Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας. Να είστε όλοι καλά!


δεν κρατηθηκες τελικα ετσι??καλοριζικο και καλοτουφεκο με πολλα θηραματα στο σακουλι
Ευριπίδη ευχαριστώ για τις ευχές! Θέλω όμως να σου πω και ένα μεγάλο ευχαριστώ για την προθυμία σου να με πληροφορήσεις για όποια απορία είχα για το όπλο. Με βοήθησες πολύ φίλε! Να είσαι καλά! .shake.

Συγχαρητήρια και στον κυριο Μάκη ο οποίος πάντα βοηθάει...(και για να τον πειράξω λίγο ακομα πέρα από το κύριε.. :) πώς και δεν σε έπεισε να πάρεις sx3 :)))
Προσπάθησε κάποια στιγμή για την SX3 αλλά πείστηκε αμέσως ότι δεν επρόκειτο να αλλάξω γνώμη και τα παράτησε γρήγορα... .sarcastic.
 
καλορίζικο κι απο δώ φίλε
ειλικρινά χαίρομαι που σου άρεσε πολύ όπως σ άκουσα στο τηλ.
ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια :)

Καλορίζικος ο έργαλος και ευχομαι να σου χαρίζει δυνατές συγκινήσεις.

Συγχαρητήρια και στον κυριο Μάκη ο οποίος πάντα βοηθάει...(και για να τον πειράξω λίγο ακομα πέρα από το κύριε.. :) πώς και δεν σε έπεισε να πάρεις sx3 :)))
του είπα βέβαια αλλά ήταν κάθετος στην επιλογή του :)
 
καλορίζικο κι απο δώ φίλε
ειλικρινά χαίρομαι που σου άρεσε πολύ όπως σ άκουσα στο τηλ.
ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια :)


του είπα βέβαια αλλά ήταν κάθετος στην επιλογή του :)
εσυ τη λιγουρευοσουνα τη μαυρουλα τελικα αλλος τη βουτηξε.βρε μυστηρια πρασα
ha haaa
 
Άγγελε δεν έχω σκοπό να ξεγραφτώ από το Beretta Team.... ;)
Ελεγα μηπως μετα την μεταγραφη που πηραν στην μπερετα περυσι τον Ευριπίδη απο το benelli team
μηπως απαντουσαμε με μια ηχηρη μεταγραφη μια και ειναι της εποχης η μεταγραφολογια ;):)
 
Μπαίνω κι εγώ στο team με το νέο απόκτημά μου. Μ2 comfort tc 71εκ κάννη. Με τις πρώτες επωμίσεις ένιωσα το όπλο ένα με μένα, σαν να είναι έτοιμο στα μέτρα μου. Βέβαια το τελικό συμπέρασμα θα βγει μετά από τις δοκιμές.
Το όπλο το πήρα από τον κ. Μπεκιάρη Κωνσταντίνο στη Νέα Μάκρη και θέλω να τον ευχαριστήσω για την άψογη εξυπηρέτηση και συνεργασία που είχαμε από την παραγγελία μέχρι να φτάσει στα χέρια μου. Το παρήγγειλε και ήρθε όπως ακριβώς το ήθελα. Απόσταση σκανδάλη-πέλμα 35,5 εκ. χαμηλό χτένι και αυλό 18,4 (μετρήθηκε στον κ. Ψυλλάκη 18,364). Το πιο απίστευτο ήταν η τιμή που μου το πούλησε. Πραγματικά φανταστική! Βέβαια όλα αυτά από την αρχή μέχρι το τέλος, δεν θα γινόταν έτσι αν δεν μεσολαβούσε ο φίλος Μάκης! Δεν φτάνει που κόπιασε για το άψογο αποτέλεσμα, μου έκανε δώρο τη και θήκη Toxotis! Αδερφέ σε ευχαριστώ ακόμη μια φορά κι από εδώ! Να είσαι πάντα καλά!!!







Καλορίζικο φιλε Χρήστο,σου εύχομαι να το λιώσεις στις τουφεκιες.
 
Μπαίνω κι εγώ στο team με το νέο απόκτημά μου. Μ2 comfort tc 71εκ κάννη. Με τις πρώτες επωμίσεις ένιωσα το όπλο ένα με μένα, σαν να είναι έτοιμο στα μέτρα μου. Βέβαια το τελικό συμπέρασμα θα βγει μετά από τις δοκιμές.
Το όπλο το πήρα από τον κ. Μπεκιάρη Κωνσταντίνο στη Νέα Μάκρη και θέλω να τον ευχαριστήσω για την άψογη εξυπηρέτηση και συνεργασία που είχαμε από την παραγγελία μέχρι να φτάσει στα χέρια μου. Το παρήγγειλε και ήρθε όπως ακριβώς το ήθελα. Απόσταση σκανδάλη-πέλμα 35,5 εκ. χαμηλό χτένι και αυλό 18,4 (μετρήθηκε στον κ. Ψυλλάκη 18,364). Το πιο απίστευτο ήταν η τιμή που μου το πούλησε. Πραγματικά φανταστική! Βέβαια όλα αυτά από την αρχή μέχρι το τέλος, δεν θα γινόταν έτσι αν δεν μεσολαβούσε ο φίλος Μάκης! Δεν φτάνει που κόπιασε για το άψογο αποτέλεσμα, μου έκανε δώρο τη και θήκη Toxotis! Αδερφέ σε ευχαριστώ ακόμη μια φορά κι από εδώ! Να είσαι πάντα καλά!!!







Καλοριχτο Χρήστο!
Με πολλα θηραματα!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top