Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
80 !!!.money. Εχει φθαρει απο τη σουπερσπορτ ενος φιλου κ ελεγα να του το κανω δωρο αλλα τον βλεπω να βολευεται με μπλουζακι..sarcastic.
Ευριπιδη εκτος απο τον Κυργια ξερεις καποιο σαιτ που μπορω να το ψαξω
Ευχαριστω
δες στον καρασαβιδη στ hobbi στον καλκαντζακο κι εχει κι αλλους. βασικα γκουγκλαρε το ολο και κατι θα βρεις
 
Δεν ειμαι ειδικος εννοειται αυτο ειμαι 18 χρονων οπως ειπατε αλλα επιτρεψτε μου να εχω διαμορφωσει μια αποψη τουλαχιστον για το δικο μου οπλο...Για εμενα το ντουφεκι μου σκοτωνει και σκοτωνει υπερβολικα καλα χωρις να εχει κωνους πορτινγκ αποχρομιωσεις και τα σχετικα...Εχω μεινει υπερβολικα ευχαριστημενος γιατι φετος το δοκιμασα με καθε πιθανο τροπο...Οταν ειδικα το εφερα στα μετρα μου γιατι ψιλοντουφεκαγε αρκετα το ερωτευτηκα...Τωρα αν υστερει ο τροπος που σκοτωνει στα μακρινα οπως θελετε να αφησετε να εννοηθει εμμεσα θα χαιρομουν πολυ ενα απογευμα να κατσουμε διπλα διπλα στο καρτερι και να πιουμε τον καφε μας...Η καννη μου 71εκ και καλησπερα κα απο εμενα!
Νικόλα μεταφέρω εδώ την απάντηση γιατί ξεφύγαμε λίγο, εάν είσαι ευχαριστημένος εσύ με το όπλο σού που αυτό είναι το κυριότερο δεν πέφτει λόγος σε κανένα. Όλοι έχουμε τις προτιμήσεις είτε όπλο λέγεται αυτό είτε φυσίγγι είτε κάννη είτε απόδοση αυτής αλλά είναι καθαρά υποκειμενικο για τον καθένα μας και πώς το βλέπει γιαυτό άλλωστε υπάρχουν τόσο πολλές μάρκες για να διαλέξουμε και να κάνουμε το κέφι μας.
Το βιντεακι παρακάτω τα λέει όλα.
 
Ο Τολης που το είχε θα ξέρει καλύτερα από ολους τι κάνει αυτό το όπλο και αν άξιζε.παντως και εμένα μου φαινετε τούμπανο..αυτό παίζει να έκανε και 2500-3000 ευρώ (σε χιλιάρικα τότε) όταν βγήκε..αρα η παραπάνω αγγελία φαινετε προσφορά αν κρίνουμε από την κατάσταση του όπλου στις φωτό όσο μπορούμε να κρίνουμε από τις φωτό..
 
Ο Τολης που το είχε θα ξέρει καλύτερα από ολους τι κάνει αυτό το όπλο και αν άξιζε.παντως και εμένα μου φαινετε τούμπανο..αυτό παίζει να έκανε και 2500-3000 ευρώ (σε χιλιάρικα τότε) όταν βγήκε..αρα η παραπάνω αγγελία φαινετε προσφορά αν κρίνουμε από την κατάσταση του όπλου στις φωτό όσο μπορούμε να κρίνουμε από τις φωτό..
Όντως θυμάμαι οι Benelli & Beretta κόστιζαν κοντά στα 300.000 κ η kalliston 550.000
Αλλά πέρα από την ομορφιά της , ήταν και φαρμάκι όπλο. Βέβαια τότε ήμουν μικρός κ δεν είχα τις γνώσεις και την "τέχνη" για να το αξιοποιήσω 100%
Βέβαια ο Σωτηρόπουλος ήταν πολλάααα έτη μπροστά από την εποχή του τοτε!!
Βέβαια κάτι παρεμφερές πάει να φτιάξει κ τώρα αλλά με επιλογές του χρήστη.
 
Όντως θυμάμαι οι Benelli & Beretta κόστιζαν κοντά στα 300.000 κ η kalliston 550.000
Αλλά πέρα από την ομορφιά της , ήταν και φαρμάκι όπλο. Βέβαια τότε ήμουν μικρός κ δεν είχα τις γνώσεις και την "τέχνη" για να το αξιοποιήσω 100%
Βέβαια ο Σωτηρόπουλος ήταν πολλάααα έτη μπροστά από την εποχή του τοτε!!
Βέβαια κάτι παρεμφερές πάει να φτιάξει κ τώρα αλλά με επιλογές του χρήστη.
Τολη ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.το έχεις ακόμα το όπλο;
 
Πραγματικά η αγγελία φαίνεται εξαιρετικά ενδιαφέρουσα, αυτό που πρέπει όμως να ρωτήσει κάποιος τον ιδιοκτήτη, δεν είναι ούτε για τους αυλους, ούτε για τα porting, ούτε για τίποτα. Αυτό που πρέπει να ρωτήσει είναι αν ρίχνει το όπλο και πως πάει από εμπλοκούλες :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top