Benelli Super Black Eagle III

Ναι αυτό σκέφτομαι και μάλλον θα μείνω σε αυτό απλά θα ελπίζω να μην έχει τόσο μεγάλες διάφορες στην απόδοση
Ευχαριστω
Κράτα το όπλο σου είναι από τα καλύτερα της αγοράς και έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου για να δεις κάτι που θα είναι αποδεδειγμένα καλύτερο ,αυτό για την ΑΙ θα πάρει κάποιο χρόνο μπορεί να υπάρξουν και (παιδικές ασθένειες) μην σκοτώσεις το καινούργιο σου όπλο.
 
γιατί το σκοτώνει βάζοντας μια αγγελία??? λεει πότε αγοραστηκε και τα λεφτα που ζητά. Αν την δει κάποιος που θέλει ακριβώς αυτό το μοντέλο θα το πάρει γιατί δεν χαλάει καποιον να γλυτώσει λιγα κατοστάρικα , όπως επίσης κάποιος που θέλει και δεν μπορεί θα προσπαθήσει να κάνει την υπέρβαση. Όσο αφορα αυτους που το θέλουν σκοτωμένο κάντε τους πλάκα. ζητήστε τους να στείλουν καπάρο μεσα στην μέρα, αν δείτε ευρώ πάρτε με τηλέφωνο.
 
Ναι αυτό σκέφτομαι και μάλλον θα μείνω σε αυτό απλά θα ελπίζω να μην έχει τόσο μεγάλες διάφορες στην απόδοση
Ευχαριστω
Μια χαρα είναι η απόδοση.
Τα λεφτα σου θα χάσεις.
Το οπλο ειναι καινουργιο.(τελεία)
 
Συμφωνώ για μένα η καλύτερη η 391 μακράν
Την 391 δε την ξέρω καλά, αλλά κάποιες φορές που την επώμισα θυμάμαι ότι έφερνε στην κίνηση σαν ποζέ. Δε ξέρω αν το περιγράφω καλά αλλά μου άρεσε πολύ. Δε θυμάμαι όμως καλά, μπορεί να μπερδεύομαι με άλλο τουφέκι. Θεωρώ όμως ότι είναι πολύ καλή και δε σου κρύβω ότι θα ήθελα να τις κάνω ζευγάρι με την 390. Βασικά τα αυτογεμή της beretta μου αρέσουν όπως μου έρχονται στο σώμα μου. Μπορεί να φταίει το τρισάθλιο σώμα μου χτισμένο με προβατίνες, πιτόγυρα και μπουγάτσες
 
Την 391 δε την ξέρω καλά, αλλά κάποιες φορές που την επώμισα θυμάμαι ότι έφερνε στην κίνηση σαν ποζέ. Δε ξέρω αν το περιγράφω καλά αλλά μου άρεσε πολύ. Δε θυμάμαι όμως καλά, μπορεί να μπερδεύομαι με άλλο τουφέκι. Θεωρώ όμως ότι είναι πολύ καλή και δε σου κρύβω ότι θα ήθελα να τις κάνω ζευγάρι με την 390. Βασικά τα αυτογεμή της beretta μου αρέσουν όπως μου έρχονται στο σώμα μου. Μπορεί να φταίει το τρισάθλιο σώμα μου χτισμένο με προβατίνες, πιτόγυρα και μπουγάτσες
Κάπως έτσι όπως τα λες μια 390 αλλά Πίο λεπτεπίλεπτη.
 
Την 391 δε την ξέρω καλά, αλλά κάποιες φορές που την επώμισα θυμάμαι ότι έφερνε στην κίνηση σαν ποζέ. Δε ξέρω αν το περιγράφω καλά αλλά μου άρεσε πολύ. Δε θυμάμαι όμως καλά, μπορεί να μπερδεύομαι με άλλο τουφέκι. Θεωρώ όμως ότι είναι πολύ καλή και δε σου κρύβω ότι θα ήθελα να τις κάνω ζευγάρι με την 390. Βασικά τα αυτογεμή της beretta μου αρέσουν όπως μου έρχονται στο σώμα μου. Μπορεί να φταίει το τρισάθλιο σώμα μου χτισμένο με προβατίνες, πιτόγυρα και μπουγάτσες

Και για μένα καλύτερη η 390 φίλε μου
 
Ο πατέρας τους βαράει 🤭 .love.

Ειδικά φέτος θα τους πετσοκοψει ο γέροντας πιστεύω. Έχει φτιάξει κάτι περιποιημένα μισοταπα ο θείος ο Νίκος για πρωτη τουφεκιά, ένα τετραγωνικό μέτρο διάμετρο. Ασε με εμενα. Εγώ θα πάω με ένα ταπεινό φυσιγγακι που βγάζει 90% με 3* .my man.
 
Ειδικά φέτος θα τους πετσοκοψει ο γέροντας πιστεύω. Έχει φτιάξει κάτι περιποιημένα μισοταπα ο θείος ο Νίκος για πρωτη τουφεκιά, ένα τετραγωνικό μέτρο διάμετρο. Ασε με εμενα. Εγώ θα πάω με ένα ταπεινό φυσιγγακι που βγάζει 90% με 3* .my man.
Τώρα που πήρες και Εμ παπε
 
Back
Top