Benelli Super Black Eagle III

Καλημέρα είχα αγοράσει την Benelli be diamond τώρα που βγήκε η καινούργια A.I. Και την έχω καινούργια ένα κυνήγι έχει κάνει λέτε να την πουλήσω και να πάρω την καινούργια αξίζει ; Γιατί από ότι είδα τελικά η τιμή δεν είναι και τόσο μεγάλη διαφορα από την προηγούμενη
Ευχαριστω
βιαστηκες .εγω θα την εκανα την τραπα.
 
Καλημέρα είχα αγοράσει την Benelli be diamond τώρα που βγήκε η καινούργια A.I. Και την έχω καινούργια ένα κυνήγι έχει κάνει λέτε να την πουλήσω και να πάρω την καινούργια αξίζει ; Γιατί από ότι είδα τελικά η τιμή δεν είναι και τόσο μεγάλη διαφορα από την προηγούμενη
Ευχαριστω
Μη βιάζεσαι άσε να κυκλοφορήσει να ακούσεις απόψεις γνώμη μου
 
Μη βιάζεσαι άσε να κυκλοφορήσει να ακούσεις απόψεις γνώμη μου
Απο την μια συμφωνω με τον Γιαννη, απο την αλλη ομως δεν νομιζω εταιρεια σαν την benelli να βγαλει καινουριο καινοτομο οπλο, το οποιο θα ειναι η ναυαρχιδα της εταιρειας και να μην εχει να προσφερει κατι παραπανω απο τα προηγουμενα. Κι εγω εχω την Α400 και οταν εβγαλε την extreme plus η τσεπη μου δεν με αφησε να κανω την τραμπα, αλλιως θα την ειχα κανει
 
Καλημέρα είχα αγοράσει την Benelli be diamond τώρα που βγήκε η καινούργια A.I. Και την έχω καινούργια ένα κυνήγι έχει κάνει λέτε να την πουλήσω και να πάρω την καινούργια αξίζει ; Γιατί από ότι είδα τελικά η τιμή δεν είναι και τόσο μεγάλη διαφορα από την προηγούμενη
Ευχαριστω
σου μπήκε ήδη το σαράκι και θα σε τρώει
πουλα την όσο πιο γρηγορα μπορείς για να μειωσεις τη χασουρα.
 
Καλημέρα είχα αγοράσει την Benelli be diamond τώρα που βγήκε η καινούργια A.I. Και την έχω καινούργια ένα κυνήγι έχει κάνει λέτε να την πουλήσω και να πάρω την καινούργια αξίζει ; Γιατί από ότι είδα τελικά η τιμή δεν είναι και τόσο μεγάλη διαφορα από την προηγούμενη
Ευχαριστω
Δεν βλέπω κάποιον σοβαρό λόγο για να κάνεις κάτι τέτοιο πέρα από το απωθημένο
Η be diamond ανήκει στα κορυφαία αυτογεμή,γιατί να την δώσεις;
Μην εντυπωσιάζεσαι και παίρνεις της μετρητής ότι λένε οι εταιρείες για να πουλήσουν
Η ΑΙ στην πράξη είναι πολύ πιθανό να μην έχει τις διαφορές που λένε σε σχέση με τις προηγούμενες κάννες
Αλλά αν σε τρώει το σαράκι.......
 
Καλημέρα είχα αγοράσει την Benelli be diamond τώρα που βγήκε η καινούργια A.I. Και την έχω καινούργια ένα κυνήγι έχει κάνει λέτε να την πουλήσω και να πάρω την καινούργια αξίζει ; Γιατί από ότι είδα τελικά η τιμή δεν είναι και τόσο μεγάλη διαφορα από την προηγούμενη
Ευχαριστω
Αν νομίζεις ότι μετά θα γαμας καλύτερα ή θα κοιμάσαι καλύτερα , να την πάρεις
Αν νομίζεις ότι θα κυνηγάς καλύτερα με 5 στα 400 σκάγια να περνανε και το 12 χαρτόνι , και 3 και το 13 , όπως φαίνεται σε ένα βίντεο, μείνε με αυτό που έχεις
 
Καλημέρα είχα αγοράσει την Benelli be diamond τώρα που βγήκε η καινούργια A.I. Και την έχω καινούργια ένα κυνήγι έχει κάνει λέτε να την πουλήσω και να πάρω την καινούργια αξίζει ; Γιατί από ότι είδα τελικά η τιμή δεν είναι και τόσο μεγάλη διαφορα από την προηγούμενη
Ευχαριστω
Όχι δεν αξίζει, αλλά δεν έχει καμία σημασία αυτό. Αφού σου καρφώθηκε στο μυαλό και σε παίρνει οικονομικά (γιατί θα χάσεις αρκετά λεφτά), πάρτη γιατί θα χάσεις τον ύπνο σου.
 
Καλημέρα είχα αγοράσει την Benelli be diamond τώρα που βγήκε η καινούργια A.I. Και την έχω καινούργια ένα κυνήγι έχει κάνει λέτε να την πουλήσω και να πάρω την καινούργια αξίζει ; Γιατί από ότι είδα τελικά η τιμή δεν είναι και τόσο μεγάλη διαφορα από την προηγούμενη
Ευχαριστω
Δες μήπως ταιριάζει μόνο η κάννη.
 
Καλημέρα είχα αγοράσει την Benelli be diamond τώρα που βγήκε η καινούργια A.I. Και την έχω καινούργια ένα κυνήγι έχει κάνει λέτε να την πουλήσω και να πάρω την καινούργια αξίζει ; Γιατί από ότι είδα τελικά η τιμή δεν είναι και τόσο μεγάλη διαφορα από την προηγούμενη
Ευχαριστω
Τωρα που το εκανες κατσε εκει που εισαι γιατι θα εχεις μεγαλη χασουρα...και ακομη δεν ξερουμε τι λεει η καινουρια...
 
Απο την μια συμφωνω με τον Γιαννη, απο την αλλη ομως δεν νομιζω εταιρεια σαν την benelli να βγαλει καινουριο καινοτομο οπλο, το οποιο θα ειναι η ναυαρχιδα της εταιρειας και να μην εχει να προσφερει κατι παραπανω απο τα προηγουμενα. Κι εγω εχω την Α400 και οταν εβγαλε την extreme plus η τσεπη μου δεν με αφησε να κανω την τραμπα, αλλιως θα την ειχα κανει
Ναι ισχύει…αυτό που με νοιάζει είναι το κάτι παραπάνω να είναι μικρή διαφορα γιατί δίνω που δίνω τόσα λεφτά να έχω το θεωρητικά καλύτερο
ευχαριστω
 
σου μπήκε ήδη το σαράκι και θα σε τρώει
πουλα την όσο πιο γρηγορα μπορείς για να μειωσεις τη χασουρα.
Χαχα νταξ αμα είναι μικρές οι διάφορες τους δεν με περαζει τοσο αμα την πούλαγα ποσο λέτε να την έβαζα ;
Ευχαριστω
 
Δεν βλέπω κάποιον σοβαρό λόγο για να κάνεις κάτι τέτοιο πέρα από το απωθημένο
Η be diamond ανήκει στα κορυφαία αυτογεμή,γιατί να την δώσεις;
Μην εντυπωσιάζεσαι και παίρνεις της μετρητής ότι λένε οι εταιρείες για να πουλήσουν
Η ΑΙ στην πράξη είναι πολύ πιθανό να μην έχει τις διαφορές που λένε σε σχέση με τις προηγούμενες κάννες
Αλλά αν σε τρώει το σαράκι.......
Μακάρι βρε συ αλλά είναι για το γαμωτο τόσα λεφτά να έχω το καλύτερο αμα είναι μικρές οι διάφορες δεν θα με νοιάξει αλλά αμα έχει τόσο διαφορα όσο ακούγεται είναι μικρή η διαφορα τιμής να ήταν 3 χιλιάρικα να πω νταξ μια χαρά είμαι
Ευχαριστω
 
Αν νομίζεις ότι μετά θα γαμας καλύτερα ή θα κοιμάσαι καλύτερα , να την πάρεις
Αν νομίζεις ότι θα κυνηγάς καλύτερα με 5 στα 400 σκάγια να περνανε και το 12 χαρτόνι , και 3 και το 13 , όπως φαίνεται σε ένα βίντεο, μείνε με αυτό που έχεις
Όχι δεν αξίζει, αλλά δεν έχει καμία σημασία αυτό. Αφού σου καρφώθηκε στο μυαλό και σε παίρνει οικονομικά (γιατί θα χάσεις αρκετά λεφτά), πάρτη γιατί θα χάσεις τον ύπνο σου.
λες εε είναι μικρή η διαφορα τους ; Ποσα λες να χάσω ;
Ευχαριστω
 
Τωρα που το εκανες κατσε εκει που εισαι γιατι θα εχεις μεγαλη χασουρα...και ακομη δεν ξερουμε τι λεει η καινουρια...
Αυτό σκέφτομαι ποσο μεγάλη θεωρείται; καινούργια την έχω ισχύει μακάρι να μην
Έχουν τόσο μεγάλη διαφορα
Ευχαριστω
 
Όχι δεν αξίζει, αλλά δεν έχει καμία σημασία αυτό. Αφού σου καρφώθηκε στο μυαλό και σε παίρνει οικονομικά (γιατί θα χάσεις αρκετά λεφτά), πάρτη γιατί θα χάσεις τον ύπνο σου.
Θα χασεις τα λεφτα σου. Εφοσον το οπλο ειναι καινουργιο δεν υπαρχει λογος να το δωσεις κ να παρεις αλλο ενα καινουργιο.
Απολαυσε το
 
Back
Top