χτυπήματα, λάδωμα και ένα καθάρισμα θέλει,300€ το δίνει.
Και να μην παρεξηγηθώ, τον άνθρωπο δεν τον ξέρω, Αθήνα μένει και για την διαδικασία της μεταβίβασης ειχε ερθει.
 
Το είδα, είναι σε πολυ καλή κατάσταση, χωρίς χτυπήματα, λάδωμα και ένα καθάρισμα θέλει,300€ το δίνει.
Και να μην παρεξηγηθώ, τον άνθρωπο δεν τον ξέρω, Αθήνα μένει και για την διαδικασία της μεταβίβασης ειχε ερθει.
Αυτό το τουφέκι είναι workhorse. Αν ψάχνεσαι για πλάγιο και έχεις μειωμένο κασέ, το μπαικαλ είναι μονόδρομος. Μετά το χάος.
 
Το είδα, είναι σε πολυ καλή κατάσταση, χωρίς χτυπήματα, λάδωμα και ένα καθάρισμα θέλει,300€ το δίνει.
Και να μην παρεξηγηθώ, τον άνθρωπο δεν τον ξέρω, Αθήνα μένει και για την διαδικασία της μεταβίβασης ειχε ερθει.
Να το βάλει στο car.gr καθαρισμένο λαδωμένο με σωστές φωτογραφίες από όλα τα σημεία του όπλου .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top