Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
αφιερωμενες στον φιλο μου τον βουρλισμενο που πηγε για υπνο αλλα θα τις δει αυριο.ο συντροφος ρωσσος.επισης προσεξτε το αψογο customizing στο κοντακι .sarcastic.
2lB1GYS.jpg

euwJiCD.jpg

fCTuaDu.jpg
Τουφεκος και οχι συνηθησμενος μ αυτες τις παραστασεις.;)
 
αφιερωμενες στον φιλο μου τον βουρλισμενο που πηγε για υπνο αλλα θα τις δει αυριο.ο συντροφος ρωσσος.επισης προσεξτε το αψογο customizing στο κοντακι .sarcastic.
2lB1GYS.jpg

euwJiCD.jpg

fCTuaDu.jpg
Γεια σου Ευριπίδη πουτσούλα!!! .RESPECT.
Ωραίο εργαλείο με πανέμορφες παραστάσεις! Αχ.....evil.
 
τα τσοκ παραληφθηκαν σημερα το πρωι και το απογευμα δοκιμες.δεν ξερω κατα ποσο φαινεται στη φωτο αλλα η ποιοτητα κατασκευης ειναι τουλαχιστον αριστη με κeφαλαια
Mvtq6RA.jpg

M18gG28.jpg
καλοριχτα Ευριπίδη .
περιμένουμε εντυπώσεις και ενδιαφέρων θα ειχε και σύγκριση με τα καλσον!!
αν δεν σου κάνει κόπο .. μέτρα και το στόμιο του να το δούμε σε σχέση με τον αυλό
 
καλοριχτα Ευριπίδη .
περιμένουμε εντυπώσεις και ενδιαφέρων θα ειχε και σύγκριση με τα καλσον!!
αν δεν σου κάνει κόπο .. μέτρα και το στόμιο του να το δούμε σε σχέση με τον αυλό
χρηστο η μετρηση θαγινει το βραδακυ.δεν θα σ αφησω παραπονεμενο
 
αφιερωμενες στον φιλο μου τον βουρλισμενο που πηγε για υπνο αλλα θα τις δει αυριο.ο συντροφος ρωσσος.επισης προσεξτε το αψογο customizing στο κοντακι .sarcastic.
2lB1GYS.jpg

euwJiCD.jpg

fCTuaDu.jpg

τα τσοκ παραληφθηκαν σημερα το πρωι και το απογευμα δοκιμες.δεν ξερω κατα ποσο φαινεται στη φωτο αλλα η ποιοτητα κατασκευης ειναι τουλαχιστον αριστη με κeφαλαια
Mvtq6RA.jpg

M18gG28.jpg

Οι εικονες μιλάνε απο μόνες τους......Ρε κουφάλα που το χτυπησες το spartan τοτε που έψαχνα εγώ δεν έβρισκα με τίποτα....
Έργαλος το μπαικαλονι......κανονι s300 .sex hard..sex hard..shoot..shoot.
 
χρηστο η μετρηση θαγινει το βραδακυ.δεν θα σ αφησω παραπονεμενο
Καλορίζικα Ευριπίδη και να σου βγουν όπως τα περιμένεις !!!
Υ.Γ. Έχω το ηλεκτρονικό παχύμετρο στην τσάντα από τότε που είχες φέρει το Beretta S55, για να μετρήσουμε το τσοκάρισμα του, αλλά δεν έτυχε να ξανασυναντηθούμε στο σκοπευτήριο... .what. Θύμησέ μου το απόγευμα να τα μετρήσουμε ... ;)
 
γιαννη δε ξερω ποσο πολυ φρενατα ειναι παντως στο προηγουμενο εβγαζα αρκετα κομματια πλαστικου απο μεσα
Λογικό! :)
Κατά τη διέλευση της γομωσης από την καννη, αυτη (η γομωση)πιέζει προς όλες τις κατευθύνσεις μέσα στον αυλό.
Το κυαθιο,σαν πιο μαλακο λόγω σύστασης του,εχει διάχυση.
Όπου βρει εγκοπη, θα την καταλάβει.
Αυτο θα συμβεί σε κάθε περίπτωση ....
Στα φρενατα τσοκ, το φαινόμενο θα είναι έντονο,λόγω φοράς των οπών !
Θα "ξυρισει"άγρια το κυαθιο και θα το επιβραδύνει!
Αυτό είναι το ζητούμενο,γι αυτό σχεδιάστηκε ....;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top