Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και με ανοιχτα τσοκ..Εδω εχουμε μεινει απο χρονιααα στο κλασσικο 3-1..
Ο εδω αντιπροσωπος δεν καταλαβενω γιατι δεν φερνει κ αλλα μοντελα..Φοβάται μηπως δεν πουλησει??:rolleyes:
ετσι ειναι Τασο οταν εχεις ενα μονοπολειο δινεις αυτα που θες κ απο τι στιγμη που ο κοσμος δεν ξερει κ δε θα ξητησει κατι αλλο απο του δινεις γιατι να φερεις κατι αλλο
 
Εδώ είμαστε παιδιά. Πόσα είναι τα μοντέλα ακόμα που δεν ξέρουμε και προφανώς δεν θα δούμε ποτέ στη χώρα μας.
http://www.imzcorp.com/en
http://www.imzcorp.com/en/company/92.html
Δηλαδή αυτά δεν θα πούλαγαν στη χώρα μας;
rmIS4Ir.jpg


BBYrrfS.jpg
Την MP-133, την επαναληπτικη που ανεβασες, πιστευω πολυ θα την προτιμουσανε εναντι των φτηνων τουρκικων, και γιατι οχι ισως εκλεβε και μεριδιο απο τις επαναλητπικες Αμερικανες. Ως μπονους να παραθεσω τα κοινα ανταλλακτικα(οπως τη βλεπω με την 153, πχ κλειστρο τσοκ) που θα δελεαζε αρκετους..
 
Την MP-133, την επαναληπτικη που ανεβασες, πιστευω πολυ θα την προτιμουσανε εναντι των φτηνων τουρκικων, και γιατι οχι ισως εκλεβε και μεριδιο απο τις επαναλητπικες Αμερικανες. Ως μπονους να παραθεσω τα κοινα ανταλλακτικα(οπως τη βλεπω με την 153, πχ κλειστρο τσοκ) που θα δελεαζε αρκετους..
Ευθυμη το σάιτ ήθελα να δείξω αλλά όπως το ανέφερες η συγκεκριμένη είναι πολλή ανώτερη από κάτι αμφιβόλου προελεύσεως φτηνιαρικες επαναληπτικές.
 
Για κάποιο λόγο που δεν μπορώ να εντοπίσω το toz 34 μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο τα baikal. Εμφανισιακα τουλαχιστον, γιατι δεν το εχω τουφεκίσει η το εχω πιασει στα χερια μου.
Χαμηλό προφίλ, λεπτή πάπια....
Πολύ πιο φινετσατο!
Αν το πιάσεις και το ρίξεις, θα το αγαπήσεις! ;)
 
Χαμηλό προφίλ, λεπτή πάπια....
Πολύ πιο φινετσατο!
Αν το πιάσεις και το ρίξεις, θα το αγαπήσεις! ;)
Αν είχε και μονοκόμματη πάπια, θα ήταν ακόμη πιο όμορφο ... ;) Δεν ξέρω, αλλά από άποψη αισθητικής ... "δεν μου χτυπάνε καλά στο μάτι" οι διαιρούμενες πάπιες - αυτές οι βίδες στο πλάι ... Ούτε στα Merkel μου αρέσουν ... καλά, τα σ/π Merkel ούτως ή άλλως δεν τα γουστάρω, μπορεί να είναι κορυφαία ποιοτικά, αλλά μου φαίνονται πολύ χοντροκομμένα ... .yel.
Το ΤΟΖ 34 αλήθεια είναι ότι έναν καιρό το είχα βάλει στο μάτι, και το σκεφτόμουν σοβαρά να το πάρω, αλλά τελικά δεν το αποφάσισα κυρίως λόγω του στάνταρ τσοκαρίσματος */*** - αλλά και της διαιρούμενης πάπιας ...
 
Παντως προχθες μου ειπε ενας κύριος στον Ασπροπυργο οτι υπαρχει ενα τελευταιο τοζ120 στον Παπαδάκη στα 500€ αλλά με σταθερό τσοκαρισμα. Ειχε παρει το προτελευταίο. Πολυ ωραίο όπλο και με αυλο 18,5.hunter.
 
Yπαρχει και 4-2 σταθερο!
Τότε που το 'ψαχνα εγώ, δεν εύρισκα παρά μόνο με 1-3, τώρα δεν ξέρω, πάνε πολλά χρόνια από τότε !!! ;)
...
Και μη μου βάζεις ιδέες !!! ...... .smashfrak.
Δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν ..........
.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 
Και μη μου βάζεις ιδέες !!! ...... .smashfrak.
Δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν ..........
.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Καλά, καλά....
Το έχω γράψει τιμωρία, από καμία 500αρια φορες,...επι 12 ......yel..buy buy..yel.
 

ΤΟΖ 34...
Μόνο καλές εντυπώσεις μου έχει αφήσει! :)
Το είχα πάρει πριν πολλά χρόνια απ τον Παπαδάκη αν θυμάμαι καλά, με 71 και τσοκ 1-3. Ηταν όταν πρωτοαρχησα το σκοπευτήριο και ήθελα ένα οικονομικό σούπερ ποζε. Το κράτησα 3 χρόνια με χρήση σε σκοπευτήριο και κυνήγι. Τον τελευταίο διάστημα το είχα διασκευάσει σε μπεκατσοντούφεκο, κόβοντας τις κάνες στα 65 εκατοστά, του έβγαλα όλες τις ρίγες, πλαινες και την επάνω αφήνοντας μόνο μια μικρή ράμπα στην αρχή και στο σκοπευτρο. Θανατηφόρο πριν τη διασκευή σε κιχλοκουσυφα και μετά τη διασκευή σε μπεκατσες. Έκανα τη μαλάκια και το πούλησα για να πάρω σκοπευτικο όπλο. Ακόμα το λέω σε αυτόν που το πούλησα να μου το ξαναπουλησει αλλα δεν.........
 
Το είχα πάρει πριν πολλά χρόνια απ τον Παπαδάκη αν θυμάμαι καλά, με 71 και τσοκ 1-3. Ηταν όταν πρωτοαρχησα το σκοπευτήριο και ήθελα ένα οικονομικό σούπερ ποζε. Το κράτησα 3 χρόνια με χρήση σε σκοπευτήριο και κυνήγι. Τον τελευταίο διάστημα το είχα διασκευάσει σε μπεκατσοντούφεκο, κόβοντας τις κάνες στα 65 εκατοστά, του έβγαλα όλες τις ρίγες, πλαινες και την επάνω αφήνοντας μόνο μια μικρή ράμπα στην αρχή και στο σκοπευτρο. Θανατηφόρο πριν τη διασκευή σε κιχλοκουσυφα και μετά τη διασκευή σε μπεκατσες. Έκανα τη μαλάκια και το πούλησα για να πάρω σκοπευτικο όπλο. Ακόμα το λέω σε αυτόν που το πούλησα να μου το ξαναπουλησει αλλα δεν.........
Σιγά μην στο ξαναδώσει!
Την ίδια μλκ έκανα κι εγώ.. .hit.
Τουλάχιστον, πήγε σε καλά χέρια.. .:)
 
Τότε που το 'ψαχνα εγώ, δεν εύρισκα παρά μόνο με 1-3, τώρα δεν ξέρω, πάνε πολλά χρόνια από τότε !!! ;)
...
Και μη μου βάζεις ιδέες !!! ...... .smashfrak.
Δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν παίρνω άλλο όπλο - δεν ..........
.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
ενταξει Στελιο, μας επεισες.sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top