Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μήπως λεω μήπως η μπενελι είναι η πρώτη εταιρια σε πωλήσεις αυτογεμων στην Ελλάδα?Για άλλου δεν ξερω.
Ειναι η πρωτη εταιρια πωλησεων στην Ελλαδα στα αυτογεμη σιγουρα. Και μαλιστα ο κ. Κυργιας χαιρει μεγαλης εκτιμησης απο την μητρικη εταιρια.
 
Να ρωτησω και κατι που μου φανηκε περιεργο;;;
Αυτο με το σαπουνισμα τι ειναι;;;
Εγω που δεν την σαπουνισα αλλα την καθαρισα με πανι και την ψιλολαδωσα δεν εκανα καλα;
Προχθες που την εριξα ξερνουσε καποια λαδια. Λες να θελει μπανακι
 
Στα χέρια μου πέρασε χθές η κα από το Urbino.... η Rafaello Special του Τζέρυ...
Σύντομα θα εκδοθεί και η ΑΚΚΟ ενώ θα μεταβεί και στον γνωστό Μαικ the Benelli Μαικ για σαπούνισμα ...

image upload no limit
Καλοτουφεκι να ειναι να την χαρεις.
Τελικα τα benelli ειναι σαν τα ιαπωνικα αυτοκινητα.
Ολοι καποτε ειχαν ενα ιαπωνικο αυτοκινητο ή αν δεν ειχαν σκεφτηκαν να παρουν!!
 
Να ρωτησω και κατι που μου φανηκε περιεργο;;;
Αυτο με το σαπουνισμα τι ειναι;;;
Εγω που δεν την σαπουνισα αλλα την καθαρισα με πανι και την ψιλολαδωσα δεν εκανα καλα;
Προχθες που την εριξα ξερνουσε καποια λαδια. Λες να θελει μπανακι
Tρόπος του λέγειν man...
 
Στα χέρια μου πέρασε χθές η κα από το Urbino.... η Rafaello Special του Τζέρυ...
Σύντομα θα εκδοθεί και η ΑΚΚΟ ενώ θα μεταβεί και στον γνωστό Μαικ the Benelli Μαικ για σαπούνισμα ...

image upload no limit
Πάνο καλορίζικο ολόψυχα σου ευχομαι , καλα καψίματα , διαχρονική αξία .Πολυ στιβαρό όπλο και ευκολοσυντήρητο.
 
Να ρωτησω και κατι που μου φανηκε περιεργο;;;
Αυτο με το σαπουνισμα τι ειναι;;;
Εγω που δεν την σαπουνισα αλλα την καθαρισα με πανι και την ψιλολαδωσα δεν εκανα καλα;
Προχθες που την εριξα ξερνουσε καποια λαδια. Λες να θελει μπανακι
Αγγελε μια φορά το χρόνο όταν λήγει το κυνήγι τα οπλα μου στα μεταλικά μέρη τα περνάω με ζεστό νερό(στεγνώνει πιο γρήγορα)και λίγο υγρό σαπούνι αφού πρώτα καθαριστούν με καθαριστικά όπλων
μετά λαδώνονται πολύ ελαφρά και αποθηκεύονται :)
 
Αlter που σε χανει που σε βρισκει κανεις ολο στο benelli club εισαι........μην ντρεπεσε φιλος βαλε κανα τετειο εργαλειο στα χερια σου να γλυτωσεις απο πιστονακια κοκορακια και βαλβιδες.yelling.
.my man. ... Αφού χρυσωσατε όλους τους οπλουργους για να αποκτήσετε optima, τώρα πουλάτε και πνεύμα.
Για καμιά τσιχλιτσα μέχρι τα 30 μέτρα καλες είναι οι σκορποσκαγιαστρες σας .yel.
 
Μήπως λεω μήπως η μπενελι είναι η πρώτη εταιρια σε πωλήσεις αυτογεμων στην Ελλάδα?Για άλλου δεν ξερω.
Λογικό είναι Τάσο, αν αναλογιστείς δύο βασικές παραμέτρους. Τσίχλα και τιμή ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top