Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και αλλαγή ομάδας τώρα πλέον, τέρμα ο γαύρος.......
http://old.statarea.com/results.php?team_host=Tyumen (Russia)&team_guest=Baikal Irkutsk (Russia)

hXBa8yu.jpg
ετσι κι αλλιως γαυρος μονο στο μπασκετ.στο ποδοσφαιρο LIVERPOOL ANFIELD ROAD
ha haaa
 
Κάθε μέρα μπαίνω, βλέπω και βγαίνω......
φιλε ειλικρινα ειναι the best value for money καρτετοτουφεκο. αν εχεις εστω και την παραμικρη ευχερεια τσιμπα το. ειναι τεραστια ευκαιρια. δυστυχως αυτη την εποχη ειμαι εντελως στεγνος. ουτε προκαταβολη δεν μπιρω να δωσω αλλιως θα τον ειχα παρει τηλεφωνο εχθες
 
To gemini οπως είπαν και οι υπόλοιποι! η πρώτη με το biturbo πολλά κενά. Τι νούμερο σκάγια τα biturbo?
σ αυτα τα φυσιγγια παντα 6αρια ριχνω τασο. γιατι δεν χρειαζομαστε κατι αλλο εδω. η μονη δικαιολογια που βρισκω ισως ειναι η ζεστη αλλα και παλι τοσα κενα δεν δικαιολογουνται
 
σ αυτα τα φυσιγγια παντα 6αρια ριχνω τασο. γιατι δεν χρειαζομαστε κατι αλλο εδω. η μονη δικαιολογια που βρισκω ισως ειναι η ζεστη αλλα και παλι τοσα κενα δεν δικαιολογουνται
Πιθανότατα γιατί είναι βαρύ φυσίγγι, με αυτή τη ζέστη δεν είναι το καλύτερο του.Το percosso δούλεψε πολύ καλά. Μερα με νύχτα...
 
φιλε ειλικρινα ειναι the best value for money καρτετοτουφεκο. αν εχεις εστω και την παραμικρη ευχερεια τσιμπα το. ειναι τεραστια ευκαιρια. δυστυχως αυτη την εποχη ειμαι εντελως στεγνος. ουτε προκαταβολη δεν μπιρω να δωσω αλλιως θα τον ειχα παρει τηλεφωνο εχθες
Φίλε οι καιροί είναι δύσκολοι, δυστυχώς!
Δε μου κάθεται και το τζόκερ να τα κάνω όλα οπα!.sarcastic.
 
Πιθανότατα γιατί είναι βαρύ φυσίγγι, με αυτή τη ζέστη δεν είναι το καλύτερο του.Το percosso δούλεψε πολύ καλά. Μερα με νύχτα...
το peecorso σε οποιο οπλο το εχω βαλει με οτι τσοκ το εχω ριξει σε οποιοδηποτε καιρο ειναι το ιδιο πραμα και δεν εχει ανακρουση ειτε εχει ζεστη ειτε οχι. ειναι πραγματικα ΠΟΙΟΤΙΚΟ φυσιγγι
 
Last edited:
και μετα απο τοσα χρονια τοσα λεφτα και τοσα οπλα που εχω αλλαξει εχω να πω οτι αν ειχα ανακαλυψει τον θαυμαστο κοσμο του baikal θα ειχα γλυτωσει αρκετα ευρα. βεβαια η φαγουρα παντα υπαρχει αλλα λεμε τωρα. βεβαια αν δεν ειχα δωσει και τον τουφεκο το 687 τωρα δεν θα καναμε και αυτη τη συζητηση. τεσπα δε βαριεσαι. καλα να μαστε να βγαινουμε στον κυνηγοτοπο
 
και μετα απο τοσα χρονια τοσα λεφτα και τοσα οπλα που εχω αλλαξει εχω να πω οτι αν ειχα ανακαλυψει τον θαυμαστο κοσμο του baikal θα ειχα γλυτωσει αρκετα ευρα. βεβαια η φαγουρα παντα υπαρχει αλλα λεμε τωρα. βεβαια αν δεν ειχα δωσει και τον τουφεκο το 687 τωρα δεν θα καναμε και αυτη τη συζητηση. τεσπα δε βαριεσαι. καλα να μαστε να βγαινουμε στον κυνηγοτοπο
ακριβώς καλά να ειμαστε και τα σίδερα άστα. Σήμερα είναι baikal πρίν ήταν beretta μετά μπορεί να είναι ξανά beretta η οποιοδήποτε άλλο! Σημασία έχει να βγαίνουμε κι ας είναι και με μονόκαννο.
 
και μετα απο τοσα χρονια τοσα λεφτα και τοσα οπλα που εχω αλλαξει εχω να πω οτι αν ειχα ανακαλυψει τον θαυμαστο κοσμο του baikal θα ειχα γλυτωσει αρκετα ευρα. βεβαια η φαγουρα παντα υπαρχει αλλα λεμε τωρα. βεβαια αν δεν ειχα δωσει και τον τουφεκο το 687 τωρα δεν θα καναμε και αυτη τη συζητηση. τεσπα δε βαριεσαι. καλα να μαστε να βγαινουμε στον κυνηγοτοπο
Εδω εισαι κρητηκιε και σε εψαχνα?Δημητη το μονοκανο το εχω παντα μαζι μου δεν το αποχωριζομαι ποτε.my man..terror..sarcastic.
 
Eπεσα τυχαια πριν λιγες μερες παλι σε αυτη τη φωτογραφια, με το πρωτο οπλο που ειχε ο πατερας μου, ενα Baikal με σταθερα τσοκ 1-3, οταν το κυνηγι επιτρεποταν μεχρι τις 10 Μαρτη... Πρεπει να ειναι πολλα χρονια πισω αυτη η φωτο...

Άρι με αυτή τη φώτο έχουμε ξανακάνει μήπως την ίδια κουβέντα πουθενά αλλού ή έχω déjà vu;
Από την κοψιά στη βάση και την πάπια με τα βεβαιότητας θα έλεγα ότι είναι ΤΟΖ.
Έχει ένας θείος μου, ο πατέρας μου το έχει κυνηγήσει, τρομερό όπλο με τρομερή διάτρηση σε συγκριτικό που είχαν κάνει με το Robust!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top