Benelli Super Black Eagle III

Εξαρτάται από το πόσο θα καταφέρεις να το δώσεις. Αν καινούργιο το όπλο σου κάνει ας πούμε 2000, πόσο κάποιος θα το αγόραζε μεταχειρισμένο; Γιατί και ατουφέκιστο να είναι με τη ζελατίνα θεωρείται μεταχειρισμένο και κανείς δε θα το έπαιρνε πχ 1800.
1400 θα το δίνεις και δεν θα το παίρνουν θα κάνουν και παζάρια!!! οταν το ειχα βάλει εγω 1500 μου κάναν προσφορές 1170 και 1200 οπότε καταλαβαίνεις τι θα ακούσει
 
Τι θελει να πει ο ποιητης????

Έρχεται προχθές στο μαγαζί ο πατέρας μου να πάρει καφέ, Και του λέω. Η ρεαλ Μαδρίτης στο ποδόσφαιρο παρόλο που πήρε το τσαμπιονς λιγκ, έσκασε 100 εκατομμύρια και πήρε τον εμπαπε. Εγώ να μην πάρω κάνα σκυλί? Τι έκανες πάλι ρε μαλακισμενο μου λέει ? Πήρα δύο σκυλιά του λέω..... ωραία δεν του το έφερα? 🤣 🤣
 
Έρχεται προχθές στο μαγαζί ο πατέρας μου να πάρει καφέ, Και του λέω. Η ρεαλ Μαδρίτης στο ποδόσφαιρο παρόλο που πήρε το τσαμπιονς λιγκ, έσκασε 100 εκατομμύρια και πήρε τον εμπαπε. Εγώ να μην πάρω κάνα σκυλί? Τι έκανες πάλι ρε μαλακισμενο μου λέει ? Πήρα δύο σκυλιά του λέω..... ωραία δεν του το έφερα? 🤣 🤣
Σου είπα στείλε μου τον Βινίσιους
Αλλά εσυ θες να έχεις επίθεση φωτιά
 
1400 θα το δίνεις και δεν θα το παίρνουν θα κάνουν και παζάρια!!! οταν το ειχα βάλει εγω 1500 μου κάναν προσφορές 1170 και 1200 οπότε καταλαβαίνεις τι θα ακούσει
Πόσο καιρό είχες το οπλο στα χέρια σου όταν το έβαλες αγγελία ?
 
Ναι αυτό σκέφτομαι και μάλλον θα μείνω σε αυτό απλά θα ελπίζω να μην έχει τόσο μεγάλες διάφορες στην απόδοση
Ευχαριστω
Κράτα το όπλο σου και κοίτα να το ευχαριστηθείς(και θα το ευχαριστηθείς πίστεψε με)
Αλλά μην ζεις με αυτή την σκέψη του "καλύτερου" ή το άλλο έχει και εκείνο, έχει και το άλλο κτλ..
Ότι όπλο κι αν πάρουμε ,πάντα κάποιο άλλο θα πλασάρει κάτι διαφορετικό, επέμεινε στην αρχική σου επιλογή και όταν τα βρεις μαζί του, θα έχεις όλες τις βελτιώσεις του κόσμου
 
Εξαρταται απο το ποσο ωραια το πηρε ο μπαμπας αδερφε .big smile.
Εαν σου φορεσε τον καφε καπελο οχι 😂
Επρεπε να βρεις ενα καλυτερο παραδειγμα
Πχ
Μπαμπα θα φερω αλλα δυο σκυλια
Πες οτι εχεις να πεις πριν την παραγγελια για να ξερω αν θα φτιαξω καφε η κατι να σε ηρεμισει😂
Έρχεται προχθές στο μαγαζί ο πατέρας μου να πάρει καφέ, Και του λέω. Η ρεαλ Μαδρίτης στο ποδόσφαιρο παρόλο που πήρε το τσαμπιονς λιγκ, έσκασε 100 εκατομμύρια και πήρε τον εμπαπε. Εγώ να μην πάρω κάνα σκυλί? Τι έκανες πάλι ρε μαλακισμενο μου λέει ? Πήρα δύο σκυλιά του λέω..... ωραία δεν του το έφερα? 🤣 🤣
 
Εξαρταται απο το ποσο ωραια το πηρε ο μπαμπας αδερφε .big smile.
Εαν σου φορεσε τον καφε καπελο οχι 😂
Επρεπε να βρεις ενα καλυτερο παραδειγμα
Πχ
Μπαμπα θα φερω αλλα δυο σκυλια
Πες οτι εχεις να πεις πριν την παραγγελια για να ξερω αν θα φτιαξω καφε η κατι να σε ηρεμισει😂

Πέρσι που είχα πάρει μια άλλη καινούρια σκύλα δεν την είχε δει μέχρι που ξεκίνησε το κυνήγι. Σηκώνει η σκύλα ένα λαγό με μούτρα και τον βγάζει στον ξάδερφο μου. Τον βαράει και βλέπει ένα άγνωστο σκυλί να έρχεται. Ο πατέρας μου δίπλα στον ξάδερφο μου. Μου μιλάνε στον ασύρματο και μου λένε ότι τον βάρεσαν αλλά είναι από ξένο σκυλί... δεν είναι ξένο τους λέω είναι το καινούριο που πήρα 🤣 🤣🤣 φέτος που πήρα δύο σκυλιά δεν θα ξέρουν από που τους ήρθε 🤣🤣🤣
 
Πέρσι που είχα πάρει μια άλλη καινούρια σκύλα δεν την είχε δει μέχρι που ξεκίνησε το κυνήγι. Σηκώνει η σκύλα ένα λαγό με μούτρα και τον βγάζει στον ξάδερφο μου. Τον βαράει και βλέπει ένα άγνωστο σκυλί να έρχεται. Ο πατέρας μου δίπλα στον ξάδερφο μου. Μου μιλάνε στον ασύρματο και μου λένε ότι τον βάρεσαν αλλά είναι από ξένο σκυλί... δεν είναι ξένο τους λέω είναι το καινούριο που πήρα 🤣 🤣🤣 φέτος που πήρα δύο σκυλιά δεν θα ξέρουν από που τους ήρθε 🤣🤣🤣
Τα λένε αυτά!
Θ'αφησουν κάνενα ατουφεκιστο...
 
Που ν
Στο τσακ ήταν να μην τον τουφεκισει ο ξάδερφος. Απλά ήταν σήκωμα με μούτρα και δεν είχε χρόνο να σκεφτεί 🤣
Που να δεις ενα σηκωμα στον κ…. Που θα σου εκανε ετσι και τον αφηνε να φυγει και η σκυλα ηταν η δικια σας
Πως κανουν το χωραφι τα γουρουνια;
Ε ετσι θα ταν ο κ….. σου .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 
Που ν

Που να δεις ενα σηκωμα στον κ…. Που θα σου εκανε ετσι και τον αφηνε να φυγει και η σκυλα ηταν η δικια σας
Πως κανουν το χωραφι τα γουρουνια;
Ε ετσι θα ταν ο κ….. σου .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.

Θα τον χτύπαγε στην δεύτερη γύρα ρε φίλε. Με καταδιωκτικα πάμε για κυνήγι όχι με κοκονια .yelling.
 
Back
Top